logo
Basket: 0
logo
Select period:
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

VAIDAS BAUMILA

Th 02/06/2022 19:00
CIDO Arena, Panevėžys
15.00 - 30.00

Vienas garsiausių Lietuvos atlikėjų Vaidas Baumila vasarą pasitiks Panevėžyje, kur birželio 2 dieną nudžiugins savo klausytojus įspūdingu koncertu „Cido“ arenoje.

Nors V. Baumila scenoje jau daugiau, nei 17 metų, pastarieji metai jam – vieni sėkmingiausių karjeroje. Atlikėjas ne tik įsitraukė į daug naujų projektų, bet ir pristatė puikių naujų dainų, tarp kurių – milžiniško populiarumo sulaukęs vasariškas hitas „Kunigunda“.

Populiariausia Lietuvos vasaros daina tapusios „Kunigundos“ vaizdo klipas šiandien „Youtube“ platformoje yra peržiūrėtas virš 8,3 milijono kartų, o pats kūrinys M.A.M.A. apdovanojimuose pripažintas geriausia metų daina.

Vaidas Baumila – „Kunigunda”

https://www.youtube.com/watch?v=pU_sba-Nti8

Sėkmė atlikėją lydi ne tik scenoje, bet ir jos ribų. Šiemet V. Baumila padėjo atsiskleisti merginų grupei „Hey Mix“, kurios kovo mėnesį triumfavo projekte „Lietuvos Balsas. Kartos“. Tiesa, iki projekto finalo nužygiavo ir kiti V. Baumilos auklėtiniai – vos septynerių Raigardo ir aštuonerių Eglės duetas.

Po milžiniškos „Kunigundos“ sėkmės, šių metų pradžioje V. Baumila savo gerbėjus nustebino nauja su lyriška daina „Tavo Veidas“, kuri „Youtube“ platformoje jau perklausyta beveik 400 tūkst. kartų. Net nėra abejonės, kad birželio 2 dieną „Cido“ arenoje susirinkę žiūrovai išgirs abi šias dainas.

Vaidas Baumila – „Tavo Veidas“

https://youtu.be/UThTdIDC8Lk

„Džiaugiamės, kad vasarą Panevėžyje pasitiksime tokio puikaus atlikėjo pasirodymu. Čia, kaip ir visoje Lietuvoje, gausu ištikimų Vaido Baumilos gerbėjų, o bilietų kiekis ribotas, todėl raginu fanus nesnausti ir pasitikti vasarą su trenksmu“, – teigia Panevėžio „Cido“ arenos Tomas Inčikas.

V. Baumilos pasirodymo bilietus platina Bilietai.lt, o koncertą organizuoja gausią tarptautinių renginių patirtį turinti „Seven Live“ komanda, kuri šią vasarą taip pat kvies žiūrovus į Vilniaus miesto festivalį „Vilnius ORE“, Pasaulio lietuvių sporto žaidynes Druskininkuose bei garsiausios pasaulio cirko trupės „Cirque du Soleil“ šou.

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
VAIDAS BAUMILA Th 02/06/2022 19:00 CIDO Arena, Panevėžys 15.00 - 30.00
Good to know

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


The event organiser takes responsibility for the event and its quality. Ticket refunds will only be given if the event is cancelled or postponed. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. For detailed information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
Venue
CIDO Arena
Parko g. 12 Panevėžys Lithuania
Promoter
Panevėžio arena, UAB
Parko g. 12, Panevėžys
buhalterija@cidoarena.lt / 8 45 440252
Reg. no: 300670950
VAT LT100003148212