No results have been found for your request.
Loading...
Reload

''Visi Frederiko Šopeno valsai''

Th 27/12/2018 19:00
Vilniaus Rotušė, Vilnius
11.40 - 14.00
Vilniaus rotušė | koncertų ciklas
V Festivalis „KALĖDINIS VILNIUS"

„Visi Frederiko Šopeno valsai“

Gintaras JANUŠEVIČIUS, fortepijonas

Programa: Frederic Chopin

Gruodžio 27 dieną Vilniaus publiką nudžiugins vieninteliam koncertui Lietuvoje sugrįžtanti pianisto Gintaro Januševičiaus programa „Visi Frederiko Šopeno valsai“. 2015-tais metais debiutavusi programa skambėjo per 30 sausakimšai užpildytų koncertų salių visame pasaulyje. Šiemet G. Januševičius ją prikels vos penkiems koncertams Lenkijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje ir Lietuvoje.

„Artėjant Naujiesiems metams specialiai paruošiau tokią programą, nes ji man primena vaikystės žiemos šventes, per kurias neretai klausydavau įrašų iš Vienos filharmonijos Naujametinių koncertų. Kadangi Štrauso valsų aranžuotės fortepijonui negali atstoti orkestro skambesio ir žavesio, pasirinkau tai, kas žaižaruoja gera energija, šventine nuotaika ir neribotu virtuoziškumu. Šioje programoje atliksiu visus 19 iki šios dienos atrastų Šopeno valsų fortepijonui.“ - pasakojo pianistas.

Šopeno valsus lydi pakili nuotaika, grakštūs bei žėrintys fortepijono pasažai, lengvas sentimentalumas. „Ši programa – išties išskirtinė. 19 Šopeno valsų – 19 skirtingų charakterių, į kuriuos persikūnyti turėsiu kas kelias minutes. Tai – tikras išbandymas ir labai jo laukiu“ – džiaugėsi G. Januševičius.

GINTARAS JANUŠEVIČIUS yra daugelio tarptautinių konkursų laureatas ir diplomantas. Jo rečitaliai skambėjo daugelyje Lietuvos ir Vokietijos miestų, taip pat Niujorke, Vašingtone, Rio de Žaneire, Šendžene, Londone, Paryžiuje, Maskvoje, Madride, Romoje, Vienoje, Barselonoje, Stokholme, Tel Avive, Varšuvoje, Ciuriche ir kt. Atlikėjas bendradarbiavo su tokiais orkestrais kaip Monrealio simfoninis, Maskvos valstybinis simfoninis, Šendženo simfoninis, Lietuvos nacionalinis simfoninis, Lietuvos valstybinis simfoninis ir kitais. 2008 m. jis sukūrė Vokietijoje išpopuliarėjusią koncertų seriją „Plathner’s Eleven”, kuriai vadovavo iki 2015 m. Šiuo metu jis vadovauja muzikos konkursui „Hanoverio muzikos talentų birža” bei pianistų konkursui „Einbecker Klavierfrühling”. 2017 m. įkūrė didžiausią vasaros fortepijono akademiją Baltijos valstybėse „Klaipėda piano masters” bei žiemos pianistų akademiją „Feuerwerk” Vokietijos mieste Einbecke.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
''Visi Frederiko Šopeno valsai'' Th 27/12/2018 19:00 Vilniaus Rotušė, Vilnius 11.40 - 14.00
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 10% su Omni ID kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Venue
Didžioji gatvė 31 Vilnius Lithuania
Promoter
Ars Lituanica, VšĮ
Karklėnų g. 15-28 Vilnius
Other dates Same promoter Same venue