logo
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

XABIB Jagoda malinka / ХАБИБ Ягода малинка

Su 23/01/2022 18:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius

Dėmesio! Norime informuoti, kad renginys neįvyko dėl nuo organizatoriaus nepriklausančiu aplinkybių. Gruodžio mėn. 21 d. buvo gautas Lietuvos Respublikos kultūros ministro leidimas artistui atvykti į Lietuvos Respubliką, surengti koncertą Vilniuje. Sausio 17 d. artistui buvo išduota Lietuvos viza. Tik sausio 23 d. (renginio diena) 13 val. organizatoriai gavo laišką iš Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos, kad atlikėjas nebus įleistas į Lietuvos Respubliką, nes jis yra įtraukas į nepageidaujamų asmenų sąrašą, kai renginiui jau viskas pilnai buvo paruošta. Norime pabrėžti, kad tiek kultūros ministro leidimas, tiek vizos buvo išduotos.

Dėl susidariusios padėties, prašome klientus būti kantriais.

Šiuo metu yra derinamos galimybės perkelti renginį, bei derinamos sąlygos dėl bilietų grąžinimo arba keitimo.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

 

Sausio 23 d. Xabib žada velniškai karštą vakarėlį, kuriame jis atliks puikiai klausytojams pažįstamas dainas bei visiškai naujas kompozicijas.

Xabib – ryškiausia šiandienos Rusijos žvaigždė, sensacingo hito „Jagoda Malinka“ autorius, - atvyksta į Vilnių! Jau 2022 metų sausio 23 dieną „Compensa“ koncertų salės scenoje įvyks pirmasis solinis Xabib koncertas Vilniuje!

Xabib - savo dainų autorius ir atlikėjas, prestižinių muzikos apdovanojimų Muz TV ir Ru TV kanalų nominantas. Išpopuliarėjęs dar gerokai anksčiau su populiariųjų kūrinių koveriais ir vaizdo įrašais nei show laidoje „Dainos“, šiandien Khabibas su savo medžiaga sutraukia tūkstančius klausytojų koncertuose visoje NVS, jo klipai surenka šimtamilijonines peržiūras, dainos karaliauja radijo bei muzikos kanalų topuose.

Koncerte būtinai nuskambės žinomi ir mylimi Khabibo superhitai: „Jagoda Malinka“, „Grustinka“, „Devochka so dvora“, „Blizhe“, „Na 4 etazhe“, „Diskotancy“ bei nauji kūriniai, kurie tikrai sulauks atgarsio iš publikos. Atlikėjas žada nepamirštamai daug muzikos, šokių ir staigmenų.

Įrašyk sausio 23 d. į savo pramogų kalendorių!

Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
XABIB Jagoda malinka / ХАБИБ Ягода малинка Su 23/01/2022 18:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Good to know

Laikantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimų, Compensa koncertų salėje vkstančių renginių metu prašome vyresnių nei 6 m. amžiaus žiūrovų ir dalyvių dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną.

Galimybių pasas yra privalomas šio koncerto atributas. Šį pasą galite nemokamai gauti pasiskiepiję, persirgę Covid-19 arba sulaukę neigiamo tyrimo rezultato.
Daugiau informcijos: https://gpasas.lt

 

Prekyboje paskutiniai bilietai!

 
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 17:00
Renginio trukmė: 1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 m., neužimant papildomos sėdimos vietos.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: vaikams ir moksleiviams - 15 proc. nuolaida.

Please note that before purchasing tickets, you should assess the current situation regarding Government of the Republic of Lithuania COVID-19 restrictions on events and their participants. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. If the event does not take place or is postponed, the event organizer, not the ticket distributor, assumes responsibility for the refund of the tickets purchased.
Venue
Promoter
BetMar, UAB
Architektų g. 56-101 Vilnius
gmarek@yandex.ru / +37067064416
Reg. no: 302632222
VAT LT100009270416
Same promoter Same venue