logo
Select period
Search from map
Menu

ZOMBIŲ VELYKOS'2024: Extermination Dismemberment, Burying Place, Stormgrey, Infestation

Th 04/04/2024 18:30
Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
27.65 - 47.65

„Zombių Velykos‘2024“ – aistros ir chaoso pliūpsnis ekstremalios sunkiosios muzikos gerbėjams

Pagaliau atėjęs ruduo vienus verčia jau galvoti apie Kalėdas, tačiau kiti žvelgia dar toliau. Ir praneša džiugią žinią: keturių ketvertukų datą, 2024-04-04 (4-tadienį) švęsime „Zombių Velykas‘2024“! Ir šventimas bus tikrai neeilinis, trankus bei įsimintinas – net keturios grupės drebins Vilniaus klubo “Vakaris” sienas taip, kad lengva nepasirodys!

Pirmoji renginio „Zombių Velykos‘2024“ grupė „Extermination Dismemberment“ - tai slamming brutal death metalo sambūris, pakėlęs šį muzikos stilių į visiškai naują lygį. Grupė susibūrė 2009 m. ir iškart pradėjo dirbti prie debiutinio albumo. Kūrybinio proceso metu jos nariai keitėsi, o debiutinis albumas „Butcher Basement“ pasirodė jau 2010 m. Pradėję aktyviai koncertuoti, "Extermination Dismemberment" iškart pradėjo kurti ir naujas dainas, tad praėjus trejiems metams po debiutinio albumo garsi Japonijos leidykla "Amputated Vein Records" išleido antrąjį pilną studijinį jų albumą "Serial Urbicide". O tuomet sekė ilgas gastrolių periodas visuose pasaulio žemynuose, kurio metu brendo trečias ir kol kas paskutinis grupės šedevras.

EXTERMINATION DISMEMBERMENT – Protonemesis:
https://youtu.be/KpprZ4OsLR8

2023 m. pavasarį pasirodęs, net dešimt metų kurtas naujausias darbas „Dehumanization Protocol“ yra daugiau nei tik dainų rinkinys. Kaip ir ankstesni du kolektyvo albumai, tai išbaigta ir įtraukianti istorija. Šį kartą albumo siužetas sukasi apie visišką planetos Žemė paviršiaus sunaikinimą dirbtiniu intelektu. Mašinos, kurios kažkada tarnavo žmonijai, dabar atsigręžė į savo kūrėjus, paskelbdamos visus gyvus žmones siaubinga infekcija ir reikalaudamos žmogaus kraujo kaip kuro savo funkcijai palaikyti. Kiekvienas albumo kūrinys pasakoja vienodai svarbią šios istorijos dalį, piešdamas ryškų negailestingų mašinų sukelto sunaikinimo ir chaoso vaizdą.

Anot kolektyvo narių, „Dehumanization Protocol“ iš kitų albumų išskiria naujų elementų įtraukimu į jų firminį muzikos stilių, sukuria unikalų robotiško slamming brutal death metalo skambesį, kuris puikiai atspindi albumo siužetą. Klausytojus sužavės dyzelinių variklių ir tankų vikšrų garsai bei robotų balsai. Iš nevilties mirštančių žmonių verksmo garsai sukels šiurpulius nugaroje. Kartu su apokaliptinėmis aranžuotėmis visa tai padeda pasinerti į siaubingą pasaulio pabaigos atmosferą. „Pasaulis, kaip žinote, artėja prie susinaikinimo. Jūsų mirtis bus tokia pat apgailėtina ir nereikšminga, kaip ir jūsų gyvenimas. Nuo šiol jūs esate tik kraujo šaltinis ir resursas mašinoms. Bėk, jei nori, bet pasipriešinimas yra bergždžias. Destrukcija neišvengiama. Suaktyvintas dehumanizacijos protokolas“ – filosofiškai mintis apie albumo fantastinę temą dėsto "Extermination Dismemberment" nariai.

EXTERMINATION DISMEMBERMENT – Corpsepit:
https://youtu.be/dinGnXVYA04

Antras renginio dalyvis "Burying Place" – brutal technical death metalo grupė iš Vilniaus, dabartinį pavadinimą gavusi apie 1993 metus, o jos užuomazgos siekia gūdžius 1991-uosius. Išleidę dvi demo juostas ir koncertinį albumą, pakeitę keletą narių, jie per daugelį metų įvairiuose festivaliuose ir renginiuose koncertavo su "Entombed", "Behemoth", Vital Remains", "Malevolent Creation" ir dar keletu įžymybių. 2022 m. firma “Inferna Profundus Records” išleido ilgus metus brandintą ir įrašinėtą grupės debiutinį albumą „In The Light Of Burning Churches“, kurį grupė atsinaujinusia sudėtimi dabar pristato koncertuose ir festivaliuose. Kaip su sarkazmo doze sako patys muzikantai, "Burying Place" turbūt galėtų pretenduoti į Gineso rekordų knygą, kaip grupė, ilgiausiai delsusi išleisti debiutinį albumą.

Burying Place - In The Light Of Burning Churches (Full Album):
https://youtu.be/N5OncGN_ECQ

Trečias svečias scenoje bus old-school death metalo kolektyvas iš Vilniaus "Stormgrey", susikūręs 2010 m.  Jų šaknys siekia net 1990-ųjų pradžią, kai dabartiniai nariai grojo tokiose grupėse kaip "Necropsy", "Dissection", "Conscious Rot", "Ghostorm", "Anomaly", "Dahmer" ir kt. "Stormgrey" iki šiol aktyviai koncertuoja, karjeros metu dalinosi scena su metalo grandais kaip "Voivod", "Pentacle", "Dead End" ir kt. Šiuo metu grupė ne tik lieja prakaitą koncertuose, bet ir ruošia medžiagą trečiajam studijiniam albumui, kurio pasirodymas planuojamas 2024 m.

Stormgrey - DNA of Chaos:
https://www.youtube.com/watch?v=c8DtpHm9wkU 

Lyg vyšnia ant renginio torto - tai palyginti jaunas, tačiau jau spėjęs užkariauti fanų simpatijas slamming brutal death metalo kolektyvas iš Vilniaus "Infestation“. Jų kūryboje brutalūs rifai dažnai persipina su black metalo, goregrindo ar net hardcore punk elementais. Grupė intensyviai dirba prie naujo albumo, tad koncerto metu galima tikėtis išgirsti ne tik gerbėjų puikiai pažįstamų, bet ir naujų kūrinių.

INFESTATION - 993 Missed Calls:
https://www.youtube.com/watch?v=rutr0nUajdM

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
ZOMBIŲ VELYKOS'2024: Extermination Dismemberment, Burying Place, Stormgrey, Infestation Th 04/04/2024 18:30 Pramogų salė VAKARIS, Vilnius 27.65 - 47.65
Event ZOMBIŲ VELYKOS'2024: Extermination Dismemberment, Burying Place, Stormgrey, Infestation
Date / Time Th 04/04/2024 18:30
Venue Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Price 27.65 - 47.65
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreipkitis: vipklientai@bilietai.lt

Durys: 18:00
Renginio trukmė: ~4:30 val.
Pertraukos: 3
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Pramogų salė VAKARIS
A. Stulginskio g. 8 (''Pramogų bankas'' 3-4 aukštai) Vilnius Lithuania
Promoter
VILNIAUS VIEŠIEJI RENGINIAI MB
Buivydiškių g. 14-707 Vilnius
vilnius@vakaris.lt / 8-698-49588
Reg. no: 304078355
Event ZOMBIŲ VELYKOS'2024: Extermination Dismemberment, Burying Place, Stormgrey, Infestation
Date / Time Th 04/04/2024 18:30
Venue Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Price 27.65 - 47.65
Other dates Same promoter Same venue
Buy ticket Mulen Ružo legenda Mulen Ružo legenda Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Buy ticket Magiškas Naujųjų metų sutikimas su Mantu Wizard ir grupe ''QUEENS OF ROSES'' Magiškas Naujųjų metų sutikimas su Mantu Wizard ir grupe ''QUEENS OF ROSES'' Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Buy ticket U.D.O. - Touchdown World Tour 2024 U.D.O. - Touchdown World Tour 2024 Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Buy ticket EKTOMORF - VIVID BLACK Over Europe 2024 EKTOMORF - VIVID BLACK Over Europe 2024 Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
No results have been found for your request.
Loading...
Reload