No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Didžiausia vestuvių paroda Baltijos šalyse ''Išteku.lt''

Sa 20/10/2018 10:00 - Su 21/10/2018 17:00
Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras, Vilnius
Didžiausia vestuvių paroda Baltijos šalyse „Išteku.lt“ jau penktą rudenį kviečia poras, planuojančias vestuves, susipažinti su naujausiomis tendencijomis, rasti geriausias paslaugas už konkurencingiausią kainą, rezervuoti pirmiesiems norimas datas ir sulaukti daugybės asmeninių patarimų tiesiai iš profesionalų.

Šeštadienį ir sekmadienį LITEXPO 1 ir 2 salėje karaliaus grožis, spinduliuos meilė ir pakili nuotaika - juk būsimi jaunavedžiai tik čia, vienoje vietoje, per vieną dieną, gali susiplanuoti vestuves pagal savo skonį ir poreikius.

Dvi dienas būsimos nuotakos galės išsirinkti vestuvinę suknelę „Wedding Bazaar“ vestuvių turgelyje: suknelių kainos prasideda nuo 30 Eur, o jas pristatyti gali ir pačios buvusios nuotakos!

Parodos kuliminacija - šeštadienio vakarą vyksiantis „Wedding Fashion Show“, kur dešimt geriausių dizainerių pristatys naujausias, specialiai šiam renginiui sukurtas vestuvinių suknelių kolekcijas!

Dvi dienas vyks nemokami seminarai, kuriuos ves profesionaliausi Lietuvos vestuvių verslo atstovai, fotografai, dekoratoriai, vestuvių planuotojos ir kiti specialistai.

Dvi dienas dūgz dirbtuvėlės, kurių metu bus galima išmokti patiems susikurti vestuvinį pakvietimą, dekoro elementą ar kitą vestuvių atributą.

Dėmesio - nuo rugsėjo 1 d. bilietai brangs iki 5 Eur.

Parodos darbo laikas:
spalio 20 d., šeštadienį, nuo 10 iki 18 val.
spalio 21 d., sekmadienį, nuo 10 iki 15 val.

Daugiau informacijos paroda.isteku.lt arba info@isteku.lt
Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
Didžiausia vestuvių paroda Baltijos šalyse ''Išteku.lt'' Sa 20/10/2018 10:00 Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras, Vilnius
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~10:00
Renginio trukmė:
Spalio 20 d. - 10-18 val.
Spalio 21 d. - 10-17 val.
BILIETAS GALIOJA ĮEITI Į RENGINĮ VIENĄ KARTĄ

Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 18 metų amžiaus (praėjimo metu pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Promoter
UAB ''IŠTEKU.LT''
JONAŽOLIŲ 8-40 Vilnius