logo
Select period
Search from map
Menu

Miniatiūrų spektaklis ISTORIJOS IŠ FLUXUS DĖŽUTĖS

Su 04/02/2024 12:00
Klaipėdos lėlių teatras, Klaipėda
Miniatiūrų spektaklis vaikams nuo 5-erių metų
Pagal Shaun Tan ir Olgos Tokarczuk pasakas
 
Kūrybinė komanda: Gintarė Radvilavičiūtė, Virginija Rimkaitė, Renata Valčik, Ieva Parnarauskaitė, Paulius Vendelis, Monika Mikalauskaitė-Baužienė, Kęstutis Bručkus, Vytautas Kairys
 
Trukmė – 1 val. 15 min.
Premjera – 2021 m. gegužės 1 d.
 
Projektas finansuotas Lietuvos kultūros tarybos

Spektaklyje atgaivinami nebenaudojami žaislai, daiktai, objektai, eksponatai ir sukuriamas intymus pasakojimas tarp pasakotojo ir klausytojo apie mus, gyvenimą ir mūsų niekur nespėjančią sielą.
Kiekviena istorija išlenda iš dėžutės ir atgal į ją sugrįžta. Tai tarsi pokštas – „Fluxus“ pokštas, kuris gali būti paprastas, juokingas, netikėtas, nesupančiotas rimtumo, žaidybinis, prieinamas visiems, bet įgalus ir leidžiantis kalbėti apie labai svarbius gyvenimo momentus, akimirkas. Lėlių teatro miniatiūrų spektaklis – tai kiekvieną akimirką kiekviename kampelyje besiskleidžiantis vyksmas, netikėtai pasibaigiantis ir tiesiog išnykstantis.
 
„Ne tik meno, bet ir menininko „Fluxus“ atsisakė – „Fluxus“ kūrėjai, griežtai pasisakydami prieš meną-prekę, meną kaip profesiją, prieš dirbtinį atlikėjo ir publikos arba kūrėjo ir žiūrovo atskyrimą, tad savo veiklą priskyrė pokštui. Pasak „Fluxus“ kūrėjų, kiekvienas žmogus gali būti menininkas, todėl estetinį pasigėrėjimą jam gali sukelti ir gatvės šurmulys, ir lietus, ir čiaudulys, ir drugelio skrydis. Visa tai yra taip pat gražu ir verta žinojimo, kaip ir pats menas… „Fluxus“ niekada nedarė nieko rimto, tik juokėsi, pokštavo ir žaidė. Ir galbūt tai geriausia, ką žmogus gali... Žaidžiantis žmogus yra gražus...“, – pastebi spektaklio režisierė Gintarė Radvilavičiūtė.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Miniatiūrų spektaklis ISTORIJOS IŠ FLUXUS DĖŽUTĖS Su 04/02/2024 12:00 Klaipėdos lėlių teatras, Klaipėda 9.20
Event Miniatiūrų spektaklis ISTORIJOS IŠ FLUXUS DĖŽUTĖS
Date / Time Su 04/02/2024 12:00
Venue Klaipėdos lėlių teatras, Klaipėda
Price 9.20
Good to know
Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 15 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 2 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Klaipėdos lėlių teatras
Turgaus g. 9, Klaipėda Lithuania
Promoter
Klaipėdos lėlių teatras, VšĮ
Turgaus g. 9, Klaipėda
klaipedosleles@gmail.com / 846239932
Reg. no: 141945565
VAT ND
Event Miniatiūrų spektaklis ISTORIJOS IŠ FLUXUS DĖŽUTĖS
Date / Time Su 04/02/2024 12:00
Venue Klaipėdos lėlių teatras, Klaipėda
Price 9.20
Same promoter Same venue
Buy ticket Objektų spektaklis UŽUSIENIS NewNewObjektų spektaklis UŽUSIENIS Klaipėdos lėlių teatras, Klaipėda
Buy ticket Lėlių spektaklis RAUDONKEPURAITĖ NewNewLėlių spektaklis RAUDONKEPURAITĖ Klaipėdos lėlių teatras, Klaipėda
Buy ticket Interaktyvus judesio ir objektų spektaklis kūdikiams BE GALO, BE KRAŠTO NewNewInteraktyvus judesio ir objektų spektaklis kūdikiams BE GALO, BE KRAŠTO Klaipėdos lėlių teatras, Klaipėda
Buy ticket Interaktyvus judesio ir objektų spektaklis kūdikiams BE GALO, BE KRAŠTO NewNewInteraktyvus judesio ir objektų spektaklis kūdikiams BE GALO, BE KRAŠTO Klaipėdos lėlių teatras, Klaipėda
No results have been found for your request.
Loading...
Reload