No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Tri-Ace Tyre Latvijas Drifta Kausa 3. posms Jelgavā

Su 15/07/2018 15:00
S/K Rullītis, Aku ceļš 1, Jelgava
Kylančios Jelgavos šonaslydžio žvaigždės varžysis dėl įspūdingų padangų prizo

Dėl dramatiškų kovų turnyrinėje lentelėje ir iki šiol neregėtu prizų fondu šonaslydis kitą savaitę grįš į Jelgavą. Latvijos šonaslydžio taurės „Street“ ir „ProAm“ klasės, kuriose startuoja būsimos PRO žvaigždės, renovuotame sporto ir poilsio komplekse „Rullītis“ praleis jau trečią savo sezono etapą.

Jelgavoje vykstantis šonaslydžio etapas paskutiniais sezonais tapo neatskiriama Latvijos taurės dalimi. Kasmet renginio organizatoriai stengiasi pasirūpinti kokia nors staigmena (pavyzdžiui, praėjusias lenktynes komentavo laidų „Zebras“ ir „Greičio gentis“ vedėjas Paulas Timrotas (Pauls Timrots)), tad nenuvils ir šiemet – varžybų metu vyks „Tri-Ace Tyre Challenge“, kuriose kiekvienos klasės pirmų aštuonių vietų laimėtojai iš viso gaus 76 naujas „Tri-Ace“ padangas.

Norint dalyvauti „Tri-Ace Tyre Challenge“ ir varžytis dėl prizų, startuoti būtina su organizatorių rekomenduojamais „Tri-Ace“ padangų modeliais. „Street“ klasei skirtos gatvės padangos, savo ruožtu galingiausia „ProAm“ klasė startuos su kryptinio tipo modeliu. Žinoma, kovoje dėl Latvijos šonaslydžio taurės etapo pirmų vietų ir galutinio vertinimo taškų leidžiama dalyvauti ir su kitų gamintojų padangomis.

Po dviejų varžybų konkurencija bendroje turnyrinėje lentelėje yra labai atkakli – pirmąjį „Street“ penketuką skiria beveik 20 taškų (už etapo pergalę skiriama maksimaliai – 112 taškų), kol „ProAm“ rezultatai bus dar ryškesni ir pirmąjį penketuką pasieks dešimties taškų riba.

Gatvės klasės lyderis yra Ansis Andersonas (Ansis Andersons), vis dėlto jam ant kulnų lipa Matisas Krėslinis (Matīss Krēsliņš), kuris praėjusiais metais Jelgavoje iškovojo antrą vietą. Tuo metu „ProAm“ įskaitoje pirmąjį penketuką sudaro keturi „Bėrziniai“, iš kurių daugiausia taškų pelno Intas Bėrzinis (Ints Bērziņš). Vienintelis tarp lyderių ne Bėrzinis – jelgavietis Kasparas Skrinda (Kaspars Skrinda), kuris lenktynėse neabejotinai turės didžiausią gerbėjų paramą.

Galbūt lenktynėse nustebins ir rezultatai, kadangi pastaraisiais metais būtent Jelgavoje keli „drifteriai“ iškovojo savo pirmąsias pergales. Tarp jų yra tokie pilotai kaip Janis Bralytis (Jānis Brālītis) ir Kristianas Burkovas (Kristians Burkovs), kurie šiemet jau išbandė savo jėgas įvairaus masto PRO lenktynėse.

Šeštadienį, liepos 14 d., Rulyšų trasoje bus apšilimas, o sekmadienį, liepos 15 d., viskas vyks realiu lenktynių režimu. Pirmoje dienos pusėje paliksime treniruotes ir kvalifikacinius važiavimus, o po oficialaus lenktynių atidarymo (15.00 val.) trasoje prasidės tandemų kovos.

Daugiau informacijos apie „Tri-Ace Tyre“ Latvijos šonaslydžio taurės 3 etapą galima rasti renginio svetainėje – www.jelgavadrift.lv Išankstinių bilietų už mažesnę kainą – 8 Eur – galima gauti www.bilesuserviss.lv ir visose „Biļešu Serviss“ kasose. Lenktynių dieną trasoje bilietų kainos suaugusiesiems sieks 10 Eur, pensininkams – 3 Eur, o vaikams iki 12 metų ir neįgaliesiems renginys nemokamas. Automobilių stovėjimo aikštelė – nemokama.

Lenktynių tvarkaraštis:
Šeštadienis, liepos 14 d.

16.00-17.50 val. – „Street“ treniruotė
18.00-20.00 val. – „ProAm“ treniruotė

Sekmadienis, liepos 15 d.
11.00-12.30 val. – „Street“ kvalifikacija
13.10-14.20 val. – „ProAM“ kvalifikacija
15.00 val. – lenktynių atidarymas
15.30-17.20 val. – „Street“ finaliniai važiavimai
17.30-19.00 val. – „ProAm“ finaliniai važiavimai
19.20 val. – apdovanojimų ceremonija

Events website: https://www.jelgavadrift.lv/

Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
Tri-Ace Tyre Latvijas Drifta Kausa 3. posms Jelgavā Su 15/07/2018 15:00 S/K Rullītis, Aku ceļš 1, Jelgava
Good to know

Age limit to the event: no age limit
Event language: Latvian/English
Free entrance to the event: up to 12 years old persons
Event length: ~4h20min
Doors open: at 10:00
Location for the disabled in a wheelchair: yes
Discounts for the disabled in a wheelchair: yes

For pensioners tickets with discount  - at the entrance will have to present an ID

Venue
Aku ceļš 1, Jelgava Latvia
Promoter
KP MOTORSPORT, biedrība
Sabiles iela 15-1 Rīga LV-1046 Rīga