No results have been found for your request.
Loading...
Reload

FK ''Žalgiris'' 2019 m. sezono rungtynės

We 25/09/2019 19:00 - Su 20/10/2019 23:59
3.50 - 13.00
Show descriptionHide description

Tituluočiausias šalies futbolo klubas Vilniaus „Žalgiris“ 2019 m. sezone sau kelia aukščiausius tikslus – susigrąžinti Lietuvos A lygos čempionų titulą ir sėkmingai pasirodyti prestižiniame UEFA Europos lygos atrankos turnyre.

Prieš sezoną „Žalgirio“ ekipoje įvyko nemažai permainų – prie klubo vairo sugrįžo žinomas lenkų specialistas Marekas Zubas, komandos sporto direktoriumi tapo Deividas Česnauskis, o sporto operacijų direktoriumi – Deividas Šemberas. 

Ekipą papildė talentingi jauni lietuviai ir aukščiausio lygio futbolo ragavę legionieriai. Būk kartu su „Žalgiriu“, nes tai – daugiau nei futbolas.

A lygos rungtynių pertraukos metu žiūrovai „TopSport“ žaidime turi galimybę laimėti komandos atributiką: marškinėlius, šalikus ir kepuraites.

Renginio nuoroda: www.fkzalgiris.lt

Renginio organizatorius ir Platintojas neatsako už netinkamą bilietų pristatymą arba nepristatymą pirkėjui, jei pirkėjas internete nurodė netinkamą gavėjo adresą.

Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą.
Pirkėjai, pageidaujantys, kad už platinimo taške grąžintus bilietus būtų išrašyta kreditinė PVM sąskaita faktūra, privalo apie tai informuoti Platintoją iki bilieto grąžinimo fakto.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Events
No events were found
Buy ticket A lyga: FK Žalgiris - FK Atlantas A lyga: FK Žalgiris - FK Atlantas LFF stadionas, Vilnius 3.50 - 13.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket A lyga: FK Žalgiris - FK Sūduva NewNewA lyga: FK Žalgiris - FK Sūduva LFF stadionas, Vilnius 3.50 - 13.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Loading...
Reload