logo
Select period
Search from map
Menu

2023 m. FK ''Žalgiris'' abonementas

Fr 31/03/2023 22:00
Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadionas, Vilnius

FK „Žalgiris“ 2023 m. sezono abonementai

Istorinių laimėjimų pasiekęs futbolo klubas „Žalgiris“ ruošiasi naujiems iššūkiams.

Ištikimiausi komandos aistruoliai buvo dvyliktasis komandos žaidėjas 2022 metų sezone.

Kitais metais „Žalgiris“ padedamas savo aistruolių, sieks naujų laimėjimų.

Įsigyk „Žalgirio“ abonementus 2023 metų sezonui - būk naujų pergalių dalimi!

Atsiėmimas

Šioje svetainėje perkama tik abonemento rezervacija. Abonemento kortelę bus galima atsiimti prekybos centro OZAS parduotuvėje „Sportland“ (Ozo g. 18, Vilnius) nuo lapkričio 21 d.

Galiojimo taisyklės

Abonementas skirtas 1 asmeniui ir galioja FK „Žalgiris“ rengiamose 2023 metų sezono namų rungtynėse A lygoje ir LFF taurės turnyre.
 
Abonementas negalioja UEFA turnyrų rungtynėse ir LFF organizuojamose rungtynėse (LFF taurės finalo ir LFF Supertaurės rungtynėse).

Abonementų savininkai taip pat galės pirmieji ir su nuolaida įsigyti bilietą į 2023/2024 m. sezono UEFA taurių turnyrų namų rungtynes. Išankstinės prekybos metu abonemento savininkas turės galimybę įsigyti bilietus prieš jiems pasirodant viešoje prekyboje. Išankstinės ir viešos prekybos metu abonemento savininkas galės įsigyti 1 bilietą su 30 proc. nuolaida ir papildomai įsigyti iki 3 bilietų už standartinę bilieto kainą.

Abonementas taip pat gali suteikti nuolaidą „Žalgirio“ partnerių prekėms ir/ar paslaugoms. Informacija apie tai skelbiama FK „Žalgiris“ interneto svetainėje www.fkzalgiris.lt (skiltyje „Žiūrovams“ – „Abonementas“).

Pinigai už abonementą negrąžinami nepriklausomai nuo FK „Žalgiris“ namų rungtynių 2023/2024 m. sezone kiekio, rungtynių vietos, bilietų į rungtynes kainos, bilietų į rungtynes neprekiavimo, ir/ar nuo to, ar abonementą įsigijęs asmuo turėjo galimybę dalyvauti/dalyvavo minėtose rungtynėse.

Abonementas negarantuoja, jog jo savininkas pateks į rungtynes, jei jose bus taikomi žiūrovų skaičiaus ar pan. ribojimai, (pvz. nustatyti LFF, lygos ar vyriausybinių institucijų nutarimais), jei abonemento savininkas nesilaikys šių nutarimų ir/ar FK „Žalgiris“ nustatytos dalyvavimo rungtynėse tvarkos.

Naujausia ir detalesnė informacija apie patekimo į rungtynes tvarką pateikiama FK „Žalgiris“ interneto svetainėje www.fkzalgiris.lt (skiltyje „Žiūrovams“ – „Tvarka“).

 

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
2023 m. FK ''Žalgiris'' abonementas Fr 31/03/2023 22:00 Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadionas, Vilnius 85.00
Event 2023 m. FK ''Žalgiris'' abonementas
Date / Time Fr 31/03/2023 22:00
Venue Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadionas, Vilnius
Price 85.00
Good to know
Šioje svetainėje perkama tik abonemento rezervacija. Abonemento kortelę bus galima atsiimti prekybos centro OZAS parduotuvėje „Sportland“ (Ozo g. 18, Vilnius) nuo lapkričio 21 d.

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. Ticket refunds will only be given if the event is cancelled or postponed. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. For detailed information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
Venue
Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadionas
Stadiono g. 2 Vilnius Lithuania
Promoter
FK Žalgiris, Všį
FK Žalgiris, Všį
Olimpiečių g. 17 Vilnius
+37061690283 / info@fkzalgiris.lt
Reg. no: 302309678
Event 2023 m. FK ''Žalgiris'' abonementas
Date / Time Fr 31/03/2023 22:00
Venue Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadionas, Vilnius
Price 85.00
No results have been found for your request.
Loading...
Reload