No results have been found for your request.
Loading...
Reload

(PERKELIAMAS) Kauno ''Žalgiris'' - Maskvos CSKA

Fr 03/04/2020 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
DĖMESIO!
Informuoja, kad rungtynės Kauno ''Žalgiris'' - Maskvos CSKA, kurios turėjo įvykti balandžio 3 d. Kaune neįvyks.

Dėl pinigų grąžinimo už bilietus kreiptis bilietai@zalgiris.lt
 
Nuo pat dabartinės Eurolygos įkūrimo 2000-aisiais Kauno „Žalgiris“ joje rungtyniauja kiekvienais metais. Gilios krepšinio tradicijos, šlovinga istorija, nuoseklūs sportiniai rezultatai, aistringiausi ir ištikimiausi fanai – ši nenugalima kombinacija lemia tai, jog „Žalgiris“ yra užtikrintai įsitvirtinęs tarp Europos krepšinio elito.

Ketvirtąjį sezoną iš eilės Kauno „Žalgirio“ krepšininkų laukia naujojo formato Eurolygos varžybos, kuriose visos 18 komandų po du kartus sužais tarpusavyje. Tai reiškia, kad „Žalgirio“ arenoje išvysime visas stipriausias Europos klubinio krepšinio komandas.

Kiekvienų Eurolygos rungtynių metu „Žalgirio“ arenoje vyrauja pakili nuotaika ir vyksta užvedanti krepšinio fiesta. Kauno „Žalgiris“ žiūrovus kviečia ne tik stebėti krepšinio kovas su stipriausiomis Europos komandomis, bet ir išbandyti save nuotaikinguose rėmėjų žaidimuose, kuriuose ir laimėję, ir pralaimėję dalyviai sulaukia prizų.

Jau antrus metus iš eilės „Žalgirio“ arena yra labiausiai lankoma visoje Eurolygoje. Žalgiriečiai kviečia tęsti šią tradiciją, aistringai palaikyti komandą ir žygiuoti drauge per Eurolygą dar viename įspūdingame krepšinio sezone!

 
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
(PERKELIAMAS) Kauno ''Žalgiris'' - Maskvos CSKA Fr 03/04/2020 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Good to know
Tickets available only in sales points!
Venue
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lithuania
Promoter
VŠĮ ''Žalgirio krepšinio centras''
Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas
861644448; bilietai@zalgiris.lt
Reg. no: 302811111
Other dates Same promoter Same venue
Event is suspended (PERKELIAMAS) Kauno ''Žalgiris'' - Klaipėdos ''Neptūnas'' SuspendedSuspended(PERKELIAMAS) Kauno ''Žalgiris'' - Klaipėdos ''Neptūnas'' Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Event is suspended (PERKELIAMAS) Kauno ''Žalgiris'' - Stambulo ''Fenerbahce'' SuspendedSuspended(PERKELIAMAS) Kauno ''Žalgiris'' - Stambulo ''Fenerbahce'' Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Event is suspended (PERKELIAMAS) Kauno ''Žalgiris'' - Miuncheno ''Bayern'' SuspendedSuspended(PERKELIAMAS) Kauno ''Žalgiris'' - Miuncheno ''Bayern'' Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!