No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Žinomiausias pasaulyje krepšinio šou The Original Harlem Globetrotters (JAV)

Su 24/02/2019 18:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
7.50 - 49.20
Į Lietuvą atvyksta grandiozinis krepšinio šou iš JAV

Vasario 24d. Žalgirio arenoje ypatinga dovana visiems krepšinio mylėtojams – pats žinomiausias pasaulio ir didžiausias tradicijas turintis krepšinio šou iš JAV “The Original Harlem Globetrotters”. Viešai lietuvių deklaruojama meilė krepšiniui palietė net 17 Ginesso rekordų turinčius Jungtinių Amerikos Valstijų krepšinio šou žaidėjus ir privertė juos į šių metų pasaulinį turą įtraukti ir Lietuvą. Didžiausioje Žalgirio arenoje galėsime išvysti aukščiausio lygio krepšinį persipynusį su komedijos elementais, kvapą gniaužiančiais akrobatiniais triukais ir betarpišku žiūrovu įtraukimu. Šis legendinis krepšinio šou džiugina žiūrovus jau 92 metus. „Harlem Globetrotters“ pristatę savo talentus 123 šalyse, žiūrovų tarpe buvę net didžiųjų šalių prezidentai, karaliai bei karalienės, popiežius. Metas dar kartą įrodyti kaip stipriai Lietuva myli krepšinį!

 
Magic Pass bilietas - papildomas bilietas skirtas susitikimui su komanda:
- nuotrauka su komanda
- gauti autografą
- pasimokinti triukų
- trumpai sužaisti su komanda aikštelėje
*Be renginio bilieto negalioja!
**Atvykti 15:45 į areną!

Video: https://www.youtube.com/watch?v=j2WoPxUVqk4
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Žinomiausias pasaulyje krepšinio šou The Original Harlem Globetrotters (JAV) Su 24/02/2019 18:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 7.50 - 49.20
Good to know
Magic Pass bilietas - papildomas bilietas skirtas susitikimui su komanda:
- nuotrauka su komanda
- gauti autografą
- pasimokinti triukų
- trumpai sužaisti su komanda aikštelėje
*Be renginio bilieto negalioja!
**Atvykti 15:45 į areną!

Video: https://www.youtube.com/watch?v=j2WoPxUVqk4

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~16:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 106-107, 111 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia: Į nuolaidos laukelį įveskite kodą LYDINTIEMS ir pasirinkite bilietą sektoriuje LYDINTIEMS NEĮGALIUOSIUS su judėjimo negalia: Šio bilieto turėtojas bus įleistas į areną tik lydintis neįgalųjį asmenį kuris turi judėjimo negalia. Papildoma kėdė bus pastatyta šalia neįgaliojo pasirinktos vietos. SVARBU! Premium Ramirent klube lydinčiojo bilietas negalioja.
Nuolaidos: vaikams iki 6 metų bilieto kaina 7,5 Eur neužimant papildomos vietos (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

„Žalgirio“ arenos Audi VIP klubo nariams
Esami klubo nariai perkasi bilietus nuo spalio 22 d. iki lapkričio 5 d. Neparduoti klubo bilietai patenka į viešą prekybą nuo lapkričio 6 dienos.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Venue
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lithuania
Promoter