logo
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

LIEPKALNIS slidinėjimo bilietas

Su 23/01/2022 00:00
3.00 - 15.00
Show descriptionHide description

Pirkdamas bilietą, lankytojas yra atsakingas už oro tinkamumo įvertinimą norint aplankyti slidinėjimo kalną. Lankytojas įsipareigoja laikytis epidemiologinės saugos taisyklių ir nesilankyti slidinėjimo bazėje, jei pasireiškia ligos simptomai. Nusipirkęs bilietą asmuo, patvirtina, kad perskaičiau vidines slidinėjimo centro taisykles https://liepkalnis.lt/lt/ziema/ziemos-pramogu-parko-taisykles/ .

---

Liepkalnis - aukščiausioje Vilniaus vietoje įsikūręs slidinėjimo centras! Šaltuoju sezonu čia įrengiamos slidinėjimo trasos. Liepkalnio slidinėjimo centre yra 10 trasų bei 10 keltuvų.  Trasos suskirstytos pagal sudėtingumo lygį, tad sau tinkamą maršrutą ras kiekvienas: nuo pradinuko iki profesionalo. Viena žalia trasa, skirta pradedantiesiems, keturios mėlynos – vidutiniokams, trys raudonos – pažengusiems ir viena juoda – ypač patyrusiems slidinėtojams.  Šiuo metu veikiančios trasos ir keltuvai skelbiami https://liepkalnis.lt/lt/trasu-zemelapis/

Liepkalnis -  žiema čia tęsiasi ilgiau!SVARBI INFORMACIJA:

Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: vaikams iki 6 ir 12 metų, senjorams, neįgaliesiems
* Būtina turėti su savimi ir kasininkui pateikti pensininko ar neįgaliojo pažymėjimo dokumentą arba dokumentą įrodantį vaiko amžių iki 12 m. ar 6 m., jo kopija ar dokumento nuotrauką.

- Slidinėjimo įrangos nuomos punktas veikia, jame galite išsinuomoti įrangą vietoje.
- Slidinėjimo mokykla veikia.
- Apres ski kavinė veikia.


Dėmesio:

 • Norintiems patekti į patalpas: nuomos punktą, slidinėjimo mokyklą ir kavinę visiems nuo 16 m. reikalingas galimybių pasas*, patalpose būtina dėvėti apsauginę kaukę visiems nuo 6 m. ir laikytis saugaus 2 m. atstumo.
 • Atsiimantiems tik bilietus per lauko kasos langelį galimybių paso nereikės.
 • Šiuo metu veikiančios trasos ir keltuvai skelbiami https://liepkalnis.lt/lt/trasu-zemelapis/
 • Slidinėjimo mokykla priima į pamokas tik su galimybių pasais*.
 • Jei pirkote bilietus internetu atvykite 10-15 min. prieš jūsų sesijos pradžios laiką. Ne savo laiku nebūsite įleidžiami į trasas.
 • Įsigijus bilietus Jūs sutinkate su slidinėjimo centro bendromis kalno taisyklėmis. https://liepkalnis.lt/lt/ziema/ziemos-pramogu-parko-taisykles/
 • Neturintiems galimybių paso - biotualetai lauke, prie parkingo.
 • Bilietai nėra grąžinami ar keičiami.
 • Jeigu neradote norimo bilieto laiko internete, Jūs galite įsigyti bilietus kasoje. Kainos kasoje didesnės nei perkant internetu. https://liepkalnis.lt/lt/ziema/ziemos-pramogu-kainos/
 • Nuo gruodžio 24 d. iki sausio 1 d. slidinėjimo bilietai parduodami savaitgalio kainomis!
 • Slidinėjimo įrangą galima išsinuomoti vietoje.
 • *Arba kitas dokumentas, kuris pagal teisės aktus patvirtina, kad asmuo turi teisę naudotis neribojamomis arba iš dalie ribojamomis darbo, ūkinės veiklos ar kitos veiklos sąlygomis.

 

Events website: https://liepkalnis.lt/

Events
No events were found
Loading...
Reload