logo
Select period
Search from map
Menu

Vilniaus čiuožykla 2.0

Show descriptionHide description

Vilniaus čiuožykla 2.0

Vilniaus ledo čiuožykla šį sezoną keliasi į atgaivintą Lukiškių kalėjimo kompleksą

Kalėdos sostinėje neįsivaizduojamos be ledo čiuožyklos atviram ore.
Lukiškių kalėjimas 2.0 žiemą taps traukos centru, kur buriasi čiuožinėjimo, kerlingo ir kitų žiemos pramogų entuziastai. Vilniaus čiuožykla 2.0, esanti adresu Lukiškių skg. 6, parody
s viską, ką Vilniaus miestas žiemą turi geriausio.

Nauja šaltojo sezono tradicija
kalėjime ir dar viena žiemos pasaka sostinėje.

Vilniui reikėjo tokios ledo čiuožyklos atviram ore. Ledo čiuožykla kalėjimo viduryje yra wow pramoga! Pagrindiniame kalėjimo kieme yra įrengta didžiulė ir atvira ledo čiuožykla. Kokybiškas ledas, unikali čiuožyklos vieta paveldo objekte, speciali stogo konstrukcija, maisto furgonai, lauko ir vidaus kavinės, gera nuotaika, įvairūs renginiai, pasirodymai, užsiėmimai, muzika ir kitos žiemos pramogos skirtos kiekvienam miestiečiui. Geras laiko praleidimas atviram ore garantuotas tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams.

Bilietų į ledo čiuožyklą užteks greičiausiems.

Nemokami čiuožimo seansai

Nemokami čiuožimo seansai vaikams, senjorams, miestiečiams ir miesto svečiams vyks kasdien. Tam bus organizuojami specialūs seansai, kurio pirmasis laikas nuo 10:00 val. Kitas nemokamas seansas bus atviras kasdien nuo 11:15 val. Seanso trukmė – 45 min. Už tai turėtume padėkoti Vilniaus miesto savivaldybei, „Active Vilnius“ ir kitiems šio projekto
draugams. 

Vilniaus čiuožykloje nemokamai čiuožti galės visi miesto gyventojai.
Vienu metu čiuožykloje galės būti 80 žmonių, tad į nemokamus čiuožimo seansus bus formuojama gyva eilė. 


Išmokti čiuožti gali visi!
Pirmyn ant ledo!


Pačiūžos nieko nekainuos!

Dar niekada čiuožti nebuvo taip gera. Jei neturite savo įrangos, ją suteiksime vietoje. Pačiūžos nieko nekainuos. O jei niekada nestovėjote ant pačiūžų, nereikia bijoti – profesionalūs instruktoriai ir čiuožėjai greitai jums viską parodys ir papasakos. Išmokti čiuožti gali visi!

Pramoga, kurią pamils tiek vaikai, tiek suaugusieji.

Sostine, čiuožki į sveikatą!

Vilniaus čiuožykla 2.0

ciuozykla@lukiskiukalejimas.lt
+370 643 19958

Čiuožyklos darbo laikas

I-IV 10.00 – 22.00
V-VI 10:00 – 23:15
VII 10:00 – 22:00

Planuojama, kad Vilniaus čiuožykla 2.0 veiks iki pat vasario pabaigos.

Nauja kalėjimo administracija

Lukiškių kalėjimas 2.00
I-VII 9:00 – 19:00
Lukiškių skg. 6, LT-01118, Vilnius
Kaip mus rasti? 
https://goo.gl/maps/NrG9qabFer8WKaYj6

2.0@lukiskiukalejimas.lt 
www.facebook.com/Lukiskiukalejimas2.0

Apie naują Lukiškių kalėjimo versiją

Lukiškių kalėjimas yra unikalus kultūrinis objektas miesto centre, pažadinęs miestiečių ir menininkų dėmesį. Nauja Lukiškių kalėjimo versija kuria kitą įvaizdį, emociją ir pasakojimą. Lukiškių kalėjimas 2.0 nėra tik nauja ar geresnė kalėjimo versija. Tai daug daugiau.

Ši konversija, ko gero, yra vienas įdomiausių kultūros reiškinių Lietuvoje. Nuo šiol žvelgsime tik į geresnę kalėjimo versiją užuot besigręžioję atgal. Lukiškių kalėjimas yra pilnas kultūros, muzikos ir šviesių žmonių. Mūsų pasiūlytas konversijos formatas jau dabar vienija 350+ kūrėjų ir rezidentų. Rezidentų bendruomenė Lukiškėse kuria gėrį ir juo dalinasi su miestiečiais. Istorinis paveldo objektas Vilniaus centre tapo muzikos, modernaus meno, dizaino ir kultūros generatoriumi. Už tai šios konversijos autoriai LRT Metų apdovanojimuose buvo apdovanoti Metų kultūros reiškinio apdovanojimu.

Lukiškių kalėjimas tapo nuostabia vieta, veikiančia savo bendruomenių labui ir palaikančia savo menininkus. Kultūros čia labai daug, todėl menininkai ir kūrybininkai nori čia kurti. Ši vizija ir konceptas jau dabar pritraukė Europos ir pasaulio dėmesį. Belieka pakeisti požiūrį ir mėgautis šia konversija.


2.0@lukiskiukalejimas.lt 
www.facebook.com/Lukiskiukalejimas2.0 
www.instagram.com/Lukiskiukalejimas2.0

Events

No events were found
Loading...
Reload
No results have been found for your request.
Loading...
Reload