No results have been found for your request.
Loading...
Reload

(ATŠAUKTAS) Romeo and Juliet & Pink Floyd | KAUNAS

Th 16/04/2020 19:00
VDU didžioji salė, Kaunas

«Romeo and Juliet & Pink Floyd»


Pasaulio turas! Premjera!
International Cultural Foundation &
Vienos šokio teatras pristato:
Teatralizuotas šokių šou
«Romeo ir Džuljeta muzika Pink Floyd»

Balandžio 16 d. KAUNAS / VDU didžioji salė - 19:00 Val.

Sensacija Lietuvos kultūros gyvenime!

Visiems šiuolaikinio šokio baleto mėgėjams suteikiama unikali galimybė užeiti ir savo akimis pamatyti romantišką šou „Romeo ir Džuljeta“ , šiuolaikiniame aiškinime, grojant garsios kultinės grupės „Pink Floyd“ muzikai. Tai originalus šou pakeitęs požiūrį į amžinąją Šekspyro istoriją, kuri sukėlė didžiulį Euriopos žiūrovų rezonansą, kur spektaklis buvo priimtas su didžiuliu pasisekimu.

Tai vienas iš unikaliausių ir didelio masto spektaklių pasaulio teatro scenoje su instaliacijomis, pilnas spalvingų specefektų, šviesos fejerverkų, nepaprastų kostiumų ir romantiškų emocijų.

 Šou baletas „Romeo ir Džuljeta“ – tai drąsių idėjų, minčių ir vienos iš sėkmingiausių mūsų laikų roko grupių novatoriškos muzikos derinys. Novatoriškumas taip pat yra tame, kad jis drąsiai patiki pagrindinius vaidmenis geriausiems ir garsiausiems aktoriams, dirbantiems įvairiose aikštelėse visame pasaulyje.

 Rinktinė emocinė muzika „Pink Floyd“, legendiniai garsiosios grupės hitai: Another Brick In The Wall, Money, Time, Comfortably Numb ir kiti, neįprasta plastika,  elegantiškas ir rinktinis Džuljetos šokis, nuostabi Romeo choreografija, vietoj dekoracijų – šviesos efektai ir vaizdo instaliacijos! Visa tai panardina žiūrovą į nemirtingą Šekspyro istoriją apie du Veronos įsimylėjusius, leidžia pakeisti žiūrovo požiūrį į šiuolaikinę klasiką ir pažvelgti į ją iš kitos pusės!

 „Romeo ir Džuljeta“ – tai grynas menas, kuris neabejotinai sužavės publiką ir visus, kas pirmą kartą pamatė šį grožį. Šviesa, šešėlių žaismas ir aukščiausios klasės šokis – nuostabus pasirodymas, pilnas iliuzijų, plastikos ir muzikos.

Išsamiau: http://romeo.incultfund.com/home-lt

 

Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
(ATŠAUKTAS) Romeo and Juliet & Pink Floyd | KAUNAS Th 16/04/2020 19:00 VDU didžioji salė, Kaunas
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-6
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Venue
VDU didžioji salė
S. Daukanto g. 28, Kaunas Kaunas Lithuania
Promoter
VŠĮ Tarptautinis kultūros fondas
Laisvės pr. 60 Vilnius
+370 610 99320 / inter.cultfound@gmail.com
Reg. no: 304843296
Same venue
Event is suspended (Atšauktas) FOUR80EAST (Kanada) IR ARTŪRAS ANUSAUSKAS JAZZ TRIO (Lietuva) SuspendedSuspended(Atšauktas) FOUR80EAST (Kanada) IR ARTŪRAS ANUSAUSKAS JAZZ TRIO (Lietuva) VDU didžioji salė, Kaunas
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Event is suspended (Perkeliamas) CECILE MCLORIN SALVANT & SULLIVAN FORTNER DUO (JAV) IR PETRAS VYŠNIAUSKAS & KAUNAS BIG BAND (Lietuva) SuspendedSuspended(Perkeliamas) CECILE MCLORIN SALVANT & SULLIVAN FORTNER DUO (JAV) IR PETRAS VYŠNIAUSKAS & KAUNAS BIG BAND (Lietuva) VDU didžioji salė, Kaunas
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket (Perkeltas) (Kaunas) Orkestras LORDS OF THE SOUND su programa ''Music is coming'' PopularPopular(Perkeltas) (Kaunas) Orkestras LORDS OF THE SOUND su programa ''Music is coming'' VDU didžioji salė, Kaunas 25.00 - 39.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!