No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Garsų spektaklis ''Kelionė be bagažo''

Fr 15/03/2019 18:30
Teatras Vilniaus klasika, Vilnius
15.00 - 20.00
Garsų spektaklis „Kelionė be bagažo“

Režisieriaus ir idėjos autoriaus Balio Latėno sukurtas garsų spektaklis „Kelionė be bagažo“ – tai ne tik originali meninė išraiška, bet ir tam tikrų fizinių žmogaus galimybių ir talento sintezė. Spektaklio tikslas – aktorių kuriamais garsais išlaisvinti ir sužadinti žiūrovo vaizduotę ir pakviesti jį pakeliauti per skirtingas veiksmo vietas, laiką, atmosferas. Aktorės dalyvaujančios šiame projekte akcentuoja, kaip svarbu yra įdėmiai klausytis aplinkos ir tai perteikti savo kūnu, kartu jį pažinti iš naujo – kaip instrumentą. „Norime pažadinti žmonių vaizduotę, norime, kad jie pasivaikščiotų po savo smegenų kambarius. Įdomiausia, kad išėję iš to paties spektaklio žmonės pasakoja visiškai kitus dalykus, kuriuos jie girdėjo ir įsivaizdavo“, – teigia spektaklio „Kelionė be bagažo“ kūrėjai.

Žurnalo „Mūsų žodis” vyr.redaktorius Vytautas Gedvilas po spektaklio “Kelionė be bagažo” peržiūros rašė: “Valandai buvome panardinti į garsą. Keliavome. Kartais garsas klaidžiojo po erdvę, kartais – sklido iš visų pusių. Į tą garsą norėjosi pasinerti visa galva. Gal nėra taip svarbu ką šioje kelionėje po ko matėme. Svarbu tai, kad visa galva ir kūnu buvome garse. “Kelionę be bagažo” pirmiausia turėtų žiūrėti gerai matantys žmonės.”

2014 metais spektaklis buvo ypač sėkmingai pristatytas Tarptautiniame teatrinių debiutų festivalyje „Tylos!“. Labai palankiai įvertintas profesionalų žiuri Tarptautiniame režisieriaus Rimo Tumino vardo festivalyje Druskininkuose „Vasara 2014“. Vėliau įsiliejo į Valstybinio Vilniaus Mažojo teatro repertuarą, kur tapo mėgiamas ir lankomas žiūrovų.Naują sezoną uniklaus garsų spektaklis „Kelionė be bagažo“ pradeda  atsinaujinęs ir suteikiantis galimybę, jį pamatyti didesniam žiūrovų skaičiui.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Garsų spektaklis ''Kelionė be bagažo'' Fr 15/03/2019 18:30 Teatras Vilniaus klasika, Vilnius 15.00 - 20.00
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 20 min. iki renginio
Renginio trukmė: 45 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: N-14

Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Venue
Vytenio g. 6 Vilnius Lithuania
Promoter
VšĮ ''Kaukių akademija''
Švyturio g. 23-25 Vilnius