No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Dviese sūpuoklėse/Двое на качелях

Mo 14/10/2019 19:00
18.43 - 45.50
Show descriptionHide description

DVIESE SŪPUOKLĖSE (T. Arntgolc, G. Antipenko)

Spalio 13 d. Vilniaus kongresų rūmuose bei spalio 14 d. Klaipėdos Žvejų rūmuose Tatjana Arntgolc ir Grigorijus Antipenko parodys spektaklį “Dviese sūpuoklėse”.

„Dviese sūpuoklėse“ – tai amerikiečių autoriaus Viljamo Gibsono pjesė apie neįmanomą dviejų veikėjų meilę, ilgesį, vienatvę. Vienatvę tiek būnant kartu, tiek būnant atskirai. Tai santykių drama, kuri bus atpažįstama daugumai žiūrovų.

Už pjesę "Dviese sūpuoklėse" W.Gibsonas buvo nominuotas "Tony" apdovanojimui, o 1962-aisiais pagal šį kūrinį Roberto Wise'o režisuotas filmas nominuotas dviem "Oskarams".

Šokėja Gitela - stipri, tačiau kartu ir sudėtinga asmenybė. Ji kupina gyvybingumo, tačiau taip pat yra itin jautri ir emocionali. Kartais gali būti stačiokiška, o kartais gali tapti tiesiog mažu, naiviu vaiku. Trisdešimt trejų teisininkas Džeris, atvykęs į Niujorką bando pabėgti nuo savo praeities. Įsikūręs viename iš prastesnių Ist-Saido nuomojamų namų, dienas stumia lankydamas muziejus ir beverčius filmus, slampinėdamas miesto tiltais, turėdamas vos dešimt dolerių dienai. Puolęs į naujus santykius, jis galiausiai suvokia ir pripažįsta sau, ką reiškia iš tikrųjų mylėti. „Mylėti – tai turėti žmogų giliai savyje, turėti diena iš dienos, metai iš metų, kai vyras ir moteris pasimaino savo protais, mintimis, prisiminimais, pasimaino akimis“.

Gitela ir Džeris be galo trokšta mylėti. Tačiau viltims išsipildyti nelengva, nes  abiejų savimeilė neleidžia nutraukti skaudžių saitų su praeitimi, o išdidumas gožia užgimusį jausmą. Nes  „Ji – laisva kaip paukštis, jis – laisvas kaip sliekas“.

 

Spektaklio trukmė 2 val. 40 min. (su pertrauka)

Dėmesio ! Spektaklyje rūkoma.

Events
No events were found
Loading...
Reload