No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Iliuzionistai Broliai Safronovai - 15 METŲ MAGIJOS

We 30/01/2019 19:00
Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras, Vilnius
25.00 - 60.00
Vilniuje broliai Safronovai surengs jubiliejinį šou „15 MAGIJOS METŲ“

Grandiozinis jubiliejinis iliuzijų šou visai šeimai!
Geriausi Rusijos iliuzionistai – Broliai Safronovai!
Neįtikima taps realybe!


Ar norite nepamirštamų įspūdžių ir ryškių emocijų? Visa tai galite patirti jubiliejiniame brolių Safronovų šou „15 MAGIJOS METŲ“. Rusijos iliuzionistai Nr. 1 Vilniuje pristatys absoliučiai naujus triukus grandioziniame geriausių režisierių, choreografų, menininkų ir dizainerių pastatyme.

Sausio 30 d. Vilniuje, Litexpo


Kaip rodo praktika, vedančiųjų iliuzionistų šou sukelia didelį susidomėjimą. Jų koncertuose visada anšlagas, visiems bilietų neužtenka. Todėl jeigu jūs norite pakliūti į jubiliejinį šou „15 MAGIJOS METŲ“, tai verta paskubėti įsigyti bilietus jau dabar.

Daugeliui pažįstami iš pačios mistiškiausios televizijos laidos „Ekstrasensų mūšis“, Ilja, Andrejus ir Sergejus Safronovai – vieni  žinomiausių 21 amžiaus iliuzionistų.

Jų vardai žinomi visame pasaulyje. Kritikai jau seniai vadina iliuzionistus „rusų Koperfildais“. Magai scenoje sukuria neįtikėtinus triukus, neturinčius jokių paaiškinimų! Vilniuje žiūrovų laukia visiškai naujas šou. Safronovų triukai ir fokusai stebina net labiausiai užsispyrusios skeptikus.

2018 metais brolių Safronovų pasirodymams sueina 15 metų. Per šiuos metus jie įgavo pasaulinį žinomumą ir daugelio milijonų gerbėjų pripažinimą. 2015 metais artistai dalyvavo tarptautiniame iliuzionistų festivalyje „Wizzard Trophy“ ir tapo nominacijos „World Best big illusion 2015“ nugalėtojais.

„15 MAGIJOS METŲ“ – tai fantastika ir mastas, apimantys naujausias technologijas. Visa tai persipina su magija, iliuzija ir burtais! Tai visiškai išskirtinis šou, neturintis analogų pasaulyje. Visą idėją broliai Safronovai paruošė asmeniškai. Nauja programa suderina tokius įvairius ir originalius numerius, kad ji bus įdomi skirtingo amžiaus žmonėms – tai iš tiesų pilnavertis šou šeimai.

Nepraleiskite retos ir išskirtinės galimybės tapti neįtikimų stebuklų, kuriuos broliai Safronovai atliks jūsų akyse jūsų mieste, liudininkais. Jūs ne tik būsite pašaliniai stebėtojai, bet ir šou dalyviai. Gali būti, kad broliai Safronovai perskaitys jūsų mintis. O su kažkuo iš žiūrovų, iliuzionistai teleportuosis į kitą realybę. Suintrigavome? Įspėjame: bilietų kiekis ribotas!

Iki mėnesio pabaigos 20% nuolaida bilietams

Padovanokite savo artimiesiems ir draugams galimybę vėl patikėti stebuklais!
O vaikams – laimės gabalėlį į jų stebuklingą vaikystę!
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Iliuzionistai Broliai Safronovai - 15 METŲ MAGIJOS We 30/01/2019 19:00 Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras, Vilnius 25.00 - 60.00
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:40
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Promoter
MTÜ Lamazi
Viimsi vald, Äigrumäe küla, Äigru põik 8 Harju maakond