No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Juozo Miltinio dramos teatras | ''Mūsiškiai''

Su 19/01/2020 18:00
8.00 - 10.00
Show descriptionHide description

Michał Walczak

MŪSIŠKIAI

Dviejų dalių folklorinis siaubo miuziklas.

Režisierius ir scenografas Artūras  Areima
Kompozitorė π

Garso operatorius Andrius Kairys
Šviesų dailininkas Eugenijus Sabaliauskas

Vaidina: Giedrius Arlauskas, Emilis Pavilionis, Ligita Kondrotaitė, Justina Nemanytė, Lolita Martinonytė, Karolis Legenis, Andrius Mockus, Valerijus Kazlauskas, Lukas Varanauskas, Akvilė Vitkūnaitė, Jolita Skukauskaitė, Agnieška Ravdo.

 

Premjera: 2019 m. lapkričio 22, 23, 24 d.

 

Režisierius Artūras Areima: Nemanau, kad galime ramiai ir laisvai gyventi slėpdami/maskuodami skaudžią, juodą istorijos praeitį. Nesame teisūs ir sąžiningi kitų tautų atžvilgiu, savo skauduliais naudojamės tautos narcisizmo stiprinimui, bet atstumiame sąmoningumą ir atvirumą.

Tai tik parodo ir patvirtina mūsų tautos netvirtumą, baimę, gėdą, kurią maskuojame. Niekada nebandėme padarinių spręsti iš tiesų, tik pozicionuoti savo tautą, kaip aukštesnę, ar labiau nukentėjusią, t.y. save statome tik į aukos vietą, nors buvo elgiamasi budeliškai taip pat ir iš mūsų pusės. Galima suprasti ir istoriškai susiklosčiusią situaciją, bet tai mūsų nepateisina ir sąžiningais nepaverčia. Manau, kad laikas apie tai pradėti kalbėti be pozos, o ieškant dialogo ir supratingumo, tik taip virsime laisva, brandžia tauta, o ne mažu, nuskriaustu, visų pažemintu ir atstumtu vaiku, kuris mojuoja Vyčiu ar kitais nacionaliniais atributais, norėdamas atsitraukti nuo esamų problemų. Žmones turi vienyti sąžiningumas KITO atžvilgiu ir sąmoningumas bei švarios ir inteligentiškos tautos vizija, o ne mojavimas kankinio vėliavėle sau po nosimi ir savo naudai. 
Events
No events were found
Sold out Juozo Miltinio dramos teatras | ''Mūsiškiai'' Sold outSold outJuozo Miltinio dramos teatras | ''Mūsiškiai'' Juozo Miltinio dramos teatras, Miltinio laboratorija, Panevėžys
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Loading...
Reload