No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Klouno-teatras ''MIMIRIČI'' ''BEST OF THE BEST''

Tu 19/02/2019 19:00
VILNIAUS LENKŲ KULTŪROS NAMAI, Vilnius
9.00 - 19.00
Pirmą kartą plastinės komedijos klouno-teatras ,,MIMIRIČI“ Lietuvoje! Plastikinės komedijos teatras ,,MIMIRIČI“ yra užkariavęs pasaulinį pripažinimą, gastroliuodamas ir koncertuodamas Europoje, Pietų Amerikoje, Japonijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse. Ir dabar išvyksta į didelį koncertinį turą po visas Baltijos šalis! Mes kviečiame jus pasinerti į vaikystę! Pasijuokti ir pabūti žaismingiems ! Apskritai pasijusti šiek tiek vaikais ir puikiai praleisti laiką su visa šeima. Kadangi pasirodymas ,,Best of the Best“ (Geriausias iš geriausių) yra visiškai unikalus ir šiek tiek beprotiškas pasirodymas visai šeimai, be amžiaus ir bendravimo kalbos apribojimų, kuris sujungia savyje pantomimą ir improvizaciją! Programoje apjungti patys geriausi pasirodymai, paimti iš visų 20 metų programų! Vaikai, imkite su savimi mamas, tėčius, senelius ! Ateikite su visa šeima ! Didelėms ir draugiškoms šeimoms numatytos nuolaidos ! Spektaklio herojai traukia paskui save žiūrovus į magišką ir stebuklingą pasaulį. Šie burtininkai dirba scenoje, ne tik valdydami klouno metodus ir parodydami neišsemiamą fantaziją, bet jie priverčia mėgautis gyvenimu, juoktis, galvoti apie amžinąjį gėrio ir blogio klausimą. Žiūrovai jaučia save veiksmo dalimi ir nelaukia spektaklio pabaigos. Jie nori, kad veiksmas tęstųsi. ,,Ukrainos klounų šou siūlo jums 90 pačių laimingiausių minučių“, - rašė laikraštis The Guardian! «Best of the Best» (Geriausias iš geriausių) yra spektaklis be kalbos barjero. Štai kodėl spektaklis keliauja per visą pasaulį žavėdamas ir įkvėpdamas tiek suaugusiuosius, tiek vaikus. Jokių žodžių ! Tik emocijos !
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Klouno-teatras ''MIMIRIČI'' ''BEST OF THE BEST'' Tu 19/02/2019 19:00 VILNIAUS LENKŲ KULTŪROS NAMAI, Vilnius 9.00 - 19.00
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~18:45
Renginio trukmė: ~1:10
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Venue
Naugarduko g. 76, Vilnius Vilnius Lithuania
Promoter
SIA PARTER.LV
Brīvības gatvē 214M2-103 Ryga