logo
Select period
Search from map
Menu

Komandiruotė

Sa 13/07/2024 19:00 - Su 14/07/2024 22:00
25.00 - 26.00
Show descriptionHide description

Apie Komandiruotę. Trys draugai, Airidas ir du Mantai, kartu su visa komanda sėda į savo senutėlaitį kemperį ir jau ketvirtus metus pasileidžia aplink Lietuvą. Kiekvieną dieną stoja vis kitoje vietoje, kur susitinka su žiūrovais ir taip, kol po dviejų savaičių sugrįžta atgal į Vilnių. Kiekvienas renginys turi ir specialų svečią, kuris bus paskelbtas šiek tiek vėliau. O kam eiti gyvai, jei viską įdedate į internetą, sakysite jūs. Įdedame, bet tik dalį ir ta dalis su kiekvienais metais vis mažėja. Tad norint patirti tikrą Komandiruotės dvasią, visada kviečiame susitikti gyvai. Šis formatas sugalvotas tam, kad galėtume kaip įmanoma betarpiškiau praleisti vakarą, tad po pasirodymo visada kviečiame nusifotografuoti, pakalbėti, prisėsti šalia ir nebūtinai skubėti namo.
 

SVARBU: Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Renginio metu vartojama necenzūrinė leksika, todėl tėvai atsako patys už vaikų dalyvavimą. Į renginį atsineškite savo sulankstomas kėdutes!

Events

No events were found
Buy ticket Komandiruotė Bikėnuose: ''Dručkio stovykla'' PopularPopularKomandiruotė Bikėnuose: ''Dručkio stovykla'' Dručkio stovykla, Zarasų raj.
Buy ticket Komandiruotė Vilniuje: ''Grįžta vyrai iš Komandiruotės'' PopularPopularKomandiruotė Vilniuje: ''Grįžta vyrai iš Komandiruotės'' Kalnų parkas, Vilnius
Loading...
Reload
No results have been found for your request.
Loading...
Reload