No results have been found for your request.
Loading...
Reload

LEDO Šou ''Drakula'' Amžinos meilės istorija

Sa 09/03/2019 18:00
Pramogų arena, Vilnius

Daugiau informacijos netrukus.


Labai apgailėstaujame ir su didžiuliu nusivylimu pranešame - Koncertas ''Ledo šou Drakula''  yra perkeliamas iš spalio 28d. į kovo 9d.. Dėl techninių atvykimo kliūčių.
Bilietai galios tie patys, tad papildomai niekur kreiptis nereikia.
Jei Jūsų netenkina nauja renginio data bilietus galite grąžinti iki lapkričio 11 d. Prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/34593

Organizatorius ir Artistai labai apgailestauja už sukeltus nepatogumus.


ICE VISION pristato nepakartojamą, mistinį ledo šou ,,DRAKULA” – istoriją apie amžiną meilę. Įspūdingas šou sukurtas pagal klasika tapusį Bremo Stokerio romaną „Drakula“,kartu su garsių Rusijos atlikėjų pagalba.

Pagrindinius spektaklio vaidmenis atlieka nusipelnę ledo šou akrobatai, oro gimnastai, kurie įkūnija romano herojus: įsimylėjelius Miną ir  Džonataną, jaunąją Liusę, kuri pirmoji buvo paliesta vampyro ilčių,  ryžtingąjį Van Helsingą - savo gyvenimą paskyrusi nesibaigiančiai kovai su kraujo ištroškusiais vampyrais bei negailestinguoju blogio karalystės grafu Drakula. Į šias roles įsijautė tokios Rusijos garsenybės kaip A. Martiuševa (Mina), K.Gavrinas (Drakula) bei daugelis kitų.

Dėka 3D technologijų ir šviesos instaliacijų kupinos programos žiūrovai taps įspūdingo šou dalimi. Garso takeliai ir jų pritaikymas spektaklyje leis nusikelti į pačią Transilvaniją kartu su miuziklo herojais. Pasirenkite ne tik išvysti, bet ir pajusti nuostabaus šou ant ledo emocijas.

XIX a. pabaiga, Londonas. Jaunasis advokatas Džonatanas ir jo mylimoji  Mina rengiasi vestuvių šventei. Deja, šeimyniniui gyvenimui sutrukdo Džonatano užimamos pareigos ir jam tenka keltis pas keistąjį grafą, kuris žutbūt užsimanė įsigyti nekilnojamo turto Londone…

Tęsinys jau spalio 28 -ąją dieną.

Events website: http://viaconcert.net/drakula/

Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
LEDO Šou ''Drakula'' Amžinos meilės istorija Sa 09/03/2019 18:00 Pramogų arena, Vilnius
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~17:00
Renginio trukmė: ~2:30
Renginio kalba: rusų
Pertrauka: yra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Organizuoja: UAB BINGESA ir VIA CONCERT
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Venue
Ąžuolyno g. 9 Vilnius Lithuania