logo
Select period
Search from map
Menu

Mažasis karalius Gruodis arba paslaptingas Rene Magrito pasaulis

Show descriptionHide description

Mažasis karalius Gruodis
arba
Paslaptingas Renė Magrito pasaulis

 

  Spektaklis visai šeimai pagal vokiečių rašytojo Akselio Hakės  humoro, išminties ir švelnios melancholijos prisodrintą pasaką  „Mažasis karalius Gruodis“.

      Vaikystė kartais būna gyvenimo pabaigoje. Jei netikite galite paklausti paties mažojo karaliaus Gruodžio II. Beje, jis nedidesnis už smilių ir toks tuklus...jo galima klausinėti apie viską, o ir jis pats mėgsta uždavinėti keisčiausius klausimus: Kodėl namas kampuotas ? Kodėl lyja? Kodėl karvė duoda pieną? Kodėl pieną? Kodėl pienas yra pienas?.. Su juo galima žiūrėti į žvaigždes ir kalbėti apie nemirtingumą arba duoti debesims vardus. Galima žiūrėti dėžutes, kuriose karalius laiko savo sapnus. Arba išeiti į miestą ir pamatyti tai, ko iki šiol niekada nematei...

    Vieną dieną iš siauro plyšio knygų lentynoje biurininkui pasirodęs karalius Gruodis atveria duris į paslaptingą vaizduotės ir fantazijos pasaulį, kurį praturtina Rene Magrito darbai ir jo pasaulėžiūra. Renė Magritas bene žymiausias XXa. belgų dailininkas siurrealistas , išgarsėjo nuotaikingais ir mąstymą provokuojančiais kūriniais. Svarbiausias jo tikslas buvo sukurti iššūkį žiūrovo išankstiniam realybės suvokimui ir paskatinti į aplinką žvelgti jautriau. Šio menininko akimis niekas niekada nėra visai taip kaip atrodo, žemiškoje kasdienybėje , kur įprasti dalykai yra nepaparasti.

 

Režisierė - Kamilė Kondrotaitė.

Scenografė - Liuda Liaudanskaitė.

Dailininkės - Liuda Liaudanskaitė, Daiva Dašenkovienė.

Kompozitorius - Mantas  Joneikis.

Aktoriai - Liudas Vyšniauskas, Kamilė Kondrotaitė.

Trukmė - 45 min.

Rengėjai:

Klounų teatro studija „Dulidu”

Tel.: 861856135

Rėmėjas: Klaipėdos miesto savivaldybė

Events

No events were found
Loading...
Reload
No results have been found for your request.
Loading...
Reload