No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Miuziklas ''12 KĖDŽIŲ''

Tu 09/04/2019 19:00
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
15.00 - 25.00
GENADIJAUS GLADKOVO TEATRAS „TERITORIJA MIUZIKLO“


       dviejų dalių miuziklas-mistifikacija

„12 KĖDŽIŲ“


Balandžio  9 dieną, 19:00 val.

Klaipėdos koncertų salė (Šaulių g. 36)

        Ledai pajudėjo, ponai žiūrovai! Kvėpuokite giliau, Jūs susijaudinę. „Didysis kombinatorius“, Turkijos piliečio sūnus, nepakartojamasis ir neprilygstamasis Ostapas Benderis grįžta! Nors ... Kita vertus ... Jis niekada ir nebuvo ilgam išnykęs už horizonto. Perkeldami Ilfo ir Petrovo romano veiksmą į mūsų dienas, mūsų miuziklo-mistifikacijos „12 kėdžių“ autoriai rado per daug paralelių su literatūros kūrinio parašymo laiku, kad tai galėtų būti tiesiog sutapimas. Metai eina, keičiasi politinė sistema, gyvenimo būdas, galiausiai-mada. O beatodairiškų avantiūristų, kurie žino keturis šimtus palyginti sąžiningų būdų, kaip paimti pinigus iš gyventojų, vis dar yra daug. Galbūt jie tapo šiek tiek mažiau išradingi ir truputį banalūs, šiek tiek mažiau geri ir šiek tiek ciniškesni. Bet ką daryti? Jie savo pasaulio kūriniai ir „daro darbus“, geriausiai kaip gali. Nuostabių protų ir subtilių prigimčių visais laikais reikėjo ieškoti. Ir tegul jie daro tą patį, ką ir visi kiti: jie stengiasi išgyventi ir tapti sėkmingais audringoje kapitalizmo eroje, bet jie tai daro su grakščiai ir su pasimėgavimu, kaip mūsų herojus Ostapas-Suleimanas-Berta-Maria-Bender-bei.

        Ne atsitiktinumas ir tai, kad kompozitorius Genadijus Gladkovas, šio spektaklio muzikos autorius, tris kartus skirtingais žanrais grįžo prie dvylikos kėdžių istorijos ir ieškojo vienoje iš jų įsiūtų deimantų. Jam pavyko sukurti melodijas, kurios tarsi tapo logišku romano tęsiniu, ir paplito tarp žmonių, nepaisant to, kad tai įvyko praėjus pusei amžiaus po literatūrinio Iljos Ilfo ir Jevgenijaus Petrovo šedevro pasirodymo.

Kompozitorius – Genadijus Gladkovas
Libreto – Markas Zaharovas ir Jiurijus Klim pagal Ilji Ilfo  ir Jeugenijo Petrovo romaną
Režisierė ir scenarijaus autorė – Anastasija Grinenko
Choreografija – Dmitrijaus Jakubovičiaus

Vaidina: Dmitrij Jakubovič, Denis Nemcov, Julija Špilevskaja, Aleksandr Osipec, Ksenija Horoškevič, Darija Novik, Ana Marčik, Eduard Vainilovič, Erik Abramovič, Angelina Podoliak, Marija Rogova, Alisa Abrikosova, Šamhal Hačaturian.

Trukmė – 2 valandos 30 minučių su pertrauka
Video:   https://youtu.be/e88dA6NW2ms    
Kaina: 15.00  -  25.00 eur

Informacija tel. +370 683 46676
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Miuziklas ''12 KĖDŽIŲ'' Tu 09/04/2019 19:00 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 15.00 - 25.00
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Kalba: rusų k.
Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 40 min.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Venue
Šaulių g. 36 Klaipėda Lithuania
Promoter
UAB Meno tiltas
A.J. Povilaičio g. 14 - 253 Vilnius