logo
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Naujametis renginys vaikams ''Stebuklingoji eglė''!

Sa 18/12/2021 15:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
18.00 - 40.00

Naujametis renginys vaikams „Stebuklingoji eglė“!

Tik gruodžio 18 dieną koncertų salėje Compensa pirmą kartą Vilniuje įvyks nuostabus Maskvos teatro „Čudaki“ (liet. „Keistuoliai“) renginys vaikams „Stebuklingoji eglė“!

Kalėdų Senelis ir Santa Klausas pirmąkart nusprendė kartu švęsti žiemos šventes, o kaip jiems pavyko – pamatysite, apsilankę teatro „Čudaki“ renginyje.

Naujametis teatro „Čudaki“ renginys sulaukė dėmesio daugelio šalių scenose, juk teatro meistrystė nereikalauja nei žodžių, nei vertimo, nei adaptacijos.

Renginys iššaukia emocijų audras nuo ašarų iki pakylėjimo visur – nuo Vokietijos iki Amerikos. Spektaklyje vaidina profesionalūs aktoriai, išskirtinės lėlės, rodomi koncertiniai numeriai ir nuostabūs kostiumai, o kur dar šviesos efektai ir tikra Eglė, auganti Jūsų akivaizdoje po laimės žiburiais.

Jūs liksite absoliučiai nustebinti kokybe, kostiumais ir dekoracijomis.

Ar kada matėte, kaip blynai, vaisiai ir daržovės skraidžioja žiūrovų salėje? Taigi, ateikite ir pamatykite, kad šitaip juokauti moka tik tikri aukščiausios klasės profesionalai ir keistuoliai.

Koks skaniausias šventinis stalas su rafinuotais patiekalais? Žinoma, Naujametis. O kaip surengti įdomų vaidinimą ir parodyti skanėstų gaminimo procesą? Scenoje atsiras šakutės, šaukštai, didžiulis puodas, lėkštutės ir lėkštės, pyragai, pyragaičiai ir ledai, ir visa tai taps gyva linksmiausių personažų – karvės, vilko ir kiškio su morka, draugijoje.

Kadangi vaikams sėdėti vienoje vietoje ilgiau tampa nuobodu, šis teatras pristato interaktyvius spektaklius: vaikus nudžiugins galimybė linksmintis ir šokti su muzika, dalyvauti siužeto linijose interaktyviai, kartu su aktoriais.  

Neįtikėtinos dekoracijos, fokusai, juokai ir juokas – apsilankę renginyje „Stebuklingoji eglė“ net labiausiai suaugę ir pačių suaugusių vėl pasiners į vaikystę!

Maskvos teatras „Čudaki“ dalyvauja tarptautiniuose festivaliuose, yra įvairių konkursų  nugalėtojas, pelnęs prestižines premijas. Teatras sėkmingai gastroliavo Vokietijoje, Šveicarijoje,  Lenkijoje, Serbijoje, Italijoje, JK, Kinijoje, JAV, Izraelyje, Čekijoje, Austrijoje, Latvijoje, Estijoje, o dabar – pirmą kartą pristato naujametį renginį Lietuvoje.

Programa:

 - Iškilmingas žiūrovų sutikimas renginio fojė;

 - naujametis pasakų spektaklis su 18 personažų;

 - fotosesija su herojais.

 

Iki susitikimo jaukiausioje ir gražiausioje Vilniaus koncertų salėje.

Tik gruodžio 18 dieną koncertų salėje Compensa, pradžia: 15.00

Trukmė: 1 val. 20 min.

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Naujametis renginys vaikams ''Stebuklingoji eglė''! Sa 18/12/2021 15:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 18.00 - 40.00
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~14:00
Renginio trukmė: ~1:20
Pertraukos: nėra
Renginio kalba:
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų neužimant papildomos vietos (kontrolės metu pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Please note that before purchasing tickets, you should assess the current situation regarding Government of the Republic of Lithuania COVID-19 restrictions on events and their participants. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. If the event does not take place or is postponed, the event organizer, not the ticket distributor, assumes responsibility for the refund of the tickets purchased.
Venue
Promoter
Big Show Europe
Laisvės pr. 60 Vilnius
+370 61913997; bigshow.europe@gmail.com
Reg. no: 305939600
Same venue
Buy ticket MARTYNAS LEVICKIS. PIAZZOLLA 100 PopularPopularMARTYNAS LEVICKIS. PIAZZOLLA 100 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 18.00 - 38.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket (Perkeltas) (Vilnius) LORDS OF THE SOUND su Kalėdinė programa ''Grand Christmas'' PopularPopular(Perkeltas) (Vilnius) LORDS OF THE SOUND su Kalėdinė programa ''Grand Christmas'' COMPENSA koncertų salė, Vilnius 25.00 - 48.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket INGA JANKAUSKAITĖ | VILNIUS PopularPopularINGA JANKAUSKAITĖ | VILNIUS COMPENSA koncertų salė, Vilnius 29.00 - 63.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket PAVEL VOLIA / ПАВЕЛ ВОЛЯ PopularPopularPAVEL VOLIA / ПАВЕЛ ВОЛЯ COMPENSA koncertų salė, Vilnius 27.00 - 90.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket (VILNIUS) Mažvydas (VILNIUS) Mažvydas COMPENSA koncertų salė, Vilnius 19.50 - 39.50
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!