logo
Select period
Search from map
Menu
Search from map
Select period

Premjera! Agata Duda-Gracz MEILĖ

Fr 11/11/2022 18:30
Klaipėdos dramos teatras
11.15 - 31.15

Premjera 2022 10 01

 

Spektaklis skiriamas Silezijos teatro aktoriams

 

Pjesės autorė, režisierė, kostiumų dailininkė, scenografė ir choreografė Agata Duda-Gracz
Kompozitorius Łukasz Wójcik-Zawierucha
Šviesų dailininkė Katarzyna Łuszczyk
Pjesės vertėjai į lietuvių kalbą: Gintaras Grajauskas, Nikodem Szczyglowski
Režisierės asistentai: Marius Pažereckas, Jerzy Basiura

 

Vaidina:

Alina Mikitavičiūtė, Artūras Lepiochinas, Bartosz Roch Nowicki, Cezary Studniak, Darius Meškauskas, Digna Kulionytė, Eglė Jackaitė, Jonas Baranauskas, Jonas Golubovskis, Jonas Viršilas, Justina Vanžodytė, Kamilė Andriuškaitė, Karolina Kontenytė, Karolis Maiskis, Linas Lukošius, Liudas Vyšniauskas, Mikalojus Urbonas, Regina Šaltenytė, Renata Idzelytė, Rimantas Pelakauskas, Samanta Pinaitytė, Sigutė Gaudušytė, Toma Gailiutė, Vaidas Jočys

 

Klaipėdos teatro žiūrovai lenkų režisierės Agatos Dudos-Gracz pavardę jau gerai žino: pernai Klaipėdos dramos teatre pastatytas jos spektaklis „Tarp Lenos kojų, arba „Švenčiausiosios Mergelės Marijos mirtis“ pagal Mikelandželą Karavadžą“ tapo vienu didžiausių teatrinių įvykių, buvo rodomas tarptautiniuose teatro festivaliuose Lenkijoje ir Vengrijoje.

Kai darbo imasi A. Duda-Gracz, visada galima laukti netikėtumų. Režisierė pati rašo scenarijus savo spektakliams, kuria scenografiją ir kostiumus. Jos kultūrinis akiratis ir temų laukas – milžiniškas: nuo baroko dailės iki mūsų dienų gūdžios provincijos, užribio žmonių gyvenimo. Visur ji sugeba aptikti ir pamatyti žmogų, esminius jo būties dėsnius. Permatyti savo personažus kiaurai ir už jų išorinės niekšybės bei menkumo įžvelgti tikrąjį žmogiškumą, net savotišką egzistencinį heroizmą, vertą, jei ne simpatijų, tai bent jau tikros užuojautos.

Naujausiame A. Dudos-Gracz spektaklyje, kaip visada, bus daug tragizmo ir daug juoko. Daug žiaurumo ir daug užuojautos. Tiesmuko brutalumo ir filigraniško subtilumo. Bus daug meilės – ir daug mirties.

Spektaklio veiksmas vyksta nežinomame pasaulio užkampyje. Jame gyvena žmonės – neturtingi, įtariai žiūrintys į visokias naujoves, užstrigę savo krikščioniškai pagoniškoje mitologijoje. Gyventojų kaime likę nebedaug, o tie, kurie liko, persipynę vienas su kitu sunkiai atnarpliojamais giminystės ryšiais. Kartais atrodo, kad ir jie patys nelabai tas giminystes atseka – gal todėl vadina vienas kitą ne itin pagarbiomis pravardėmis.

Ir kaip kiekvienoje uždaroje bendruomenėje, čia knibždėte knibžda slaptų nuodėmingų meilių, giliai slepiamos neapykantos ir svajonių apie kerštą už senas nuoskaudas.

Viskas staiga atsiveria per vienas laidotuves – buitinį realizmą akimoju pakeičia magiškasis realizmas. Ir slaptingi Eros bei Thanatos ryšiai, jų giluminis artumas atsiskleidžia visu savo šiurpoku gražumu...

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Premjera! Agata Duda-Gracz MEILĖ Fr 11/11/2022 18:30 Klaipėdos dramos teatras 11.15 - 31.15
Event Premjera! Agata Duda-Gracz MEILĖ
Date / Time Fr 11/11/2022 18:30
Venue Klaipėdos dramos teatras
Price 11.15 - 31.15
Good to know

Jei nebegalėsite apsilankyti teatre – pažadame jums grąžinti pinigus už įsigytus bilietus (svarbu dėl grąžinimo kreiptis likus ne mažiau nei 7 dienoms iki renginio). 

 

Durys atidaromos likus vienai valandai iki renginio.
Renginio trukmė: 3 val. 30 min. (su pertrauka)
Amžiaus cenzas: 18+

Nuolaidos:
Su Lojalaus žiūrovo kortele (įveskite kortelės kodą) iki 2 bilietų
 

 

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.


The event organiser takes responsibility for the event and its quality. Ticket refunds will only be given if the event is cancelled or postponed. The ticket distributor acts as a revealed intermediary. For detailed information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
Venue
Promoter
Klaipėdos dramos teatras, BĮ
Teatro g. 2, Klaipėda Klaipėda
info@kldt.lt / 8 (46) 31 44 64
Reg. no: 190754830
Event Premjera! Agata Duda-Gracz MEILĖ
Date / Time Fr 11/11/2022 18:30
Venue Klaipėdos dramos teatras
Price 11.15 - 31.15
Other dates Same promoter Same venue
Buy ticket Premjera! Agata Duda-Gracz MEILĖ Premjera! Agata Duda-Gracz MEILĖ Klaipėdos dramos teatras 11.15 - 31.15
Buy ticket Premjera! Agata Duda-Gracz MEILĖ Premjera! Agata Duda-Gracz MEILĖ Klaipėdos dramos teatras 11.15 - 31.15
No results have been found for your request.
Loading...
Reload