logo
Select period
Search from map
Menu

Vegetacinė Būklė (rež. Naubertas Jasinskas)

Show descriptionHide description
Jūs pabandykite vieną dieną panaikinti asmenvardį „aš“ ir pabūti visuma“, – režisierius Naubertas Jasinskas.
 
Gausios kūrybinės komandos kuriama teatrinė patirtis „Vegetacinė būklė“ žiūrovą kviečia į pasaulį pažiūrėti iš perspektyvos, kuri atsiveria į šalį atidėjus žmogiškąjį ego. Seanso metu dvylika žiūrovų patirs personifikuotus ir unikalius išgyvenimus, kai šviesomis, garsais, aktorių įrašytais audio tekstais, kvapais kiekvienas spektaklio dalyvis savitai ir asmeniškai pajus, ką reiškia atsidurti vegetacinėje būsenoje ir tarsi pamatyti save iš šalies.
 
„Vegetacinė būklė“ sukurtas remiantis dramaturgės Manuelos Infantės pjese, kurios struktūroje pritaikyti įvairūs augalų gyvavimo etapai, užfiksuoti esminiai virsmai. Jie leidžia keisti žmogiškus aplinkos suvokimo principus ir pačiam spektaklio dalyviui išgyventi vegetacinę būseną, kuri įtraukia, ramina ir padeda į pasaulį pažvelgti kitu kampu. Kūrėjai teatrinėje patirtyje ieško būdų suvokti žmonių, kaip rūšies, egzistavimo modelius.
 

Renginio trukmė – 1 val.
 
 
Teatrinė patirtis vyks Jono Meko vizualaus meno centre (Malūnų g. 8, Vilnius). Žiūrovai perspėjami, kad renginio metu bus naudojamas stroboskopo efektas (ryškios, intensyvios šviesios).
DĖMESIO! Prasidėjus seansui, vėluojantys žiūrovai neįleidžiami.
 
Režisierius – Naubertas Jasinskas
Vertėja – Ieva Emilija Rozenbergaitė
Scenografė – Sigita Šimkūnaitė
Kompozitorius – Gintaras Sodeika
Video projekcijų autorius – Ričard Žigis
Šviesų dailininkas – Dainius Urbonis
Tekstą įgarsino: Airida Gintautaitė, Alvydė Pikturnaitė, Arvydas Dapšys, Gintarė Latvėnaitė-Glušajeva, Kamilė Galkutė, Matas Sigliukas, Vaiva Mainelytė
Medijos menininkė – Ainė Petkūnaitė
 
Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.
Projekto organizatorius „Meno Alchemija“.
Projektą palaiko ir įgyvendinti padeda Meno ir mokslo laboratorija, Jono Meko vizualiųjų menų centras, Teatro žurnalas, knygynų tinklas „VAGA“, VšĮ „Patyrimai“.

Events

No events were found
Loading...
Reload
No results have been found for your request.
Loading...
Reload