No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Spektaklis ''Ant Lietaus Stygų''

Sa 02/11/2019 18:00 - Su 03/11/2019 23:59
21.00 - 66.00
Show descriptionHide description

Butas, kuriame gyvena ekstravagantiška dama, vardu Bella, tvyro nusivylimas ir vienatve. Monotoniškas Londono lietus tik apsunkina visą situaciją. Karts nuo karto Bella savo namuose priima gerbėjus ir žinomus asmenis, tokius kaip: generolai, verslininkai bei  vakarietiškos išvaizdos gražuoliai.

Tačiau jų buvimas kartu, niekaip negelbsti nuo vienatvės kartumo jausmo, su kuriuo Bella susiduria kiekvieną vakarą. Būtent tada Bella prisimena prabėgusius jaunystės metus ir patirtus nuotykius.

Dažniausiai savo prisiminimus Bella išsipasakoja ne per daug kalbančiai tarnaitei, kuri ir buvo vienintelė klausytoja . Klausytoja ji tapo ne savo noru, taip lėmė gyvenimas.

Netikėtai visiems, Bellos gyvenime atsiranda tikras jos pasakojimų klausytojas. Juo tampa nepažįstamasis prie durų...vyras, kuris tik norėjo parduoti elektrinį šepetį.

Prekė Bellos nesužavėjo, bet štai nekviestas svečias...netgi labai. Praėjus kuriam laikui, vyriškis tampa ne tik pagrindiniu klausytoju, bet ir herojumi, kurio dėka  keičiasi visos pjesės atlikėjų likimai.

Siužete persipina lengvas humoras, liūdesio kartėlis...intrigos ir paslaptys.

Visa tai, žiūrovą palydės į beprotišką kelionę visam vakarui.

 
Events
No events were found
Buy ticket Spektaklis ''Ant Lietaus Stygų'' | KLAIPĖDA Spektaklis ''Ant Lietaus Stygų'' | KLAIPĖDA Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda 21.00 - 56.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Buy ticket Spektaklis ''Ant Lietaus Stygų'' | VILNIUS Spektaklis ''Ant Lietaus Stygų'' | VILNIUS VILNIAUS LENKŲ KULTŪROS NAMAI, Vilnius 41.00 - 66.00
Go Green and choose SmartTicket 
With SmartTicket all your events are always in your phone.
Read more here!
Loading...
Reload