logo
Select period
Search from map
Menu

(Atšauktas) SLAPTAS LĖLIŲ GYVENIMAS

Sa 18/11/2023 12:00
Kauno valstybinis lėlių teatras, Didžioji salė, Kaunas

Pranešame, kad dėl techninių kliūčių renginys SLAPTAS LĖLIŲ GYVENIMAS, turėjęs įvykti lapkričio 18 d., neįvyks
 
Pirkę kasose arba pagal išankstinę sąskaitą prašome užpildyti pinigų grąžinimo formą. 
Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application 

Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2023 metų gruodžio 9 dienos.

Prašymai priimami iki gruodžio 2 d.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

 

PREMJERA visai šeimai
SLAPTAS LĖLIŲ GYVENIMAS

Kaip lėlės už savo teises kovojo

N-5

Autorė – Daiva Čepauskaitė
Režisierė – Milda Mičiulytė
Dailininkas – Sergėjus Bocullo
Kompozitorius – Deividas Gnedinas
Video menininkas – Mikas Žukauskas
Choreografas – Adrian Carlo Bibiano

Vaidina:
Saulius Bagaliūnas, Remigijus Endriukaitis, Audronė Grėbliauskienė, Dominyka Budinavičiūtė,
Darius Krapikas, Rūta Kumpikaitė.

Ar kada susimąstėte, ką veikia teatro lėlės, kuomet pasibaigia spektaklis? Apie ką jos svajoja, ką jaučia likusios vienos? Kartu su lėlių teatro Meistru praverkime paslaptingą uždangą ir persikelkime į tikrovę, kurioje gyvena lėlės: ten skamba muzika, netyla dainos, gausu nuotykių, o spalvos truputį ryškesnės.

Vieną kartą, prieš spektaklį, teatro lėlės nusprendžia, kad joms nusibodo būti valdomoms kitų –  aktorių-lėlininkų. Jos sukelia maištą ir perima visą kūrybinį procesą į savo rankas. Tačiau, ar tikrai įmanoma sukurti gerą spektaklį nebendradarbiaujant su kitais? Juk vaidinimo pastatymas reikalauja daugybės skirtingų žinių ir bendros kūrybinės vizijos, kuria patikėtų visa komanda.

SLAPTAS LĖLIŲ GYVENIMAS – tai Kauno valstybinio lėlių teatro 65-erių metų kūrybinio kelio šventė. Šio vaidinimo metu ne tik pamatysime, kaip atrodo spektaklio kūrimo procesas, bet ir galėsime išvysti veikiančias jau nebevaidinamų spektaklių autentiškas lėles, kurias su džiaugsmu daugelis prisimena dar ir šiandien: Mėlynąjį Šunytį, Pinokį, Linksmuosius Gaidžiukus, Juodąją vištą, Raudonkepuraitę ir Vilką.

Anot pastatymo režisierės, Mildos Mičiulytės, šis spektaklis ne tik kelia klausimą apie teatro kūrybinį procesą ir skirtingų menininkų bendradarbiavimo svarbą, tačiau ir įprasmina klausimą „kas lieka po menininko?“. Ar kūrinys, šiuo atveju – teatro lėlės, gali pragyventi savo kūrėją? Kas lieka scenoje užgesus šviesai? Per 65-erius metus Kauno valstybiniame lėlių teatre kūrė daugybė menininkų, o jų kūrybinis palikimas veikia ir šiandienos kūrėjus. Vieni bando nuo šio kraičio atsiriboti, kiti kaip tik ieško jame įkvėpimo, tačiau noras atrasti savo unikalų balsą ir viziją – universalus.

Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
(Atšauktas) SLAPTAS LĖLIŲ GYVENIMAS Sa 18/11/2023 12:00 Kauno valstybinis lėlių teatras, Didžioji salė, Kaunas
Event (Atšauktas) SLAPTAS LĖLIŲ GYVENIMAS
Date / Time Sa 18/11/2023 12:00
Venue Kauno valstybinis lėlių teatras, Didžioji salė, Kaunas
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 1 valandai iki renginio
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nuo 5 m.
Nuolaidos: netaikomos

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Kauno valstybinis lėlių teatras
Laisvės al. 87A Kaunas Lithuania
Promoter
Kauno valstybinis lėlių teatras
Kauno valstybinis lėlių teatras
Laisvės al. 87A Kaunas
teatras@kaunoleles.lt/837221691
Reg. no: 190754645
VAT ND
Event (Atšauktas) SLAPTAS LĖLIŲ GYVENIMAS
Date / Time Sa 18/11/2023 12:00
Venue Kauno valstybinis lėlių teatras, Didžioji salė, Kaunas
Other dates Same promoter Same venue
Buy ticket SLAPTAS LĖLIŲ GYVENIMAS PopularPopularSLAPTAS LĖLIŲ GYVENIMAS Kauno valstybinis lėlių teatras, Didžioji salė, Kaunas
Buy ticket MIUNHAUZENO KELIONĖ I KVLT spektaklis vaikams PopularPopularMIUNHAUZENO KELIONĖ I KVLT spektaklis vaikams Kauno valstybinis lėlių teatras, Kaunas
Buy ticket Edukacinis spektaklis IŠKYLA SU MUZIKA PopularPopularEdukacinis spektaklis IŠKYLA SU MUZIKA Kauno valstybinis lėlių teatras, Kaunas
Buy ticket KAUNO ŽVĖRIS I KVLT spektaklis vaikams PopularPopularKAUNO ŽVĖRIS I KVLT spektaklis vaikams Kauno valstybinis lėlių teatras, Kaunas
No results have been found for your request.
Loading...
Reload