logo
Select period
Search from map
Menu

PREMJERA Dr. Dolitlio istorija | Spektaklis vaikams

Tu 23/07/2024 19:00
Viešbutis PALANGOS VĖTRA, Palanga
10.00 - 12.00

 PREMJERA  „Dr. Dolitlio istorija“

spektaklis – fantazija pagal Hju Loftingą

   Kažkada, jau primirštais laikais, gyveno keistas daktaras, tapęs labiausiai pasaulyje žinomu gyvūnų gydytoju… Apie jį parašytos knygos, kuriami filmai, o dabar jo istorija atgyja mūsų teatro spektaklyje vaikams – mažiems ir dideliems!

   Taigi, keliausime į Dr. Dolitlio namus, kuriuose gyvena ne tik krokodilas Krokoko, bet ir kiaulė Kriu - kriu, pelėda Tu - tū, šuo Vipas, papūga Polinezija ir net beždžionėlė Čiči. Kiekvienas su savo charakteriu, keistenybėmis ir išdaigomis… Tokiuose namuose būna labai linksma! Bet pirmiausia, kartu su daktaru, žiūrovams teks išmokti gyvūnų kalbą, kitaip nieko nesupras! Neišsigąskite – tai visai nesunku. O kokių nepaprastų nuotykių visi patirsime keliaudami į Afriką -  teks ir jūromis su delfinais plaukti, ir Afrikos džiunglėmis keliauti, ir princą Bumpą sutikti, ir net pamatyti urvinių žmonių istoriją… Sužinosime, kodėl susirgo beždžionės Afrikoje ir kaip daktaras Dolitlis jas išgydė... O ar žinote, kas yra Stumk – Trauk?  Ateikite į spektaklį ir sužinosite!

   Smagi, linksma, nuotaikinga Dr.Dolitlio istorija moko mus meilės gyvūnams, skatina su humoru žvelgti į supantį pasaulį, ieškoti išeičių iš sunkių situacijų, ugdo norą pažinti naujus dalykus ir, be abejo, suteikia daugybę teigiamų emocijų! Nerkime į nuotykius su Dr. Dolitliu !!!

Trukmė – 50 min.

Spektaklis skirtas visai šeimai.

Bilietus iš anksto galima įsigyti teatro "Avilys" pramogų pievelėje Meilės al. (prie Jūratės ir Kastyčio skvero), rezervuoti tel. 8 608 52961, arba įsigyti renginio vietoje 1 val. prieš spektaklį.

Vietų skaičius ribotas!

Atsiskaityti kortele nėra galimybės. Atsiprašome.

www.teatrasavilys.lt
Informacija telefonu: +370 608 52961
FB paskyra: https://www.facebook.com/avilys.teatras/

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
PREMJERA Dr. Dolitlio istorija | Spektaklis vaikams Tu 23/07/2024 19:00 Viešbutis PALANGOS VĖTRA, Palanga 10.00 - 12.00
Event PREMJERA Dr. Dolitlio istorija | Spektaklis vaikams
Date / Time Tu 23/07/2024 19:00
Venue Viešbutis PALANGOS VĖTRA, Palanga
Price 10.00 - 12.00
Good to know
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt
 
Durys atidaromos: 15min iki renginio pradžios
Renginio trukmė: 50min
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: Lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: Senjorams, neįgaliesiems, perkant 4 ir daugiau bilietų

The event organiser takes responsibility for the event and its quality. In the event of cancellation or postponement of the event, the organiser is responsible for deciding on the return of tickets and refunds and is liable for refunds and damages. Tickets are non-exchangeable and non-refundable (including non-attendance).
The ticket distributor is acting only as an independent agent and is not liable for refunds or damages. Refunds must be requested from the event organiser. For more information on ticket refunds, please refer to the "Consumer Policy" here.
 
Venue
Viešbutis PALANGOS VĖTRA
Daukanto g. 35 Palanga Lithuania
Promoter
Renginių platforma, VšĮ
Švitrigailos g. 11K-109 Vilnius
vadyba@teatrasavilys.lt / +37060852961
Reg. no: 304123448
Event PREMJERA Dr. Dolitlio istorija | Spektaklis vaikams
Date / Time Tu 23/07/2024 19:00
Venue Viešbutis PALANGOS VĖTRA, Palanga
Price 10.00 - 12.00
Other dates Same promoter Same venue
Buy ticket PREMJERA Dr. Dolitlio istorija | Spektaklis vaikams PREMJERA Dr. Dolitlio istorija | Spektaklis vaikams Viešbutis PALANGOS VĖTRA, Palanga
Buy ticket PREMJERA Dr. Dolitlio istorija | Spektaklis vaikams PREMJERA Dr. Dolitlio istorija | Spektaklis vaikams Viešbutis PALANGOS VĖTRA, Palanga
No results have been found for your request.
Loading...
Reload