logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Apie

Jūsų bilietas į pramogų pasaulį!

„Bilietai.lt“ - tai didžiausias bilietų pardavimo tinklas Lietuvoje, veikiantis nuo 2004 m.
„Bilietai.lt“ kasmet išplatina virš 1.500.000 bilietų į daugiau nei 6.000 renginių, bendradarbiaujant su 600 Lietuvos ir užsienio organizatorių.

„Bilietai.lt“ kartu su „Bilešu Serviss“ (Latvija) ir „Piletilevi“ (Estija) sudaro didžiausią bilietų platinimo bendrovę Baltijos šalyse  - „AS Piletilevi Group“, valdančią daugiau nei 700 prekybos vietų Baltijos šalyse. „AS Piletilevi Group“ taip pat valdo didžiausią bilietų platintoją Rumunijoje Bilete.ro, ir  „GoOut.net“ veikiantį Čekijoje, Slovakijoje, Lenkijoje ir Vokietijoje.

„Bilietai.lt“ siūlo renginių organizatoriams bilietų pardavimo ir rinkodaros paslaugas, o bilietų pirkėjams pateikia lengviausius bilietų įsigijimo būdus internetu ir kasose esančiose visoje Lietuvoje („Maxima“, „Rimi“, „Vaga“ prekybos tinkluose, kultūros rūmuose, prekybos centruose ir kt.).

„Bilietai.lt“ naudoja specialiai sukurtą ir nuolat tobulinamą programinės įrangos sistemą „BalTICket“, kuri per metus parduoda virš 6,5 ​​milijono bilietų į daugiau nei 35 000 renginių. „AS Piletilevi Group interneto svetainėse www.piletilevi.ee, www.bilesuserviss.lv ir www.bilietai.lt per metus apsilankoma daugiau nei 45 milijonai kartų.

„AS Piletilevi Group“ profesinė patirtis:
Michaelas Jacksonas
„Metallica“
„Rammstein“
Robbie Williams
„Guns´n Roses“
Ed Sheeran
Bon Jovi
Dua Lipa

Dainų šventės
Eurolygos finalinis ketvertas

„Imagine Dragons“


…ir daugelis kitų!
 
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti