logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Apie

Jūsų bilietas į pramogų pasaulį!

„Bilietai.lt“ - tai didžiausias bilietų pardavimo tinklas Lietuvoje, veikiantis nuo 2004 m.
„Bilietai.lt“ kasmet išplatina virš 2.000.000 bilietų į daugiau nei 13.000 renginių, bendradarbiaujant su 600 Lietuvos ir užsienio organizatorių.


„Bilietai.lt“ kartu su „Bilešu Serviss“ (Latvija), „Piletilevi“ (Estija),  „Bilete.ro“, (Rumunija), „GoOut.net“ (Čekija, Slovakija, Lenkija ir Vokietija),  „kicket“ ir „Biletomat“ (Lenkija) sudaro didžiausią bilietų platinimo bendrovę Vidurio Europoje  - „AS Piletilevi Group“.

„Bilietai.lt“ siūlo renginių organizatoriams bilietų pardavimo ir rinkodaros paslaugas, o bilietų pirkėjams pateikia lengviausius bilietų įsigijimo būdus internetu ir kasose esančiose visoje Lietuvoje („Rimi“, „Vaga“ prekybos tinkluose, kultūros rūmuose, prekybos centruose ir kt.).

„Bilietai.lt“ naudoja specialiai sukurtą ir nuolat tobulinamą programinės įrangos sistemą „BalTICket“, kuri per metus parduoda virš 6,5 ​​milijono bilietų į daugiau nei 35 000 renginių. „AS Piletilevi Group“ interneto svetainėse www.piletilevi.ee, www.bilesuserviss.lv ir www.bilietai.lt per metus apsilankoma daugiau nei 45 milijonai kartų.

„AS Piletilevi Group“ profesinė patirtis:
Michaelas Jacksonas
„Metallica“
„Rammstein“
Robbie Williams
„Guns´n Roses“
Ed Sheeran
Bon Jovi
Dua Lipa
Dainų šventės
Eurolygos finalinis ketvertas
„Imagine Dragons“

…ir daugelis kitų!

 
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti