logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Dažniausiai užduodami klausimai

Atsisiųsti

Bilietų personalizavimas

Bilietai, kuriuos galima įsigyti tik internetu (be fizinių prekių pardavimo vietose), galima įsigyti per oficialius bilietų pardavėjus (žr. Kur įsigyti mano "nominalios vertės" bilietus?).
Siekiant sustabdyti antrinę bilietų pardavimo rinką ir perparduoti bilietus, jie bus parduodami individualizuotai. Tai reiškia, kad Bilieto pirkėjo vardas ir pavardė yra spausdinami ant bilietų. Pirkimo procese įsitikinkite, kad jūsų vardas yra tinkamai parašytas.
Priėmimo į koncertą metu biliete atspausdintas vardas ir pavardė turi atitikti galiojantį asmens tapatybės dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę ar vairuotojo pažymėjimą). Paprašius, taip pat turi būti pateiktas užsakymo įrodymas (banko ar mokėjimo kvitas).
 
Kadangi vienam asmeniui pirkti galima tik 4 bilietus (bilietų pirkimo metu kiekvienas jūsų bilietas bus suasmenintas su jūsų vardu), prie įėjimo į renginį jūsų (daugiausiai trys) draugai gaus prieigą tuo pačiu metu kaip asmuo, išduodantis tapatybės dokumentą.
 
Asmens tapatybės dokumentas
Bet kuris iš šių galiojimo pabaigos datos: pasas, ID-kortelė ar vairuotojo pažymėjimas.
 
Kas yra neetiškas antrinis bilietų pardavimas ir bilietų perpardavimas?
Neetiška antrinė bilietų kaina yra ta, kuria žmonės perka bilietus nominalia verte (žr. Kiek kainuoja "nominalios vertės" bilietai? ir tada perparduoda juos išpūstomis kainomis naudodami nežinomus patvirtintus metodus ir tinklalapius, todėl nesuteikia tikriems gerbėjams galimybės pirkti nominalia verte. 
Siekiant užkirsti kelią aukščiau paminėtiems veiksmams, bilietai parduodami individualizuotai (žr. " Bilietų įforminimas"), o vienam asmeniui pirkti galima ne daugiau kaip 4 bilietus. Jei negalėsite / nenorėsite eiti ir norėsite parduoti bilietą, žr. punktą "Negaliu daugiau eiti ir man reikia parduoti savo bilietą. Ką man daryti?
 
Kur turėčiau nusipirkti bilietų iš "nominalios vertės"?
Oficialūs "Ed Sheeran Ryga" renginio pardavėjai yra:
Latvijoje: www.bilesuserviss.lv
Estijoje: www.piletilevi.ee
Lietuvoje: www.bilietai.lt
Baltarusijoje: www.kvitki.by
 
Kiek kainuoja "nominalios vertės" bilietai?
59,60 Eur
69,60 Eur
79,60 Eur
 
Kaip galiu sumokėti?
Debitinėmis / kredito kortelėmis (Maestro, Visa, Visa Electron)
Per internetinę bankininkystę
 
Kiek bilietų galiu nusipirkti?
Jūs turite teisę įsigyti 4 individualizuotus bilietus.
 
Bet mes norime eiti kaip didesnė grupė / šeima?
Vienas asmuo turi teisę įsigyti 4 individualizuotus bilietus. Jūsų draugai ir (arba) giminaičiai (jei daugiau nei 3) turės pirkti bilietus patys.
 
Ar bilietus galima įsigyti kaip dovaną?
Taip, galima. Jei jau žinote, kam jie bus įteikiami, prašome nurodyti kito asmens vardą ir pavardę.
 
Ką turėčiau daryti, jei jau esu pakeitęs savo pavardę ir / ar vardą?
Turėtumėte pateikti su savimi naują ir seną ID.
 
Jei turite 2, 3 ar 4 bilietus į koncertą, o jų vardas ir pavardė yra ant visų, kam bus leista eiti į koncertą?
Į koncertą gali įeiti bet kokie kiti asmenys su jumis. Tačiau jūs visi turite eiti kartu ir bilietų kasoje, jūsų bus paprašyta parodyti savo ID (žr. Tapatybės dokumentą).Duomenys apie bilietą - vardas ir pavardė - bus patikrinti atsižvelgiant į ID dokumento duomenis.
 
Aš nebegaliu dalyvauti koncerte ir turiu parduoti savo bilietą. Ką man daryti?
Organizatorius įsipareigoja apsvarstyti galimybę keisti asmens duomenis asmeniniams bilietams už papildomą mokestį. Tuo pat metu Organizatorius pasilieka teisę nepatvirtinti asmens duomenų keitimo. Norėdami keisti asmens duomenis bilietu, kreipkitės į: info@bilesuserviss.lv
 
Aš nusipirkau bilietus iš kažko ir pastebėjau, kad juose yra nurodytas kito asmens vardą ir pavardę. Ar kils kokių nors problemų, siekiant patekti į koncertinę erdvę?
Deja, prieš įeinant į koncertų zoną, duomenys biliete - vardas ir adresas - bus patikrinti pagal asmens dokumentą su nuotrauka.
 
Manęs neįleidžia į koncertą. Ką galiu padaryti, kad sugrąžintų pinigus?
Jei įsigijote bilietą per neautorizuotą bilietų platinimo platformą (žr. Kur turėčiau nusipirkti "nominalios vertės" bilietus?), mes jūsų į koncertą neįleisime, ir tada galėsite bandyti reikalauti grąžinimo iš antrinės bilieto svetainės, kuria naudojotės.
 
Kodėl aš neturiu paskelbti savo bilieto nuotraukų socialinėje žiniasklaidoje?
Kiekviename biliete pateikiama informacija, kuri gali būti naudojama neteisėtam platinimui. Jūsų bilietą gali kopijuoti ir naudoti trečioji šalis, todėl jis bus atmestas ir jūsų į koncertą neįleis.
 
Kaip anksti mes turėtume pasirodyti?
Kadangi ID bus patvirtintas su dalyvių ID, prašome nelaukti iki paskutinės akimirkos. Stenkitės atvykti atsidarius vartams. Prieš koncerto dieną bus pateikiami pradžios laikai.
 
Kokie yra amžiaus apribojimai?
Tokių nėra. Tačiau primename tėvams, kad pagal LR įstatymus draudžiama iki 23 metų amžiaus vaikams iki 16 metų lankytis viešose vietose be lydinčiojo suaugusiojo.
 
Ar galiu fotografuoti koncerto zonoje?
Atsiprašome, tačiau jokia profesionali vaizdo, fotografavimo ir vaizdo įrašymo įranga nebus leidžiama.
 
Ar galiu įsinešti maisto ir gėrimų į koncertų zoną?
Į renginį neleidžiama įsinešti jokio maisto ar gėrimų. Bus daugybė maisto kioskuose siūlomų įvairių maisto produktų, įskaitant ekologiškus, vegetariškus ir veganiškus.
Bus daug barų, kuriuose bus parduodami alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai. Jūs turite būti vyresnis nei 18 metų, kad galėtumėte įsigyti alkoholio. Atkreipiame dėmesį, kad pagal LR įstatymus perkant alkoholinius gėrimus 18-25 metų amžiaus asmenims visais atvejais, neatsižvelgiant į tai, ar paprašė mažmenininkas, privalo pateikti mažmenininkui asmens tapatybės dokumentą.
Dėl sveikatos būklės, susijusios su maistu ar gėrimais, susisiekite su info@ltips.lv,jeinoritegauti daugiau informacijos.
 
Reklama, rinkodara ir verslo veikla
Tais atvejais, kai koncerto zonoje draudžiama vykdyti bet kokią reklamos ir rinkodaros veiklą, taip pat komercinę veiklą, dėl kurios raštu nesusitarta su Organizatoriumi.
 
Kai aš esu renginio erdvėje, jei aš išeisiu, ar vėl būsiu įleidžiamas atgal?
Ne. Bilietas suteikia įėjimą į koncertinę erdvę vieną kartą ir jūs negalite tiesiog "kuriam laikui" iš jos išeiti ir vėl grįžti.
 
 Atsisiųsti