logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą
Skaityti daugiau

Vaidas Baumila sostinėje surengs koncertą po atviru dangumi: tai bus vasaros apibendrinimas

Nors vasara jau eina į pabaigą, žinomas atlikėjas Vaidas Baumila paskelbė džiugią žinią, kuri leis pratęsti vasarišką nuotaiką šiek tiek ilgiau. Vakar atlikėjas savo socialiniuose tinkluose paskelbė apie Vilniuje, rugsėjo 7 dieną įvyksiantį koncertą po atviru dangumi. Pasak dainininko, tai bus simbolinis vasaros apibendrinimas ir galimybė dar šiek tiek pagyventi šiltojo sezono nuotaikomis.

Į Vilnių vieninteliam pasirodymui sugrįžta fortepijono virtuozas Peteris Bence’as

Lapkričio 23 d. koncertų salėje „Compensa“ išskirtinio braižo kompozitoriaus Peterio Benco pasirodymas.

Vaizdo klipą ''Tavęs'' pristatantis J. Milius stebina nauju muzikos stiliumi ir įvaizdžiu

Jeronimas Milius pristato naują dainą „Tavęs“ ir jos vaizdo klipą, kuris, sunku patikėti, bet tapo pirmuoju soliniu jo karjeroje. „Pirmą sykį buvau vienas prieš kameras, šalia nebuvo grupės. Filmavome dvi naktis, buvo gana nelengva, bet labai smagi ir įsimintina patirtis“, – sako dainininkas.

ASMIK GRIGORIAN IR KOSTAS SMORIGINAS ATLIEKA D. ŠOSTAKOVIČIŲ

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, tęsia Dmitrijaus Šostakovičiaus (1906–1975) simfonijų ciklą

Apie šiandienos pasaulio aktualijas Klaipėdos muzikiniame teatre pasakos net pasakiški spektaklių siužetai

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras kviečia mėgautis pasakų magija, o 2022 m. sezono antrą pusmetį atrasti ne tik spektaklių siužeto išmintį, bet ir muzikos bei šokio grožį. Jame operos gurmanai turės unikalią galimybę pamatyti viena ryškiausių Lietuvos operų vadinamą Broniaus Kutavičiaus „Lokį“, netradicinį šokio spektaklių triptiką „Dona Kichotė“, apsilankyti simfoninės, kamerinės muzikos koncertuose. Moksleivių, senjorų ar tiesiog skubančių vėl lauks sutrumpintos žinomų spektaklių edukacinės versijos.

Naujoje grupės „2kvėpavimas“ dainoje vietą rado ir erotinio romano herojus

„Kala iš Impalos“ – taip vadinasi naujausias interneto sensacija tapusios grupės „2kvėpavimas“ kūrinys. Galima lažintis, kad dauguma nepasakytų, kas ta „Impala“, tačiau automobilių gerbėjai nesitveria savam kailyje norėdami visiems pranešti, kad „Impala“ yra mašina, tiksliau nelabai populiaraus Lietuvoje „Chevrolet“ modelis. Ir taip, tai jau antras iš eilės „2kvėpavimo“ kūrinys, kurio pavadinime – automobilio modelis.

Festivalis „M.A.M.A. vasara“ skelbia dar du vardus – scenoje pasirodys konkurso laimėtojai

Paskutinį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 27 dieną įvyksiantis festivalis „M.A.M.A. vasara“ ruošia stiprią programą, kurioje pasirodys ryškiausi pastarojo meto šalies atlikėjai. Šiandien festivalio organizatoriai skelbia dar du vardus – tai pirmą kartą surengto konkurso „M.A.M.A. vasara jaunųjų atlikėjų konkursas“ laimėtoja, atlikėja Vytautė Tamutytė bei komisijos favoritai – grupė „b4 u ask“.

Inga Jankauskaitė ruošiasi didžiausiems soliniams koncertams: man nebelinksta keliai – tiksliai žinau ką, kodėl ir vardan ko darau

Unikali ir neabejotinai kiekvieną į koncertą atėjusį emociškai paliečianti kūrėja Inga Jankauskaitė ruošiasi dar vienam ambicingam savo muzikinės karjeros etapui. Gražiausių metų švenčių periodu publiką pakvies į du didžiuosius koncertus, kurie vyks arenose. Atlikėja unikalų šou gruodžio 26 dieną surengs Kauno „Žalgirio“ arenoje, o sausio 1 – ąją dainininkė pasirodys Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje.

I.Kvik: nepamirškime pagarbos vieni kitiems

Šiuo neramiu laikotarpiu, kai pasaulio akys nukreiptos į karą Ukrainoje, o šalia to girdime pavojaus varpus dėl artėjančios ekonominės ar netgi maisto krizės, muzikantams tenka ypač didelis darbas – skleisti gėrį ir grožį. Taip sako žinomas Lietuvos romas, ansamblio „Sare Roma“ vadovas, dainininkas Ištvanas Kvik. Jis sutiko mūsų skaitytojams papasakoti apie tai, kaip neramiai muzikantai laukia artėjančio rudens ir kaip šiandien svarbu išlaikyti pagarbą vieni kitiems.

Simfoninio metalo sunkiasvoriai - „Apocalyptica“ ir „Epica“ viename koncerte!

2023 m. sausio 18 d. visi geros roko muzikos gerbėjai galės mėgautis tikru mini festivaliu, nes Vilniaus salėje „Compensa“ koncertuos žinomiausia suomių violončelininkų komanda „Apocalyptica“ ir olandų simfoninio metalo dievai „Epica“, susijungę bendram projektui „The Epic Apocalypse Tour“. O tam, kad renginys būtų dar spalvingesnis, svečių teisėmis prie jų prisijungė suomių progresyvaus metalo grupė „Wheel“, tad gerbėjų laukia daugiau kaip 3 valandos aukščiausios kokybės roko muzikos! Vilniui pasisekė patekti tarp beveik 40 Europos miestų, kuriuos šios grupės aplankys savo unikalaus koncertinio turo metu.

Klaipėdos festivalio finalui – įspūdingas Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro veiklos sukakčiai skirtas gala koncertas

Rugpjūčio 7 d. 18 val. Klaipėdos elingą užlies operos gala koncertas, skirtas Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro (KVMT) 35 metų veiklos sukakčiai. Gėrėsimės teatro solistų Rasos Ulteravičiūtės, Dalios Kužmarskytės, Ritos Petrauskaitės, Viliaus Trakio bei kviestinių dainininkų Sandros Janušaitės, Almo Švilpos, Taraso Shtondos (Ukraina), Kristiano Benedikto ir Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoninio orkestro atliekamomis gražiausiomis arijomis iš populiariausių operų, operečių ir miuziklų. Diriguos teatro vyriausiasis dirigentas Tomas Ambrozaitis.

Naują dainą pristatanti Iglė: atostogos palauks

Iglė pristato dainą „Jausmai“ ir prisipažįsta, kad nors startavo paskutinis vasaros mėnuo, tikrų atostogų ji dar neturėjo. Vėlyvą rudenį ir žiemą dainininkės laukia svarbus muzikinės karjeros postūmis, kuriam ji pradeda rengtis jau dabar. „Kol kas prietaringai apie tai nekalbėsiu, bet tai bus reikšmingiausias mano muzikinis šuolis aukštyn nuo pat „X faktoriaus“ laikų“, – sako ji.

''Pikaso'' ruošiasi koncertų turui ir pristato naują dainą

„Kaip santykiuose neverta savęs išbarstyti, taip ir koncertinėje veikloje renkamės visumą: priešingai, nei daugelis kitų Lietuvos atlikėjų, vasarą nekoncertuojame kavinėse ar restoranuose.

Pievoje nusifilmavusi GJan: paprastos idėjos teko ilgai ieškoti

GJan pristato naują dainą „Noriu“. Jos vizualizacija – labai šilta ir vasariška. Dainininkė romantiškai guli margaspalvių gėlių pievoje. Greta Jančytė (GJan) sako, kad daina turi lengvo dangaus savyje, yra aiški ir paprasta. Tokia ir jos vizualizacija. Tačiau vaizdo gimimas nebuvo nei lengvas, nei paprastas. Greičiau jau patvirtino mintį, kad aiškius dalykus suvokti pavyksta ne iš karto.

Rugpjūčio 19, 20 d. sukite ratus į Visaginą! Čia festivalyje „Visagino country' 2022“ vėl susitiks seni draugai, kantri fanai, geros muzikos gerbėjai ir atlikėjai!

Kantri muzika yra labai įvairi ir skirtinga: country rock, country pops, blue grass, old time music, amerikana, zydeco, honky tonk, rockabill ir kt., tai ta pati kantri muzika, tik skamba ji vis kitaip. Per tris dešimtmečius vykstantį festivalį siekiame supažindinti klausytoją su pačiais įvairiausiais stiliais. Trumpai apie tai, ką išgirsime ir pamatysime šių metų festivalyje.

Italų-lietuvių šokio spektaklis jungs šokį ir kovos menus

Būsimo spektaklio „Mikado“ repeticijose intensyviai kuria Šeiko šokio teatras, Kauno šokio trupė „Nuepiko“, italų šiuolaikinio šokio kūrėjai Vittoria de Ferrari Sapetto, Andrea Valfrè ir grupė atranką įveikusių šokėjų iš keturių Europos šalių. Tai dvejų metų kūrybinio darbo finalinis etapas, kurio rezultatas šokį ir kovos menus jungiančio spektaklio premjera „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programoje, tarptautiniame scenos menų festivalyje „ConTempo“, o taip pat Klaipėdos dramos teatre. Tai išskirtinis projektas Lietuvos šokio lauke, kai bendro spektaklio kūrimui pajėgas sujungia du teatrai, užsienio kūrybinė grupė bei Kauno miesto ir rajono bendruomenė – viso per 30 atlikėjų. Premjeras žiūrovai galės išvysti rugpjūčio 16, 17 dienomis, 19 val. kultūros centre „Girstutis“ bei rugpjūčio 20 dieną, 19 val. Klaipėdos dramos teatro Didžiojoje salėje.

Su bigbendu koncertuojantis Marijonas: pirmą kartą Palangoje su kostiumu

Išskirtinių koncertų seriją su Kauno bigbendu rengiantis Marijonas Mikutavičius prisipažino, kad prieš pirmąjį pasirodymą jaudinosi labiau nei įprastai. Pilnutėlėje Palangos koncertų salėje dainininkas pristatė naujai aranžuotą septyniolikos geriausių savo dainų programą. Gerai žinomi kūriniai, nors ir išliko puikiai atpažįstami, įgijo orkestrinės apimties ir gelmės. Kiti M. Mikutavičiaus pasirodymai su bigbendu – rugpjūčio 18 d. Vilniuje ir rugsėjo 8 d. Kaune.

Klaipėdos 770 metų jubiliejus: linkėjimus miesto įkūrimo proga siuntė broliai pranciškonai ir oratorijos premjeros klausytojai

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras kartu su partneriais miestui dovanojo išties unikalią dovaną – teatralizuotą miesto įkūrimo istorijos rekonstrukciją vainikavo pasaulinė oratorijos „Sakmė apie Mėmelburgą“ premjera. Sveikiname su 770-uoju gimtadieniu, Klaipėda!

Grupė „The Roop“ sudrebino Latviją: pagal žinomiausias grupės dainas pajūryje linksminosi tūkstančiai klausytojų ir skandavo „Lietuva!“

Viena garsiausių šalies grupių „The Roop“ praėjusį savaitgalį surengė įspūdingą pasirodymą Latvijos pajūryje, festivalyje „Summer Sound“. Čia grupės išgirsti susirinko tūkstančiai festivaliautojų, kurie dainų žodžius mokėjo mintinai. Labiausiai grupei įsiminusiu momentu tapo minios skandavimas „Lietuva! “.

Svarbiausi rugpjūčio mėnesio renginiai Lietuvoje

Trečiasis kalendorinės vasaros mėnuo paprastai yra skirtas poilsiui. Būtent šį mėnesį nemažai lietuvių renkasi atostogoms, per kurias mus džiugins daugybė įvairiausių renginių ir pramogų. Šįkart pristatome ne tik svarbiausius renginius Lietuvoje, bet ir supažindinsime su didžiausiais įvykiais Estijoje bei Latvijoje. Bene svarbiausiu mėnesio įvykiu taps Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolinės varžybos, kuriose mūsų krepšininkai ruošis 2023 metais vyksiančiai Pasaulio taurei ir kovai dėl „EuroBasket“ trofėjaus.

Netradicinės premjeros Trakų pilyje užkulisiai: kaip kuriamos šiuolaikinės legendos?

„Sakmė apie dovanotą širdį“ – apie bendrystę, ištikimybę ir pasirinkimo laisvę. Apie vertybes, kurios šiandien ypatingai aktualios“, – sako Dalius Abaris, naujos muzikinės dramos režisierius. Lieka vos keletas savaičių iki didžiosios ansamblio „Lietuva“ premjeros, kuri taps gyva dviejų tautų legenda. Muzikinė sakmė įspūdingam reginiui suburs rugpjūčio 19-20 d. Trakų pilies kieme, o rudenį ir kituose Lietuvos miestuose.

Svarbi informacija visiems SIA „Bravo events“ (Latvija) organizuojamų renginių bilietų turėtojams

Informuojame, kad „Bilietai.lt“ partneris „Biļešu Serviss“ gavo informaciją apie SIA „BRAVO EVENTS“ (https://maksatnespeja.ur.gov.lv/insolvency/proceeding/lv/90129753) bankroto bylos iškėlimą ir bankroto administratoriaus paskyrimą, taip pat kvietimą kreditoriams per vieną mėnesį nuo pranešimo paskelbimo dienos pateikti savo reikalavimus.

Palangos parko festivalyje – modernumo ir klasikos dermė

Rugpjūčio 12-14 d., Žolinės savaitgalį, Palangoje vyksiantis „Palangos parko festivalis“ kvies kurorto svečius į net trijų žinomų atlikėjų koncertus. Ypatingose Palangos miesto vietose vyksiantis renginys - tai unikali galimybė trokštantiems kokybiškos muzikos, įsimintino laiko ir gerų emocijų.

HELIUM festivalio metu kvapą gniaužiantis šiuolaikinio cirko pasirodymas – „BITBYBIT“!

Šią savaitę pradėta skelbti tarptautinio šiuolaikinio cirko festivalio HELIUM programa bei atskleista pagrindinė šių metų festivalio tema – ryšiai. HELIUM festivalio programa kvies lankytojus ne tik išvysti įvairius, netikėtus šiuolaikinio cirko pasirodymus, tačiau jų metu nagrinėti ryšius su artimaisiais, ryšius su savo kūnu bei mus visus supančia aplinka. Daugelis HELIUM festivalio užsienio programos dalyvių iš Belgijos, o šiandien pristatomas ir dar vienas garsios belgų kūrėjų trupės „Collectif Malunés“, brolių Saimono ir Vincento Bruyninckx‘ų darbas – „BITBYBIT“!

Vaidas Baumila pristato dainą ir įspūdingą vaizdo klipą „Apžavai“: kartais meilė būna mirtinai pavojinga

Žinomas atlikėjas Vaidas Baumila pristato naujausią darbą – koncertuose jau spėjusį nuskambėti ir daugybės simpatijų iš klausytojų sulaukusį kūrinį „Apžavai“. Kartu su muzikiniu kūriniu, kūrėjas pristato ir įspūdingą vaizdo klipą, kuriame netrūksta magijos, daugybės kvapą gniaužiančių Lietuvos vietų ir netikėtos pabaigos. Vaizdo klipą režisuoti atlikėjas patikėjo jau ne kartą savo darbais nustebinusiam režisieriui Dominykui Bliznikui.

„Bilietai.lt“ atnaujino prekės ženklą ir bilietų platinimo platformą

Bilietų platintojas „Bilietai.lt“ atnaujino prekės ženklą ir vieningą skaitmeninę bilietų platinimo platformą. Lengvas, atviras ir paprastas – toks yra naujasis „Bilietai.lt“ logotipas, kuris netrukus pakeis beveik prieš dvidešimt metų sukurtą „Bilietai.lt“ prekinį ženklą. Bendrovė pristatė ir naują šūkį: „Patirk gyvenimą GYVAI“.

Tarptautinio šiuolaikinio cirko festivalio HELIUM programa pasakos apie ryšius su savo kūnu, artimaisiais bei supančia aplinka

Menų spaustuvės organizuojamas tarptautinis šiuolaikinio cirko festivalis HELIUM, Vilniuje šiais metais vyks rugsėjo 6-11 dienomis ir kvies į įvairialypius, skirtingų cirko disciplinų pasirodymus!

Vasaros pabaigoje Klaipėdos Jono kalnelyje - Andriaus Mamontovo koncertas

Rugpjūčio 26 d. Klaipėdoje, Jono kalnelyje, savo pasirodymą surengs Andrius Mamontovas su savo grupe. Pernai pirmą kartą koncertavęs šioje erdvėje, atlikėjas neslėpė emocijų: „Jono kalnelis Klaipėdoje yra viena iš tų netikėtų vietų, kurios įsimins visam gyvenimui“. Koncerto metu skambės visiems gerai žinomos ir naujos atlikėjo bei grupės „Foje“ dainos.

„Daddy Was A Milkman“ dovana gerbėjams - du vasaros koncertai

Atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, gerbėjams rengia ypatingą dovaną - du vasaros koncertus. Užburiantį festivalio Midsummer Vilnius atidarymo koncertą surengęs atlikėjas kviečia į išskirtinius koncertus: rugpjūčio 18 d. „Monte Pacis“ komplekse Pažaislio vienuolyje ir rugpjūčio 20 d. Palangos koncertų salėje.

Pasaulinis muzikos fenomenas „Måneskin“ kitą pavasarį koncertuos Rygoje!

2023 m. gegužės 18 d. „Eurovizijos“ nugalėtojai ir pasaulinis muzikos fenomenas italų grupė „Måneskin“ koncertuos Rygos „Arēna Rīga“, rengdama savo pirmąjį pasaulinį turą „Loud Kids“.

Muzikinė sakmė Trakuose – šiuolaikiškas paminklas dviejų tautų bendrystei

Istorija tapsianti legenda: ansamblis „Lietuva“ pristato muzikinę dramą „Sakmė apie dovanotą širdį”, menančią Vytauto Didžiojo laikus. Premjera įvyks rugpjūčio 19-20 d. Trakų salos pilyje, kur žiūrovai kviečiami tapti gyvos legendos liudininkais – istorijos, kuri Lietuvoje skaičiuoja jau 625 metus. Taip ansamblis „Lietuva“ tęsia savo kryptį, į sceną perkeldamas šalies istorinius etapus bei asmenybes.

Cirko istorikas apie Vilnių aplankysiantį „Cirque du Soleil“: seniai nesu taip ko nors laukęs

Vieninteliu Lietuvoje cirko istoriku vadinamas Alvidas Jancevičius cirkui paskyrė per 50 gyvenimo metų, o jo smalsumas, žingeidumas ir aistra gyvenimui yra tiesiog užkrečiami. Dėl šios priežasties istorikas netveria iš džiaugsmo, kad į Lietuvą sugrįžta didžiausias pasaulio cirkas „Cirque du Soleil“.

10 popmuzikos hitų, kurių nebūtų, jei ne Tove Lo

10 popmuzikos hitų, kurių nebūtų, jei ne Tove Lo

Tove Lo - ryškiausia šios vasaros koncertų žvaigždė Lietuvoje. Liepos 19 d. VU Botanikos sode Kairėnuose mūsų laukia itin atviras, seksualus ir drąsus pasirodymas. Liūdniausia mergina Švedijoje pirmą kartą šokdins lietuvius. Jos talento įrodymų – daugiau negu reikia. Bet ne visi žino, kad Tove Lo parašė daugybę dainų ir kitiems atlikėjams. Jai turime dėkoti už tokių hitų kaip Ellie Goulding „Love Me Like You Do“ ar Lorde „Homemade Dynamite“ atsiradimą. Ji puiki tekstų ir muzikos autorė, kurios skambesio geidžia visas pasaulis. Štai 10 žymiausių kūrinių, prie kurių prisidėjo Tove Lo.

1. Ellie Goulding – „Love Me Like You Do“

Daugelio nuomone, tai – tobula daina. Šis Ellie Goulding superhitas „YouTube“ ir „Spotify“ platformose perklausytas jau beveik 3 milijardus kartų. Populiarumo jam, žinoma, pridėjo erotiškasis filmas „50 pilkų atspalvių“ – daina sukurta specialiai jo garso takeliui. Ji pelnė E. Goulding pirmąją „Grammy“ nominaciją, be to, buvo pristatyta „Auksiniam gaubliui“ kaip geriausia daina filmui. Pagrindinė šios baladės autorė – Tove Lo, o žymusis Maxas Martinas darbavosi kaip dainos prodiuseris.

Ellie Goulding ir Tove Lo
https://www.instagram.com/p/BF0ArSHzfSv/

2. Lorde – „Homemade Dynamite“Naujosios Zelandijos deivės Lorde albumas „Melodrama“ daugelio kritikų laikomas vienu svarbiausių 2017 metų darbų. „Parašiau šią dainą su Tove Lo. Ji tuo metu išgyveno panašų vakarėlių ir linksmybių etapą, tad mudvi tai labai suartino“, – pasakoja Lorde. Tai viena iš dviejų albumo dainų, kurių autorė nėra vien tik Lorde. Dainą šlifavo Frankas Dukesas, dirbantis su Eminemu, Kanye Westu, Drake‘u, Rihanna, The Weeknd ir „BadBadNotGood“. Kritikai tiesiog liaupsino šios dainos tekstą, atlikimą ir aranžuotę. „Maži sprogimai totalinėje tyloje“, – rašė žurnalas „Rolling Stone“. Šios dainos remikse dar dainuoja Khalid, Post Malone ir SZA. O pernai koncertuodama Kanadoje Lorde visus nustebino netikėtai pasikvietusi Tovę Lo į sceną drauge atlikti šį hitą.

Lorde ir Tove Lo
https://www.instagram.com/p/BXbFkCSgEOf/

3. Alesso feat. Tove Lo – „Heroes (We Could Be)“

Nuoroda: https://youtu.be/a7SouU3ECpU

Ne mažesnio populiarumo sulaukė Tove‘s daina „Heroes“. Ji ją ne tik parašė, bet ir atliko drauge su švedų didžėjumi ir muzikantu Alesso. Amerikoje daina pasiekė pirmąją šokių muzikos topo vietą. „Tove man pasakojo, kaip ji kadaise troško būti išskirtinė. Manau, visi tai išgyvena. Paauglystėje aš taip pat ieškojau savęs, galbūt net norėjau būti kuo nors kitu“, – dainos prasmę aiškina Alesso. Jis pasiūlė jai drauge sukurti jausmingą dainą: „...ir tada ši žavinga mergina sukūrė tą žavingą priedainį.“ Dar reikia priminti, kad pati Madonna įvertino Alesso talentą ir pakvietė apšildyti jos koncertinį turą.


Allesso ir Tove Lo
https://www.instagram.com/p/546SOhsTgv/

4. Nick Jonas feat. Tove Lo – „Close“

 


Daugiau nei 200 milijonų peržiūrų turi Nicko Jonas daina „Close“. Visi girdėjo, kad šiai asmeniškai dainai Tove paskolino savo balsą. Bet ne visi žino, kad ji yra ir viena iš šios dainos autorių. Nickas pasakoja, kad daina yra apie tai, kaip jis nesugeba atsiverti ir atsiduoti kitam žmogui. Jautriame vaizdo klipe Tove ir Nickas suvaidino negalinčią susiliesti porą. Drauge su Tove Lo jis dainą atliko TV laidoje „Jimmy Kimmel Live“, taip pat – apsilankęs pas Ellen DeGeneres. Nickui iškeliavus į „Future Now“ koncertinį turą Tove‘s Lo vietą scenoje užimdavo jo gastrolių kolegė Demi Lovato.

5. Icona Pop – „We Got the World“

 


Electro pop dueto „Icona Pop“ merginos yra artimos Tove‘s draugės. Jos netgi kurį laiką gyveno kartu netoli Stokholmo. Tove ne kartą prisidėjo prie šių švedžių kūrybos. „We Got the World“ – sėkmingiausias jų kūrinys. Jis tapo pagrindine daina MTV pokalbių laidoje „Nikki & Sara Live“. O „Saulėlydžio“ žvaigždė Anna Kendrick dainą perdainavo filmo „Pitch Perfect 2“ pradžioje. Naujausias Tove‘s darbas – iššaukianti daina „Bitches“ – taip pat neapsiėjo be „Icona Pop“ merginų. Jos nusifilmavo ir Tove‘s vaizdo klipe, kuriame vaikiną moko seksualiai patenkinti merginą.

Icona Pop ir Tove Lo
https://www.instagram.com/p/Bjg2jbbnySL/

6. Girls Aloud – „Something New“

 Prie šios dainos autorių minima Tove Nilsson – tai ta pati Tove Lo. Šią dainą ji kūrė dar tada, kai pasaulis nebuvo girdėjęs jos didžiojo pasiekimo – „Habits“. 2002 m. TV projekte išgarsėjusios „Girls Aloud“ net 12 kartų iš eilės užkariavo populiariausių dainų Jungtinėje Karalystėje dešimtuką. Po ilgos pertraukos 2012-aisiais jos nusprendė vėl sudrebinti sceną. Tam buvo pasirinkta būtent ši daina. Tove‘s ranka ir vėl buvo laiminga – daina buvo sutikta puikiai ir debiutavo antroje singlų topo vietoje.

7. Coldplay feat. Tove Lo – „Fun“

 Pernai žymieji „Coldplay“ pasikvietė Tovę Lo kartu keliauti į koncertinį turą po Ameriką ir Europą. Jie taip pat pasikvietė ją įrašyti bendrą dainą „Fun“. „Tai buvo viena kiečiausių patirčių. Gavau laišką iš Chriso, kuriame jis labai mandagiai prisistatė: „Labas, esu Chrisas Martinas iš grupės „Coldplay“.“ Po velnių, aš gi žinau, kas tu esi, gal čia koks pokštas?! Daviau jam savo telefono numerį, o paskui jis atsiuntė man dainą, kurioje turėjau dainuoti. Pirmą kartą jos klausiau sėdėdama balkone Rio de Žaneire“, – džiaugsmingai prisimena Tove Lo. Ši daina išleista grupės 2015 m. albume „A Head Full of Dreams“, kuriame taip pat dainuoja ir Beyonce.

Tove Lo įspūdžiai
https://www.instagram.com/p/BWseg0_A8iq/8. Years & Years feat. Tove Lo – „Desire“Kai synth pop grupė „Years & Years“ nusprendė perleisti savo hitą „Desire“, jie į pagalbą pasikvietė Tove Lo. Švedų muzikos žvaigždė parašė ir įdainavo naują tekstą. Ta proga grupė nufilmavo ir naują vaizdo klipą. Jame išvystame aistringą slaptą orgiją – deja, pati Tove Lo klipe nepasirodo.

Years
& Years ir Tove Lo
https://www.instagram.com/p/BCddvbtSm1U/

9. Hilary Duff – „Sparks“

 


Prie šios popmelodijos taip pat dirbo Tove Lo. Buvusi Disnėjaus žvaigždutė Hilary Duff pristatė ir dainos klipą, kuriame atskleidė savo „Tinder“ pasimatymų patirtis. Fanai klipo nepriėmė, tad teko jį perkurti išmetant neva reklamines dalis. Daina užkopė ant šeštojo populiariausių šokių dainų topo laiptelio.

10. Flume feat. Tove Lo – „Say It“

 Australų muzikantas Flume yra remiksavęs Samo Smitho, „Arcade Fire“, Lorde ir kitų žvaigždžių kūrinius. Jis susižavėjo ir Tove‘s Lo daina „Habits“. Tad pasikvietė ją kartu įrašyti dainą apie jausmus ir išsiskyrimą: „Seniai buvau jo gerbėja, todėl tiesiog bėgte nubėgau į jo studiją. Jis man kai ką pagrojo, aš pradėjau niūniuoti ir sukūrėme dainą, kuri abiem labai patiko. Tai man buvo visai naujas, lengvas ir smagu būdas kurti“, – prisimena Tove Lo.

Tove Lo viešnagę Vilniuje pristato muzikos agentūra „
8 Days A Week”. Švedų popmuzikos žvaigždės pasirodymas Lietuvoje įvyks liepos 19 d. VU Botanikos sode Kairėnuose. Koncertas bus be stogo ir atviram ore. Koncerto organizatoriai ragina bilietais pasirūpinti iš anksto, jie žada brangti.
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti