Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Aktorė L. Kondrotaitė gaili atiduoti vaidmenį

Metų pradžia Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatre buvo iš tiesų dosni. Savo darbus pristatė ne vienas teatrinės padangės profesionalas. Antrąjį savo kūrinį miesto bendruomenės teismui atidavė ir režisierius Augustas Gornatkevičius, delegavęs antikos mitu paremtą spektaklį „Hotel universalis“.

10 faktų apie baleto meistrą ir reformatorių Maurice Béjart

Balandžio 22 d. Lietuvoje gastroliuos XX a. choreografijos genijaus Maurice Béjart sukurta ir visame pasaulyje žinoma trupė „Béjart Ballet Lausanne“.

Lilas ir Innomine su orkestru po atviru dangumi!

Grupės koncertas Kalnų parke stebins ne tik muzikiniais sprendimais, bet ir šviesų bei vizualizacijų šou

Mamos dienos koncertas Žalgirio arenoje!

Šį šiltą ir jausmingų akimirkų vakarą viskas tik Jums, brangios Mamos!

''Mango'' lyderė Rima: ''Širdyje likome tokios pačios mergiotės''

Neseniai dukrelės susilaukusi grupės „Mango“ lyderė Rima Petrauskytė-Paulauskienė ilgai ramiai vietoje nusėdėti negali. Dviejų dukrų mama ir vėl grįžo į repeticijos sales tam, kad grupės gerbėjams galėtų padovanoti įspūdingiausius muzikinius pasirodymus. Rima jau netrukus grįš į sceną jubiliejiniuose „Mango“ koncertuose įvairiuose Lietuvos miestuose ir tikina, jog šį kartą norisi viską padaryti dar geriau ir tobuliau.

Režisierius A. Areima: žaidimas skatina mąstyti

Šiandien ir rytoj Juozo Miltinio dramos teatras kviečia į paskutinę premjerą prieš Didžiosios salės rekonstrukciją. Su būriu ryškių teatro ir kviestinių aktorių režisierius Artūras Areima pastatė spektaklį „Fizikai“ pagal Friedricho Dürrenmatto pjesę.

Timati – Didysis solinis koncertas Vilniuje!

Didysis Timati solinis koncertas Europinio turo Vilniuje metu lapkričio 2 d.!

Legendinės grupės Budka Suflera vokalistas Vilniuje – auksinis Krzysztofo Cugowskio jubiliejus

„Bal wszystkich świętych” (Visų Šventųjų balius), „Bo do tanga trzeba dwojga” (Nes tango šokiui reikia dviejų), „Jolka, Jolka pamiętasz” (Jolka, Jolka atsimeni) – kas nežino šių unikaliu atlikimu pasižymėjusių kūrinių. Po daugiau nei dešimties metų pertraukos vilniečiai turės progą gyvai išgirsti didžiausius grupės Budka Suflera ir solinius Krzysztofo Cugowskio hitus – atlikėjas atvyksta į Vilnių švęsti savo 50-ies metų sceninės veiklos jubiliejų! Išskirtinis koncertas įvyks balandžio 27 dieną 19 valandą Compensa koncertų salėje.

Inga Jankauskaitė: mano ožiaragiui patinka keisti planus tik vienu atveju

Didžiausiam savo karjeroje koncertui Kauno „Žalgirio“ arenoje besiruošiančią Ingą Jankauskaitę, iš koncerto organizatorių pasiekė netikėta žinia – planuotas kiekis bilietų parduotas. Šiandien koncerto organizatoriai skelbia papildomą bilietų pardavimą, kuris bus ribotas. Pasak pačios Ingos, tai labai maloni žinia.

10 popmuzikos hitų, kurių nebūtų, jei ne Tove Lo

10 popmuzikos hitų, kurių nebūtų, jei ne Tove Lo

Tove Lo - ryškiausia šios vasaros koncertų žvaigždė Lietuvoje. Liepos 19 d. VU Botanikos sode Kairėnuose mūsų laukia itin atviras, seksualus ir drąsus pasirodymas. Liūdniausia mergina Švedijoje pirmą kartą šokdins lietuvius. Jos talento įrodymų – daugiau negu reikia. Bet ne visi žino, kad Tove Lo parašė daugybę dainų ir kitiems atlikėjams. Jai turime dėkoti už tokių hitų kaip Ellie Goulding „Love Me Like You Do“ ar Lorde „Homemade Dynamite“ atsiradimą. Ji puiki tekstų ir muzikos autorė, kurios skambesio geidžia visas pasaulis. Štai 10 žymiausių kūrinių, prie kurių prisidėjo Tove Lo.

1. Ellie Goulding – „Love Me Like You Do“

Daugelio nuomone, tai – tobula daina. Šis Ellie Goulding superhitas „YouTube“ ir „Spotify“ platformose perklausytas jau beveik 3 milijardus kartų. Populiarumo jam, žinoma, pridėjo erotiškasis filmas „50 pilkų atspalvių“ – daina sukurta specialiai jo garso takeliui. Ji pelnė E. Goulding pirmąją „Grammy“ nominaciją, be to, buvo pristatyta „Auksiniam gaubliui“ kaip geriausia daina filmui. Pagrindinė šios baladės autorė – Tove Lo, o žymusis Maxas Martinas darbavosi kaip dainos prodiuseris.

Ellie Goulding ir Tove Lo
https://www.instagram.com/p/BF0ArSHzfSv/

2. Lorde – „Homemade Dynamite“Naujosios Zelandijos deivės Lorde albumas „Melodrama“ daugelio kritikų laikomas vienu svarbiausių 2017 metų darbų. „Parašiau šią dainą su Tove Lo. Ji tuo metu išgyveno panašų vakarėlių ir linksmybių etapą, tad mudvi tai labai suartino“, – pasakoja Lorde. Tai viena iš dviejų albumo dainų, kurių autorė nėra vien tik Lorde. Dainą šlifavo Frankas Dukesas, dirbantis su Eminemu, Kanye Westu, Drake‘u, Rihanna, The Weeknd ir „BadBadNotGood“. Kritikai tiesiog liaupsino šios dainos tekstą, atlikimą ir aranžuotę. „Maži sprogimai totalinėje tyloje“, – rašė žurnalas „Rolling Stone“. Šios dainos remikse dar dainuoja Khalid, Post Malone ir SZA. O pernai koncertuodama Kanadoje Lorde visus nustebino netikėtai pasikvietusi Tovę Lo į sceną drauge atlikti šį hitą.

Lorde ir Tove Lo
https://www.instagram.com/p/BXbFkCSgEOf/

3. Alesso feat. Tove Lo – „Heroes (We Could Be)“

Nuoroda: https://youtu.be/a7SouU3ECpU

Ne mažesnio populiarumo sulaukė Tove‘s daina „Heroes“. Ji ją ne tik parašė, bet ir atliko drauge su švedų didžėjumi ir muzikantu Alesso. Amerikoje daina pasiekė pirmąją šokių muzikos topo vietą. „Tove man pasakojo, kaip ji kadaise troško būti išskirtinė. Manau, visi tai išgyvena. Paauglystėje aš taip pat ieškojau savęs, galbūt net norėjau būti kuo nors kitu“, – dainos prasmę aiškina Alesso. Jis pasiūlė jai drauge sukurti jausmingą dainą: „...ir tada ši žavinga mergina sukūrė tą žavingą priedainį.“ Dar reikia priminti, kad pati Madonna įvertino Alesso talentą ir pakvietė apšildyti jos koncertinį turą.


Allesso ir Tove Lo
https://www.instagram.com/p/546SOhsTgv/

4. Nick Jonas feat. Tove Lo – „Close“

 


Daugiau nei 200 milijonų peržiūrų turi Nicko Jonas daina „Close“. Visi girdėjo, kad šiai asmeniškai dainai Tove paskolino savo balsą. Bet ne visi žino, kad ji yra ir viena iš šios dainos autorių. Nickas pasakoja, kad daina yra apie tai, kaip jis nesugeba atsiverti ir atsiduoti kitam žmogui. Jautriame vaizdo klipe Tove ir Nickas suvaidino negalinčią susiliesti porą. Drauge su Tove Lo jis dainą atliko TV laidoje „Jimmy Kimmel Live“, taip pat – apsilankęs pas Ellen DeGeneres. Nickui iškeliavus į „Future Now“ koncertinį turą Tove‘s Lo vietą scenoje užimdavo jo gastrolių kolegė Demi Lovato.

5. Icona Pop – „We Got the World“

 


Electro pop dueto „Icona Pop“ merginos yra artimos Tove‘s draugės. Jos netgi kurį laiką gyveno kartu netoli Stokholmo. Tove ne kartą prisidėjo prie šių švedžių kūrybos. „We Got the World“ – sėkmingiausias jų kūrinys. Jis tapo pagrindine daina MTV pokalbių laidoje „Nikki & Sara Live“. O „Saulėlydžio“ žvaigždė Anna Kendrick dainą perdainavo filmo „Pitch Perfect 2“ pradžioje. Naujausias Tove‘s darbas – iššaukianti daina „Bitches“ – taip pat neapsiėjo be „Icona Pop“ merginų. Jos nusifilmavo ir Tove‘s vaizdo klipe, kuriame vaikiną moko seksualiai patenkinti merginą.

Icona Pop ir Tove Lo
https://www.instagram.com/p/Bjg2jbbnySL/

6. Girls Aloud – „Something New“

 Prie šios dainos autorių minima Tove Nilsson – tai ta pati Tove Lo. Šią dainą ji kūrė dar tada, kai pasaulis nebuvo girdėjęs jos didžiojo pasiekimo – „Habits“. 2002 m. TV projekte išgarsėjusios „Girls Aloud“ net 12 kartų iš eilės užkariavo populiariausių dainų Jungtinėje Karalystėje dešimtuką. Po ilgos pertraukos 2012-aisiais jos nusprendė vėl sudrebinti sceną. Tam buvo pasirinkta būtent ši daina. Tove‘s ranka ir vėl buvo laiminga – daina buvo sutikta puikiai ir debiutavo antroje singlų topo vietoje.

7. Coldplay feat. Tove Lo – „Fun“

 Pernai žymieji „Coldplay“ pasikvietė Tovę Lo kartu keliauti į koncertinį turą po Ameriką ir Europą. Jie taip pat pasikvietė ją įrašyti bendrą dainą „Fun“. „Tai buvo viena kiečiausių patirčių. Gavau laišką iš Chriso, kuriame jis labai mandagiai prisistatė: „Labas, esu Chrisas Martinas iš grupės „Coldplay“.“ Po velnių, aš gi žinau, kas tu esi, gal čia koks pokštas?! Daviau jam savo telefono numerį, o paskui jis atsiuntė man dainą, kurioje turėjau dainuoti. Pirmą kartą jos klausiau sėdėdama balkone Rio de Žaneire“, – džiaugsmingai prisimena Tove Lo. Ši daina išleista grupės 2015 m. albume „A Head Full of Dreams“, kuriame taip pat dainuoja ir Beyonce.

Tove Lo įspūdžiai
https://www.instagram.com/p/BWseg0_A8iq/8. Years & Years feat. Tove Lo – „Desire“Kai synth pop grupė „Years & Years“ nusprendė perleisti savo hitą „Desire“, jie į pagalbą pasikvietė Tove Lo. Švedų muzikos žvaigždė parašė ir įdainavo naują tekstą. Ta proga grupė nufilmavo ir naują vaizdo klipą. Jame išvystame aistringą slaptą orgiją – deja, pati Tove Lo klipe nepasirodo.

Years
& Years ir Tove Lo
https://www.instagram.com/p/BCddvbtSm1U/

9. Hilary Duff – „Sparks“

 


Prie šios popmelodijos taip pat dirbo Tove Lo. Buvusi Disnėjaus žvaigždutė Hilary Duff pristatė ir dainos klipą, kuriame atskleidė savo „Tinder“ pasimatymų patirtis. Fanai klipo nepriėmė, tad teko jį perkurti išmetant neva reklamines dalis. Daina užkopė ant šeštojo populiariausių šokių dainų topo laiptelio.

10. Flume feat. Tove Lo – „Say It“

 Australų muzikantas Flume yra remiksavęs Samo Smitho, „Arcade Fire“, Lorde ir kitų žvaigždžių kūrinius. Jis susižavėjo ir Tove‘s Lo daina „Habits“. Tad pasikvietė ją kartu įrašyti dainą apie jausmus ir išsiskyrimą: „Seniai buvau jo gerbėja, todėl tiesiog bėgte nubėgau į jo studiją. Jis man kai ką pagrojo, aš pradėjau niūniuoti ir sukūrėme dainą, kuri abiem labai patiko. Tai man buvo visai naujas, lengvas ir smagu būdas kurti“, – prisimena Tove Lo.

Tove Lo viešnagę Vilniuje pristato muzikos agentūra „
8 Days A Week”. Švedų popmuzikos žvaigždės pasirodymas Lietuvoje įvyks liepos 19 d. VU Botanikos sode Kairėnuose. Koncertas bus be stogo ir atviram ore. Koncerto organizatoriai ragina bilietais pasirūpinti iš anksto, jie žada brangti.