Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Inga Jankauskaitė pristato dainą ir vaizdo klipą ''Ir tai praeis'': dabar įgavo daug daugiau prasmių ir aktualumo

Viena ryškiausių pastarojo meto atlikėjų, net trijose muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ kategorijose nominuota Inga Jankauskaitė ir toliau išlieka itin produktyvi. Šiandien žinoma moteris pristato singlą „Ir tai praeis“, iš visai neseniai pristatyto antrojo solinio albumo. Šiuo periodu aktualiai pavadintas kūrinys parašytas seniau, tačiau dabar įgavo dar daugiau prasmių.

Atlikėjas Jurijus perdainavo legendinę ''Foje'' dainą ''Geltoni krantai'', kuri A. Mamontovo nepaliko abejingu: šis kūrinys perdarytas itin skoningai

Visai neseniai savo antrąjį solinį albumą „Randai“ pristatęs dainininkas Jurijus Veklenko, šiandien klausytojams turi dar vieną staigmeną – perdarytą legendinės grupės „Foje“ kūrinį „Geltoni krantai“. Šis Jurijaus pasirinkimas ir dainos perdarymas pradžiugino ir kūrinio autorių, dainininką Andrių Mamontovą.

M.A.M.A. pristato Lietuvos muzikos kūrėjų grojaraštį

Svarbiausias šalies muzikos reiškinys – apdovanojimai „M.A.M.A.“ nuolatos stengiasi populiarinti Lietuvos kūrėjų darbus bei kuo plačiau visuomenei pristatyti atlikėjus. Šį kartą asociacija, organizuojanti muzikinius apdovanojimus, žengia dar vieną žingsnį – pristato muzikos grojaraštį, kuris kiekvieną savaitę bus atnaujinamas.

Pradėjus plaukti pirmosioms paraiškoms ''Aurum 1006 km lenktynių'' organizatoriai siūlo pasirūpinti ir bilietais

Tik prieš pusantros savaitės paskelbę dalyvių registraciją „Aurum 1006 km lenktynių“ organizatoriai susilaukė ir pirmųjų paraiškų. Norą pasivaržyti 2021 metų liepos 14-17 dienomis Palangoje vyksiančiose jau 22-osiose maratoninėse lenktynėse, kurias nuo pat pradžių kasmet rengia VšĮ „Promo Events“ ir kurios tituluojamos didžiausiu automobilių sporto renginiu Baltijos šalyse, jau pareiškė norą devynios komandos.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Andrius Mamontovas | Nida, Tylos slėnis

Vienas žymiausių šalies atlikėjų Andrius Mamontovas gerbėjams rugpjūčio 29 d. surengs neeilinio formato pasirodymą. Koncertą, kuris vyks Nidoje, unikalaus ir trapaus gamtovaizdžio Tylos slėnyje, metu, klausytojai girdės ne tradiciniu būdu, o per modernias belaides ausines. 

Naujų atlikimo formų nuolat ieškantis A. Mamontovas gerbėjus nepaliaujamai stebina netradiciniais pasirodymais. Atlikėjas jau yra koncertavęs tiek su kameriniu orkestru, tiek su grupe, tiek ir vienas, apsuptas tik elektroninės muzikos instrumentų. Vis dėlto tokio formato pasirodymas jam kol kas bus pirmasis. 
Šiaurinėje Nidos Parnidžio kopos papėdėje esančiame Tylos slėnyje rengiamo koncerto išskirtinumas yra tai, kad jo metu sklindančią muziką žiūrovai girdės ne įprastu būdu naudojant įgarsinimo įrangą, o moderniausių „Bluetooth“ technologijų ausinių pagalba. Jas gaus kiekvienas į koncertą atvykęs lankytojas.
Dėl to rugpjūčio 29 d. klausytojai galės ne tik mėgautis itin kokybišku ir intymiu garsu – naudojant šias ausines išorėje nelieka jokio garso, todėl netrikdoma natūrali šio ramybės kampelio aplinka. Koncerto metu žiūrovai turės unikalią galimybę visiškai kitaip išgirsti dainas iš naujausio Andriaus Mamontovo albumo „Perlai ir Sakuros“.
„Jau daug metų vasaros pabaigoje rengiu koncertą Nidoje. Mano sena svajonė buvo dalintis muzika kopų papėdėje, kuri pagaliau išsipildys modernių technologijų pagalba. O tada ateis nuostabus ruduo“, – sako su grupe pasirodymą ruošiantis atlikėjas. 
Tylos slėnis yra ypatinga Nidos vieta, kviečianti mėgautis gamtos ramybe ir harmonija. Natūralios kopos, smėlingos pievos ir šaltinių vandens telkiniai yra tarsi gamtos mozaika, pasižyminti turtinga augalų įvairove. 
Renginį globoja Neringos savivaldybė, o pasak miesto mero Dariaus Jasaičio, kiekvienas ilgėliau užsibuvęs Tylos slėnyje pajunta Neringos bei Kuršių nerijos pirmapradiškumą ir trapumą – tam tereikia įsiklausyti.
„Parnidžio kopos, Kuršių marių bei pušynų kaimynystė ne tik įkvepia, bet ir kviečia susimąstyti apie šio krašto istoriją bei žmogaus ir gamtos santykį. Džiaugiuosi, kad į ypatingą vietovę atkeliauja unikali iniciatyva, kviečianti išgyventi muzikos, žmogaus ir supančios aplinkos harmoniją. Tikiu, kad koncerto metu išgirsime ne tik atliekamą muziką, bet ir pačią Neringą“, – sako D. Jasaitis. 
Tai yra pirmasis tokio tipo projektas Lietuvoje. Tikimasi, kad šios neįprastos formos koncertas galės tapti gražia tradicija, skatinančia darnų žmogaus santykį su gamta. Renginio klausytojai kviečiami pasirūpinti pledais ir koncertu mėgautis patogiai įsitaisius ant Šiaurinės Parnidžio kopos papėdės pievos.