Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Justinas Jarutis meta iššūkį: muzikos dvikovoje baimė kaustys Moniqué

Jau spalio 30 d. didžiausioje šalyje „Žalgirio“ arenoje Kaune įvyks muzikos šou „Red Bull SoundClash“.

Legendinė grupė „VAIRAS“ sugrįžta, ir laukia Jūsų!

Kolektyvas kone nuo pirmųjų egzistavimo dienų laikosi principo, kad dainos neturėtų būti pernelyg sudėtingos, tačiau būtinai – nebanalios ir atliekamos nuoširdžiai.

Būk su „Žalgiriu“! Būk stadione!

Futbolo klubui „Žalgiris“ prasidėjo lemiamos kovos 2020 metų A lygos sezone.

Covid-19 koreguoja ''Pikaso'' planus: koncertai Druskininkuose vyks spalį

Dėl privalomos saviizoliacijos reikalavimų „Pikaso“ atsiprašo gerbėjų ir perkelia savo koncertus Druskininkuose iš rugsėjo 24-osios į spalio 1 d. Pasirodymai Biržuose rugsėjo 30-ąją įvyks, kaip ir buvo planuota.

Marijampolės „Sūduva“ gina A lygos čempionės titulą

Marijampolės „Sūduva“ gina A lygos čempionės titulą ir laukia futbolo gerbėjų palaikymo per itin svarbias rungtynes!

Rojalis & Violončelė. Muzika pagal Linkin Park, Lana Del Rey, One Republic ir kt.

Atsidursite atmosferoje, kuri panardins jus į nerealų emocijų pasaulį, kurio viduje išgirsite fortepijono ir violončelės garsą

XIII tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2021''

Fejerverkų profesionalai bendrovė BLIKAS 2021 m. rugsėjo 25 d. vilniečius ir miesto svečius kviečia į XIII fejerverkų festivalį VILNIAUS FEJERIJA 2021

Trečią spalio savaitę sostinę (ir ne tik!) drebins festivalis ''Tai — aš''

Šiandien prasideda išankstinė bilietų prekyba į didžiuosius Tarptautinio dainuojamosios poezijos festivalio renginius Šv. Kotrynos bažnyčioje. Aštuonioliktus metus vyksiančio festivalio rengėjai sako, kad savo žiūrovams turi paruošę ir planą B, jei kartais, kaip šių metų pavasarį, atsitiktų gyvenimas. Tad spalio 12 - 17 d. festivalis įvyks bet kokiomis aplinkybėmis.

Pučiamųjų instrumentų orkestro ''Trimitas'' ambicijos auga

2020 m. rudens-žiemos sezonui Lietuvos valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ parengė egzotiškų premjerų ir netikėtų muzikinių eksperimentų. Sezoną kolektyvas pradeda tęsdamas šį pavasarį užsimezgusį bendradarbiavimą su orkestro meno konsultantu ir vizituojančiu dirigentu iš Švedijos Leifu Karlssonu ir jo projektu „Nuo maršų iki šachmatų“.

Vokalinė grupė HYOID (Belgija): superbalsų teatras

Originali belgų vokalinė grupė į Vilnių atveža spektaklį, išgarsėjusį dėl naujo požiūrio į žmogaus balsą

Svarbi informacija apie perkeltų renginių kompensavimą

Svarbi informacija apie perkeltų renginių kompensavimą

Andrius Mamontovas | Nida, Tylos slėnis

Vienas žymiausių šalies atlikėjų Andrius Mamontovas gerbėjams rugpjūčio 29 d. surengs neeilinio formato pasirodymą. Koncertą, kuris vyks Nidoje, unikalaus ir trapaus gamtovaizdžio Tylos slėnyje, metu, klausytojai girdės ne tradiciniu būdu, o per modernias belaides ausines. 

Naujų atlikimo formų nuolat ieškantis A. Mamontovas gerbėjus nepaliaujamai stebina netradiciniais pasirodymais. Atlikėjas jau yra koncertavęs tiek su kameriniu orkestru, tiek su grupe, tiek ir vienas, apsuptas tik elektroninės muzikos instrumentų. Vis dėlto tokio formato pasirodymas jam kol kas bus pirmasis. 
Šiaurinėje Nidos Parnidžio kopos papėdėje esančiame Tylos slėnyje rengiamo koncerto išskirtinumas yra tai, kad jo metu sklindančią muziką žiūrovai girdės ne įprastu būdu naudojant įgarsinimo įrangą, o moderniausių „Bluetooth“ technologijų ausinių pagalba. Jas gaus kiekvienas į koncertą atvykęs lankytojas.
Dėl to rugpjūčio 29 d. klausytojai galės ne tik mėgautis itin kokybišku ir intymiu garsu – naudojant šias ausines išorėje nelieka jokio garso, todėl netrikdoma natūrali šio ramybės kampelio aplinka. Koncerto metu žiūrovai turės unikalią galimybę visiškai kitaip išgirsti dainas iš naujausio Andriaus Mamontovo albumo „Perlai ir Sakuros“.
„Jau daug metų vasaros pabaigoje rengiu koncertą Nidoje. Mano sena svajonė buvo dalintis muzika kopų papėdėje, kuri pagaliau išsipildys modernių technologijų pagalba. O tada ateis nuostabus ruduo“, – sako su grupe pasirodymą ruošiantis atlikėjas. 
Tylos slėnis yra ypatinga Nidos vieta, kviečianti mėgautis gamtos ramybe ir harmonija. Natūralios kopos, smėlingos pievos ir šaltinių vandens telkiniai yra tarsi gamtos mozaika, pasižyminti turtinga augalų įvairove. 
Renginį globoja Neringos savivaldybė, o pasak miesto mero Dariaus Jasaičio, kiekvienas ilgėliau užsibuvęs Tylos slėnyje pajunta Neringos bei Kuršių nerijos pirmapradiškumą ir trapumą – tam tereikia įsiklausyti.
„Parnidžio kopos, Kuršių marių bei pušynų kaimynystė ne tik įkvepia, bet ir kviečia susimąstyti apie šio krašto istoriją bei žmogaus ir gamtos santykį. Džiaugiuosi, kad į ypatingą vietovę atkeliauja unikali iniciatyva, kviečianti išgyventi muzikos, žmogaus ir supančios aplinkos harmoniją. Tikiu, kad koncerto metu išgirsime ne tik atliekamą muziką, bet ir pačią Neringą“, – sako D. Jasaitis. 
Tai yra pirmasis tokio tipo projektas Lietuvoje. Tikimasi, kad šios neįprastos formos koncertas galės tapti gražia tradicija, skatinančia darnų žmogaus santykį su gamta. Renginio klausytojai kviečiami pasirūpinti pledais ir koncertu mėgautis patogiai įsitaisius ant Šiaurinės Parnidžio kopos papėdės pievos.