logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Į Lietuvą atvyksta Kanų Kino Festivalio laureatas Jozefas Van Wissemas

Spalio 24 dieną, sekmadienį, Šv. Kotrynos bažnyčioje koncertuos Barokinio instrumento liutnios virtuozas iš Nyderlandų Jozefas Van Wissemas

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

Amerikos roko legenda Alice Cooper įspūdingą koncertą surengs Vilniuje

Oficialiai patvirtinta, kad Amerikos roko legenda Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje

Operos ir baleto teatre - išskirtinis „Daddy Was A Milkman“ lietuviško albumo pristatymo koncertas

Atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, surengs išskirtinį koncertą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Šiauliuose - tūkstančiai vienu ritmu plakančių širdžių

„Laukėme dvejus metus, kad atiduotume duoklę mūsų gerbėjams“, - sako „Man-go“ merginos po grandiozinio koncerto Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje. Vienoje scenoje koncertavusios dvi grupės – „Man-go“ ir „Pikaso“ tūkstančiams iš visos Lietuvos atvykusiems gerbėjams padovanojo įspūdžius, kurie išliks atmintyje ilgam. Tai išskirtinis atvejis, kai populiariausi Lietuvos muzikos atstovai surengia įspūdingus pasirodymus kartu.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Andrius Mamontovas | Nida, Tylos slėnis

Vienas žymiausių šalies atlikėjų Andrius Mamontovas gerbėjams rugpjūčio 29 d. surengs neeilinio formato pasirodymą. Koncertą, kuris vyks Nidoje, unikalaus ir trapaus gamtovaizdžio Tylos slėnyje, metu, klausytojai girdės ne tradiciniu būdu, o per modernias belaides ausines. 

Naujų atlikimo formų nuolat ieškantis A. Mamontovas gerbėjus nepaliaujamai stebina netradiciniais pasirodymais. Atlikėjas jau yra koncertavęs tiek su kameriniu orkestru, tiek su grupe, tiek ir vienas, apsuptas tik elektroninės muzikos instrumentų. Vis dėlto tokio formato pasirodymas jam kol kas bus pirmasis. 
Šiaurinėje Nidos Parnidžio kopos papėdėje esančiame Tylos slėnyje rengiamo koncerto išskirtinumas yra tai, kad jo metu sklindančią muziką žiūrovai girdės ne įprastu būdu naudojant įgarsinimo įrangą, o moderniausių „Bluetooth“ technologijų ausinių pagalba. Jas gaus kiekvienas į koncertą atvykęs lankytojas.
Dėl to rugpjūčio 29 d. klausytojai galės ne tik mėgautis itin kokybišku ir intymiu garsu – naudojant šias ausines išorėje nelieka jokio garso, todėl netrikdoma natūrali šio ramybės kampelio aplinka. Koncerto metu žiūrovai turės unikalią galimybę visiškai kitaip išgirsti dainas iš naujausio Andriaus Mamontovo albumo „Perlai ir Sakuros“.
„Jau daug metų vasaros pabaigoje rengiu koncertą Nidoje. Mano sena svajonė buvo dalintis muzika kopų papėdėje, kuri pagaliau išsipildys modernių technologijų pagalba. O tada ateis nuostabus ruduo“, – sako su grupe pasirodymą ruošiantis atlikėjas. 
Tylos slėnis yra ypatinga Nidos vieta, kviečianti mėgautis gamtos ramybe ir harmonija. Natūralios kopos, smėlingos pievos ir šaltinių vandens telkiniai yra tarsi gamtos mozaika, pasižyminti turtinga augalų įvairove. 
Renginį globoja Neringos savivaldybė, o pasak miesto mero Dariaus Jasaičio, kiekvienas ilgėliau užsibuvęs Tylos slėnyje pajunta Neringos bei Kuršių nerijos pirmapradiškumą ir trapumą – tam tereikia įsiklausyti.
„Parnidžio kopos, Kuršių marių bei pušynų kaimynystė ne tik įkvepia, bet ir kviečia susimąstyti apie šio krašto istoriją bei žmogaus ir gamtos santykį. Džiaugiuosi, kad į ypatingą vietovę atkeliauja unikali iniciatyva, kviečianti išgyventi muzikos, žmogaus ir supančios aplinkos harmoniją. Tikiu, kad koncerto metu išgirsime ne tik atliekamą muziką, bet ir pačią Neringą“, – sako D. Jasaitis. 
Tai yra pirmasis tokio tipo projektas Lietuvoje. Tikimasi, kad šios neįprastos formos koncertas galės tapti gražia tradicija, skatinančia darnų žmogaus santykį su gamta. Renginio klausytojai kviečiami pasirūpinti pledais ir koncertu mėgautis patogiai įsitaisius ant Šiaurinės Parnidžio kopos papėdės pievos.