logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Fink“ triguba staigmena: koncertas Vilniuje, gastrolės Europoje ir naują albumą pristatantis singlas

Lietuvoje jau tris anšlaginius koncertus surengusi grupė „Fink“ šįkart koncertuos kitąmet - 2022-ųjų gegužės 22 d. menų fabrike „Loftas“ Vilniuje.

PAVEL VOLIA – vienas iš pačių drąsiausių TNT Comedy Club rezidentų Vilniuje!

Esate intelektualaus humoro mėgėjas? Norite pasilinksminti iš visos širdies? Sutikite!

Gyvi koncertai sugrįžta. Inga Jankauskaitė surengs išskirtinius pasirodymus Šv. Kotrynos bažnyčioje jau kitą savaitę

Itin stipriai paveikusi pandemija, ypač skaudžiai palietė atlikėjus. Atšaukti koncertai, visiška pauzė nuo muzikinės veiklos. Tokią patirtį išgyveno ir viena ryškiausių pastarojo meto atlikėjų Inga Jankauskaitė. Visai neseniai dainininkė tapo geriausia 2020 metų populiariosios muzikos atlikėja muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A.“. Šiandien kūrėja sugrįžta į sceną ir skelbia apie jau ateinančią savaitę įvyksiančius koncertus Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje.

Paskelbta nauja „OneRepublic” koncerto data

Grupė labai vertina savo gerbėjų lojalumą, tačiau vis dėlto mano, jog žiūrovų saugumas ir sveikata yra šių dienų prioritetai.

SOLIARIS live | Kaunas

Po ilgos pertraukos atlikėjas SOLIARIS sugrįžta į sceną ir kviečia į didžiausią savo koncertą Kaune.

Martynas Kavaliauskas pristato naują dainą!

Martynas Kavaliauskas – gerai žinomas dainininkas ir aktorius, sukūręs ryškius pagrindinius vaidmenis Kauno Valstybinio muzikinio teatro miuzikluose bei Anželikos Cholinos šokio teatre, laimėjęs net keletą televizijos projektų, pradeda naują – kitokį – kūrybinį etapą. Artimiausiuose atlikėjo planuose – debiutinis autorinių lietuviškų dainų albumas. „Man tai labai svarbus laikas, nes pristatau pirmąją savo debiutinio albumo dainą „Blaško vėjai“. Albumą kūriau visus pastaruosius metus, tad klausytojams atėjo metas išgirsti pirmąjį jo kūrinį ir specialiai jam kurtą vaizdo klipą“,- džiaugėsi Martynas.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Aro Gibiežos klipo „Ledas!” pristatymas ir gyvas pasirodymas

Aro Gibiežos klipo „Ledas!” pristatymas ir gyvas pasirodymas
Nemokamo bilieto kodas: Ledas!

11:30 (durys 11:00) - išparduota!
13:30 (durys 13:00)
15:30 (durys 15:00)
17:30 (durys 17:00)

Vienas didžiausių Lietuvos nutrūktgalvių ir pasaulio motoakrobatų elito narys, „Red Bull“ atletas Aras Gibieža pasirūpino, kad kiekvienas norintis išvystų, ką motociklas gali nuveikti ant ledo. O tuos, kurie tai pamatyti nori labiausiai, balandžio mėnesį jis kviečia į savo mini filmo „Ledas!” pristatymą „drive-in“ formatu Vilniuje.
„Ledas!” – tai itin trumpo metražo ekstremalių triukų klipas, kuris trunka vos kiek daugiau nei tris minutes. Tačiau tose trijose minutėse telpa daugybė triukų ant ledo – šviesoje, tamsoje, čiuožiant, slystant, ir net šokant nuo besisukančio motociklo. Aras pasistengė kaip reikiant.
Ir tai ne vienintelės jo pastangos. Kiekvienos „Ledas!” pristatymo sesijos metu, suvažiavusiems žiūrovams jis surengs ir gyvą pasirodymą. Taigi, viso 4 pasirodymai – balandžio 10 d. Vilniuje.