logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Evgenya Redko Lukiškėse!

Atlikėja, kuriai derėtų suteikti superžvaigždės statusą. Išskirtinis balsas, unikalūs veido bruožai,gyvo pasirodymo jėga ir estetika ją išskiria iš kitų.

Saulės Kliošas | Šokiai

Harmonijoje su pušynu ir jūros ošimu, Saulės Kliošas žada sukurti dar vieną įsimintiną vakarą sau ir savo klausytojams.

Kauno VDU Botanikos sode – naujas vasaros festivalis „Vasara Kaune 2021“

Rugpjūčio 22 d. į įspūdingą koncertą Kaune po atviru dangumi kviečia Justė Arlauskaitė-Jazzu!

Džordana Butkutė su geriausiai visų laikų kūriniais leidžiasi į vasarinį turą: žinoma, kad jis bus ypatingas

Viena ryškiausių šalies kūrėjų, legendinė atlikėja Džordana Butkutė savo gerbėjams paruošė išskirtinę dovaną – surengs vasaros turą, kuriame skambės geriausios visų laikų jos atliekamos dainos. Scenos žvaigždė aplankys keturis miestus – Panevėžį, Marijampolę, Kėdainius ir Uteną. Pasak Džordanos, tai didžiausia dovana ir džiaugsmas pagaliau dainuoti gyvai publikai.

Grupės SEL nariai atvirai apie buvimą grupėje ir darbą su Egidijumi Dragūnu: tai kartu ir iššūkis, ir laimėjimas

Artėjant grupės SEL koncertui Klaipėdos Vasaros estradoje, kuris įvyks liepos 3 dieną, grupės nariai vaizdo įraše atvirai pasakoja apie darbą su Egidijumi Dragūnu, išbandymus karantino metu bei jaudulį žengiant į sceną, kai pasirodymo laukia dešimtys tūkstančių gerbėjų.

Future Live 2 sezonas

Vienintelė Lietuvoje interaktyvi nuotykių ir pramogų paroda Future Live pradeda 2-ą sezoną.

Didžiausias muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ grįžta

Paskutinįjį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 28 dieną į jau namais tapusį Raudondvarį sugrįžtantis festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ žada tapti didžiausiu vasaros įvykiu ir vienoje scenoje suburti populiariausius muzikos vardus.

Muzikos ikona Iggy Pop koncertuos Lietuvoje

Legendinis Iggy Pop surengs pirmąjį koncertą Lietuvoje. Vienas įtakingiausių Amerikos muzikantų, dainininkų, dainų autorių, įrašų prodiuserių ir aktorių mūsų šalyje koncertuos kitų metų vasarą.

8 KAMBARYS | TURAS: KAITRA | ŠIAULIAI

Visi esame beprotiškai išsiilgę koncertų, todėl rugsėjo 3 d. kviečiame visus susitikti Ch Frenkelio viloje.

SEL atskleidžia, kaip atrodys koncertas Klaipėdoje

Liepos 3 d. Klaipėdos vasaros estradoje įvyks ilgai lauktas grupės SEL koncertas.

Kol kas vienintelis Justino Jaručio pasirodymas Vilniuje!

“Lukiškės - tai scena, kurioje privalau pasirodyti. Istorinis pastatas ir vieta mane traukė visuomet ir nemeluosiu tikėjausi, kad ji bus atiduota žmonėms, miestui ir kultūrai. Tokios koncertinės aikštelės miesto širdyje galėtų pavydėti didžiausi pasaulio miestai.” - dalinasi atlikėjas. Koncerte nuskambės nauji, dar neišleisti atlikėjo kūriniai, bei jau hitais tapę kūriniai "Tavęs", "Rami", "Savęs" ir kiti.

Švyturys Nealkoholinis | BALTASIS KIRAS

Į rokenrolinį vasaros vakarą su gimtojo folko motyvais kviečia grupė „Baltasis Kiras“.

MANTAS | LIVE

"Amžinybė ir viena diena". Amžinybę nebuvom susitikę, ir tik viena diena susitikimui šią vasarą Vilniuje!

Į sceną grįžta muzikinė drama „Mažvydas“ kartu su Vladu Bagdonu

Su jauduliu, ambicingai ir kartu su koliažine opera „Mažvydas“ į sceną sugrįžta pagrindinio vaidmens aktorius Vladas Bagdonas.

Lukiškių kalėjimas 2.0 Pasivaikščiojimai dieną arba naktį.

Istorinis ir aukšta tvora apjuostas Lukiškių kalėjimo kompleksas pradeda naują gyvenimą ir kviečia pasivaikščioti.

VDU BOTANIKOS SODO LANKYTOJO BILIETAS

1923 m. įsteigtas botanikos sodas kviečia magiškai pažinčiai su stulbinančiu augalijos pasauliu.

Šostakovičiaus ir Pizzetti trio kompozicijas pristato italų virtuozai ''Trio di Parma''

Paskutinį gegužės sekmadienį iš karto po „Panoramos“ LRT PLIUS televizija pagerbs klasikinės muzikos mylėtojus – parodys jiems talentingų muzikantų iš Italijos „Trio di Parma“ koncerto įrašą. Koncertas nufilmuotas didingame ir tuščiame Bolonijos operos teatre pernai metų gruodžio mėnesį. Tai pirmasis šio vieno geriausių Italijoje ir pasaulyje ansamblio pasirodymas Lietuvos publikai. Šį rudenį suplanuoti du gyvi koncertai Klaipėdos koncertų salėje ir Kauno valstybinėje filharmonijoje.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Braziliškos melodijos užkaitins publiką Užutrakio dvaro terasoje

Braziliškos melodijos užkaitins publiką Užutrakio dvaro terasoje 

Portugalijos sostinėje Lisabonoje gyvuojanti populiari muzikos grupė ''Forro Miór“ leidžiasi į ligšiol nepatirtą nuotykį – pirmąkart koncertuoja Lietuvoje. Apsilankymas unikalus, nes „Forró Miór“ gros tik vieną koncertą, kuris nuskambės ypatingoje erdvėje  – Užutrakio dvaro sodybos rūmų terasoje, festivalyje „Užtrakio vakarai“.

Ši grupė išsiskiria gaiviu muzikiniu originalumu – atlieka Brazilijoje paplitusią forro muziką, kuri populiari ir kaip atskiras muzikos žanras, ir kaip šokis. Muzikantai, būdami ištikimi braziliškoms tradicijoms, apjungia ir cumbia, milongos, svingo, sambos, afro-lotynų ritmiką, yra atviri improvizacijoms.  

Forro muzika daugiausia skambėjo šiaurės rytų Brazilijoje. Jos ištakos – liaudies melodijose, šokiuose, be kurių neapsieidavo derliaus šventės, švenčiamos per vasaros saulėgrįžą. Šią muziką praėjusio šimtmečio viduryje ypač išpopuliarino žinomas brazilų akordeonininkas, dainininkas, kompozitorius ir poetas Luisas Gonzaga. Neilgai trukus šis savitas muzikavimas išplito po visą Braziliją. Apie 1970 metus forro nurungė bosanovų melodijos, bet maždaug nuo 1995-ųjų forro atgimė iš naujo. Šio stiliaus muzika įprastai skamba trimis instrumentais – akordeonu, zabumba (būgnu) ir trikampiu. Europos šalyse forro populiari jau ne vieną dešimtmetį, o šiuo metu išgyvena išties didelį pakilimą, dar daugiau – pagavo madingos muzikos bangą. Tradicinį šio stiliaus grupių sąstatą dažnai papildo bei praturtina ir kiti instrumentai.  

Šios braziliškos muzikos  pakilimo bangų viršūnėje ir yra „Forró Miór“, pasinėrusi  ir į tradicijas, ir naujų melodijų bei ritmų paieškas. Įdomu, kad 2015 metais grupę subūrė trys italų muzikantai – akordeonininkas, kompozitorius Alberto Becucci, gitaristas, kompozitorius Nicolas Farruggia, perkusininkas Timoteo Grignani, ėmę drauge muzikuoti Florencijoje. Bendras kūrybinis projektas buvo jiems patiems netikėtai sėkmingas. Per pastaruosius metus gastroliuota 9 Europos šalyse, grota 40 miestų, nuskamėjo per 200 koncertų.

Naujų muzikos paletės spalvų isiliejo, Lisabonoje prie grupės prisijungus iš Angolos kilusiam muzikantui Walter Martins. Tad brazilišką aistrą kursto ir afrikietiškų ritmų karštis.
„Forró Miór“ yra kupini kūrybos idėjų, vieną po kito leidžia muzikos albumus, gyvena kūrybiškai intensyviai, juos stvarsto Europoje išpopuliarėję forro muzikos  festivaliai, jie laukiami žymių koncertinių salių ir klubų scenose. 

Jų balsai ir melodijos atskraidina išraiškingus Brazilijos derinius, jų rankos audžia melodingą Viduržemio jūros poeziją, lieja energiją Pietų Amerikos alsavimu.
Ši grupė nuneš nepamirštamais harmonijos sąskambiais ir ritmais į plačių  horizontų muzikines erdves.

Užutrakio dvaro sodybos rūmų terasa 
Koncerto pradžia 19.00 val
Renginio nuoroda: http://www.uzutrakiovakarai.lt