logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Legendinė grupė ''Man–go'' po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus ''Vėl kartu!''

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Inga Jankauskaitė pristato kūrinį skambiu pavadinimu ''Gulinčių nemuša'' bei atskleidžia koncertinius planus

Viena populiariausių pastarojo meto šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė nuolatos savo gerbėjus džiuginanti naujienomis, šiandien pristato singlą „Gulinčių nemuša“. Apie ką naujasis kūrinys, intriguojančiu pavadinimu, atlikėja nelinkusi detalizuoti ir teigia, kad laukia klausytojų versijų. Be to, atlikėja jau kitą savaitę leisis į koncertinį turą, kurio metu aplankys dar seniai suplanuotus miestus.

Elektroninės muzikos diva Róisín Murphy pavasarį koncertuos Vilniuje

Oficialiai patvirtinta - Airijos elektroninės muzikos žvaigždė Róisín Murphy grįžta į Lietuvą.

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

''Drive in live'' grįžta: pirmasis publikai automobiliuose koncertuos OG Version

Įdomus jausmas – stebėti, kaip juda laukas automobilių, vairuotojams entuziastingai mirksint šviesomis, o šturmanams šokant keleivių sėdynėse. Jau primirštų pirmojo karantino pramogų gurkšnis „Drive in live“ netrukus vėl bus pasiūlytas gyvų koncertų ištroškusiems klausytojams.

2021-ųjų sezoną „Drive in live“ pradės Vilniuje, automobilių stovėjimo aikštelėje šalia „LITEXPO“. Balandžio 2 d. ten įvyks pirmasis renginių ciklo koncertas - pasirodys OG Version.

„Atlikėjams labai sunku tokį ilgą laiką nekoncertuoti, todėl su dideliu noru lipsiu ant scenos ir padarysiu viską, kad išsitaškytų tiek mano šaika, tiek visi, kurie bus automobiliuose. Neabejoju, kad laukia įdomiausias koncertas, kokiame teks dalyvauti tiek man, tiek klausytojams, – kalba OG Version. – Kai kuriu dainas, visada galvoju, kaip jos skambės automobiliuose. Mano muzika yra stipriai paremta žemais dažniais, todėl ją visada, prieš paleisdamas, tikrinu per automobilio garso aparatūrą. Smagu, kad dabar tai galėsime padaryti kartu su klausytojais. Noriu parodyti visiems kolegoms ir muzikos pasaulio žmonėms, kad esant galimybei, reikia ja pasinaudoti, nes koncertų trūksta ne tik mums, bet ir mūsų gerbėjams".

Nostalgiją išgyvena ir tie, kurie per pirmąjį „Drive in live“ sezoną būtent tokiu būdu – per radijo sistemas automobiliuose klausėsi mylimų atlikėjų. Sėkmingus praėjusio pavasario serijos koncertus surengė Vidas Bareikis, Donatas Montvydas, „G&G Sindikatas“, Linas Adomaitis, „Saulės kliošas“ ir kiti.

„Naują „Drive in live“ koncertų seriją organizuojame, atsižvelgdami į poreikį ir galimybes. Jau pernelyg ilgai esame izoliuoti nuo įprasto mūsų gyvenimo, todėl natūralu, jog pasiilgome susitikimų, darbo ir pramogų. „Drive in live“ pasirodymus rengiame solidarizuodamiesi su visu nukentėjusiu sektoriumi, kuriame tikrai daug įvairių profesijų atstovų: nuo scenos technikų, nuomos kompanijų, šviesos dailininkų, garso režisierių iki muzikantų bei atlikėjų, kuriems šis užsitęsęs laikotarpis yra sudėtingas tiek finansine prasme, tiek žmogiškąja, nes mūsų industrijos žmonės įpratę bendrauti, susitikti, socializuotis“, – sako projekto organizatorius, kompanijos „Showart“ vadovas Artūras Trofimovas.

Automobilių kino teatro po atviru dangumi principu pavasarį buvo surengta 30 koncertų. „Drive in live“ muzikiniai renginiai tapo geru pavyzdžiu Europos koncertų organizatoriams – ne vieni jų kreipėsi į lietuvius konsultacijų ir gyrė projektą.

Be to, susikūrė infrastruktūra, kurią vėliau jau buvo galima pritaikyti patiems įvairiausiems renginių formatams. Profesionaliai įrengta scena su LED ekranais, gausus apšvietimas ir pasiilgtas masinio renginio įspūdis pritraukė ir verslo įmones. Kūrybininkai tikisi ir šį pavasarį įgyvendinti verslo sektoriaus šventes, konferencijas, seminarus.

Kaip viskas vyks aikštėje prie „LITEXPO“, paaiškės greičiau nei po mėnesio – per pirmąjį koncertą. „Bilietų kiekis į „Drive in live“ renginius yra itin limituotas - vos 200 automobilių. Tai reiškia, kad visų norinčiųjų priimti negalėsime, tad neverta dvejoti dėl galimybės pasinaudoti tokios pramogos pasiūlymu“, – sako A. Trofimovas.