logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Evgenya Redko Lukiškėse!

Atlikėja, kuriai derėtų suteikti superžvaigždės statusą. Išskirtinis balsas, unikalūs veido bruožai,gyvo pasirodymo jėga ir estetika ją išskiria iš kitų.

Saulės Kliošas | Šokiai

Harmonijoje su pušynu ir jūros ošimu, Saulės Kliošas žada sukurti dar vieną įsimintiną vakarą sau ir savo klausytojams.

Kauno VDU Botanikos sode – naujas vasaros festivalis „Vasara Kaune 2021“

Rugpjūčio 22 d. į įspūdingą koncertą Kaune po atviru dangumi kviečia Justė Arlauskaitė-Jazzu!

Džordana Butkutė su geriausiai visų laikų kūriniais leidžiasi į vasarinį turą: žinoma, kad jis bus ypatingas

Viena ryškiausių šalies kūrėjų, legendinė atlikėja Džordana Butkutė savo gerbėjams paruošė išskirtinę dovaną – surengs vasaros turą, kuriame skambės geriausios visų laikų jos atliekamos dainos. Scenos žvaigždė aplankys keturis miestus – Panevėžį, Marijampolę, Kėdainius ir Uteną. Pasak Džordanos, tai didžiausia dovana ir džiaugsmas pagaliau dainuoti gyvai publikai.

Grupės SEL nariai atvirai apie buvimą grupėje ir darbą su Egidijumi Dragūnu: tai kartu ir iššūkis, ir laimėjimas

Artėjant grupės SEL koncertui Klaipėdos Vasaros estradoje, kuris įvyks liepos 3 dieną, grupės nariai vaizdo įraše atvirai pasakoja apie darbą su Egidijumi Dragūnu, išbandymus karantino metu bei jaudulį žengiant į sceną, kai pasirodymo laukia dešimtys tūkstančių gerbėjų.

Future Live 2 sezonas

Vienintelė Lietuvoje interaktyvi nuotykių ir pramogų paroda Future Live pradeda 2-ą sezoną.

Didžiausias muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ grįžta

Paskutinįjį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 28 dieną į jau namais tapusį Raudondvarį sugrįžtantis festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ žada tapti didžiausiu vasaros įvykiu ir vienoje scenoje suburti populiariausius muzikos vardus.

Muzikos ikona Iggy Pop koncertuos Lietuvoje

Legendinis Iggy Pop surengs pirmąjį koncertą Lietuvoje. Vienas įtakingiausių Amerikos muzikantų, dainininkų, dainų autorių, įrašų prodiuserių ir aktorių mūsų šalyje koncertuos kitų metų vasarą.

8 KAMBARYS | TURAS: KAITRA | ŠIAULIAI

Visi esame beprotiškai išsiilgę koncertų, todėl rugsėjo 3 d. kviečiame visus susitikti Ch Frenkelio viloje.

SEL atskleidžia, kaip atrodys koncertas Klaipėdoje

Liepos 3 d. Klaipėdos vasaros estradoje įvyks ilgai lauktas grupės SEL koncertas.

Kol kas vienintelis Justino Jaručio pasirodymas Vilniuje!

“Lukiškės - tai scena, kurioje privalau pasirodyti. Istorinis pastatas ir vieta mane traukė visuomet ir nemeluosiu tikėjausi, kad ji bus atiduota žmonėms, miestui ir kultūrai. Tokios koncertinės aikštelės miesto širdyje galėtų pavydėti didžiausi pasaulio miestai.” - dalinasi atlikėjas. Koncerte nuskambės nauji, dar neišleisti atlikėjo kūriniai, bei jau hitais tapę kūriniai "Tavęs", "Rami", "Savęs" ir kiti.

Švyturys Nealkoholinis | BALTASIS KIRAS

Į rokenrolinį vasaros vakarą su gimtojo folko motyvais kviečia grupė „Baltasis Kiras“.

MANTAS | LIVE

"Amžinybė ir viena diena". Amžinybę nebuvom susitikę, ir tik viena diena susitikimui šią vasarą Vilniuje!

Į sceną grįžta muzikinė drama „Mažvydas“ kartu su Vladu Bagdonu

Su jauduliu, ambicingai ir kartu su koliažine opera „Mažvydas“ į sceną sugrįžta pagrindinio vaidmens aktorius Vladas Bagdonas.

Lukiškių kalėjimas 2.0 Pasivaikščiojimai dieną arba naktį.

Istorinis ir aukšta tvora apjuostas Lukiškių kalėjimo kompleksas pradeda naują gyvenimą ir kviečia pasivaikščioti.

VDU BOTANIKOS SODO LANKYTOJO BILIETAS

1923 m. įsteigtas botanikos sodas kviečia magiškai pažinčiai su stulbinančiu augalijos pasauliu.

Šostakovičiaus ir Pizzetti trio kompozicijas pristato italų virtuozai ''Trio di Parma''

Paskutinį gegužės sekmadienį iš karto po „Panoramos“ LRT PLIUS televizija pagerbs klasikinės muzikos mylėtojus – parodys jiems talentingų muzikantų iš Italijos „Trio di Parma“ koncerto įrašą. Koncertas nufilmuotas didingame ir tuščiame Bolonijos operos teatre pernai metų gruodžio mėnesį. Tai pirmasis šio vieno geriausių Italijoje ir pasaulyje ansamblio pasirodymas Lietuvos publikai. Šį rudenį suplanuoti du gyvi koncertai Klaipėdos koncertų salėje ir Kauno valstybinėje filharmonijoje.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

''Drive in live'' grįžta: pirmasis publikai automobiliuose koncertuos OG Version

Įdomus jausmas – stebėti, kaip juda laukas automobilių, vairuotojams entuziastingai mirksint šviesomis, o šturmanams šokant keleivių sėdynėse. Jau primirštų pirmojo karantino pramogų gurkšnis „Drive in live“ netrukus vėl bus pasiūlytas gyvų koncertų ištroškusiems klausytojams.

2021-ųjų sezoną „Drive in live“ pradės Vilniuje, automobilių stovėjimo aikštelėje šalia „LITEXPO“. Balandžio 2 d. ten įvyks pirmasis renginių ciklo koncertas - pasirodys OG Version.

„Atlikėjams labai sunku tokį ilgą laiką nekoncertuoti, todėl su dideliu noru lipsiu ant scenos ir padarysiu viską, kad išsitaškytų tiek mano šaika, tiek visi, kurie bus automobiliuose. Neabejoju, kad laukia įdomiausias koncertas, kokiame teks dalyvauti tiek man, tiek klausytojams, – kalba OG Version. – Kai kuriu dainas, visada galvoju, kaip jos skambės automobiliuose. Mano muzika yra stipriai paremta žemais dažniais, todėl ją visada, prieš paleisdamas, tikrinu per automobilio garso aparatūrą. Smagu, kad dabar tai galėsime padaryti kartu su klausytojais. Noriu parodyti visiems kolegoms ir muzikos pasaulio žmonėms, kad esant galimybei, reikia ja pasinaudoti, nes koncertų trūksta ne tik mums, bet ir mūsų gerbėjams".

Nostalgiją išgyvena ir tie, kurie per pirmąjį „Drive in live“ sezoną būtent tokiu būdu – per radijo sistemas automobiliuose klausėsi mylimų atlikėjų. Sėkmingus praėjusio pavasario serijos koncertus surengė Vidas Bareikis, Donatas Montvydas, „G&G Sindikatas“, Linas Adomaitis, „Saulės kliošas“ ir kiti.

„Naują „Drive in live“ koncertų seriją organizuojame, atsižvelgdami į poreikį ir galimybes. Jau pernelyg ilgai esame izoliuoti nuo įprasto mūsų gyvenimo, todėl natūralu, jog pasiilgome susitikimų, darbo ir pramogų. „Drive in live“ pasirodymus rengiame solidarizuodamiesi su visu nukentėjusiu sektoriumi, kuriame tikrai daug įvairių profesijų atstovų: nuo scenos technikų, nuomos kompanijų, šviesos dailininkų, garso režisierių iki muzikantų bei atlikėjų, kuriems šis užsitęsęs laikotarpis yra sudėtingas tiek finansine prasme, tiek žmogiškąja, nes mūsų industrijos žmonės įpratę bendrauti, susitikti, socializuotis“, – sako projekto organizatorius, kompanijos „Showart“ vadovas Artūras Trofimovas.

Automobilių kino teatro po atviru dangumi principu pavasarį buvo surengta 30 koncertų. „Drive in live“ muzikiniai renginiai tapo geru pavyzdžiu Europos koncertų organizatoriams – ne vieni jų kreipėsi į lietuvius konsultacijų ir gyrė projektą.

Be to, susikūrė infrastruktūra, kurią vėliau jau buvo galima pritaikyti patiems įvairiausiems renginių formatams. Profesionaliai įrengta scena su LED ekranais, gausus apšvietimas ir pasiilgtas masinio renginio įspūdis pritraukė ir verslo įmones. Kūrybininkai tikisi ir šį pavasarį įgyvendinti verslo sektoriaus šventes, konferencijas, seminarus.

Kaip viskas vyks aikštėje prie „LITEXPO“, paaiškės greičiau nei po mėnesio – per pirmąjį koncertą. „Bilietų kiekis į „Drive in live“ renginius yra itin limituotas - vos 200 automobilių. Tai reiškia, kad visų norinčiųjų priimti negalėsime, tad neverta dvejoti dėl galimybės pasinaudoti tokios pramogos pasiūlymu“, – sako A. Trofimovas.