logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Šį penktadienį Šiauliuose – pirmasis SEL koncertas po pusantrų metų pertraukos

Po 18 mėnesių pertraukos birželio 18 d. penktadienį grupė SEL surengs pirmą savo koncertą Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje.

Future Live 2 sezonas

Vienintelė Lietuvoje interaktyvi nuotykių ir pramogų paroda Future Live pradeda 2-ą sezoną.

Didžiausias muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ grįžta

Paskutinįjį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 28 dieną į jau namais tapusį Raudondvarį sugrįžtantis festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ žada tapti didžiausiu vasaros įvykiu ir vienoje scenoje suburti populiariausius muzikos vardus.

Shishi kviečia į pasimatymą Lukiškių kalėjime

Trys kietos merginos, grojančios, ką nori, kaip nori ir kur nori. Mylimos Lietuvoje, bet dar labiau užsienyje. Blizgučiai, spalvos, energija, gitaros, būgnai ir žavesys, kuris užpildys atgaivinto kalėjimo sienas.

Muzikos ikona Iggy Pop koncertuos Lietuvoje

Legendinis Iggy Pop surengs pirmąjį koncertą Lietuvoje. Vienas įtakingiausių Amerikos muzikantų, dainininkų, dainų autorių, įrašų prodiuserių ir aktorių mūsų šalyje koncertuos kitų metų vasarą.

8 KAMBARYS | TURAS: KAITRA | ŠIAULIAI

Visi esame beprotiškai išsiilgę koncertų, todėl rugsėjo 3 d. kviečiame visus susitikti Ch Frenkelio viloje.

SEL atskleidžia, kaip atrodys koncertas Klaipėdoje

Liepos 3 d. Klaipėdos vasaros estradoje įvyks ilgai lauktas grupės SEL koncertas.

Kol kas vienintelis Justino Jaručio pasirodymas Vilniuje!

“Lukiškės - tai scena, kurioje privalau pasirodyti. Istorinis pastatas ir vieta mane traukė visuomet ir nemeluosiu tikėjausi, kad ji bus atiduota žmonėms, miestui ir kultūrai. Tokios koncertinės aikštelės miesto širdyje galėtų pavydėti didžiausi pasaulio miestai.” - dalinasi atlikėjas. Koncerte nuskambės nauji, dar neišleisti atlikėjo kūriniai, bei jau hitais tapę kūriniai "Tavęs", "Rami", "Savęs" ir kiti.

Švyturys Nealkoholinis | BALTASIS KIRAS

Į rokenrolinį vasaros vakarą su gimtojo folko motyvais kviečia grupė „Baltasis Kiras“.

HAYEJIN pristato: Jazzu ''Grįžtu į save''

Liepos 15-ąją Vilniaus universiteto Didžiajame kieme –ypatingas charizmatiškosios dainininkės Jazzu koncertas „Grįžtu į save“.

HAYEJIN pristato: Jurga - „Jurga + Aukso pieva“

Jurga kviečia į specialų vasaros koncertą „Jurga + Aukso pieva“, kuriame susijungs ją išgarsinusios dainos iš debiutinio albumo „Aukso pieva“ ir naujausio albumo „Jurga“ kūriniai.

HAYEJIN pristato: ''Antikvariniai Kašpirovskio dantys''. Antimaterinis koncertas

„Per karantiną paliūdėjom savo kokone ir gana, atsigaukim – jau galima vėl paskraidyti!”

MANTAS | LIVE

"Amžinybė ir viena diena". Amžinybę nebuvom susitikę, ir tik viena diena susitikimui šią vasarą Vilniuje!

Į sceną grįžta muzikinė drama „Mažvydas“ kartu su Vladu Bagdonu

Su jauduliu, ambicingai ir kartu su koliažine opera „Mažvydas“ į sceną sugrįžta pagrindinio vaidmens aktorius Vladas Bagdonas.

Lukiškių kalėjimas 2.0 Pasivaikščiojimai dieną arba naktį.

Istorinis ir aukšta tvora apjuostas Lukiškių kalėjimo kompleksas pradeda naują gyvenimą ir kviečia pasivaikščioti.

FESTIVALIS „KAUNAS JAZZ“ SKELBIA VASAROS PROGRAMĄ: SUGRĮŽTA IR SALVADORAS SOBRALIS

31-asis festivalis „Kaunas Jazz“, dėl pandemijos turėjęs pakoreguoti programą, šiandien turi džiugių naujienų savo lankytojams.

VDU BOTANIKOS SODO LANKYTOJO BILIETAS

1923 m. įsteigtas botanikos sodas kviečia magiškai pažinčiai su stulbinančiu augalijos pasauliu.

Šostakovičiaus ir Pizzetti trio kompozicijas pristato italų virtuozai ''Trio di Parma''

Paskutinį gegužės sekmadienį iš karto po „Panoramos“ LRT PLIUS televizija pagerbs klasikinės muzikos mylėtojus – parodys jiems talentingų muzikantų iš Italijos „Trio di Parma“ koncerto įrašą. Koncertas nufilmuotas didingame ir tuščiame Bolonijos operos teatre pernai metų gruodžio mėnesį. Tai pirmasis šio vieno geriausių Italijoje ir pasaulyje ansamblio pasirodymas Lietuvos publikai. Šį rudenį suplanuoti du gyvi koncertai Klaipėdos koncertų salėje ir Kauno valstybinėje filharmonijoje.

Ilgai kurta vizija virsta realybė – Evgenya Redko pristato išskirtinio formato koncertą ''THE SOS SHOW''

Aktyviai šiltąjį sezoną pradėjusi viena ryškiausių šių dienų šalies atlikėjų Evgenya Redko savo klaustytojams vėl turi ypatingų naujienų. Spalio 15-ąją dainininkė surengs didžiausią iki šiol savo pasirodymą kviesdama vilniečius ir miesto svečius į „Compensa“ koncertų salę.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Edmundas Seilius: padėkoti mamoms galima be ašarų, liūdesio ir naftalino

Žymūs muzikantai Edmundas Seilius, Kristina Zmailaitė ir dirigentas Vytautas Lukočius sako, jog šiuo metu lyg maži vaikai prieš Mamos dieną kažką pasislėpę karpo, klijuoja ir spalvina, kad nudžiugintų mamą savo darbo dovanėle, taip ir jie dabar lipdo, karpo, klijuoja būsimo koncerto „Dainos mamai“ programą. „Išsikėlėm sau nelengvą tikslą – iškarpyti ir suklijuoti iš muzikos kūrinių tą jausmą, kai nedrąsiai tiesi delne savo dovaną, o mamos veidą nušviečia šypsena. Norim padovanoti mamoms tą jausmą“, - šypsodamiesi ir galvomis linksėdami sako Edmundas Seilius ir Vytautas Lukočius.

„Karpom, klijuojam ir spalvojam“
Motinos dienos vakare Edmundas Seilius (tenoras) ir Kristina Zmailaitė (sopranas), dirigentas ir pianistas Vytautas Lukočius su styginių kvartetu ARTVIO kviečia visas mamas į koncertą „Muzika mamai“.
„Mums dažnai tenka išgirsti, kad jeigu jau „klasikai“ kažką daro, tai čia kam virš 60-ešimt. Paneigsime šį įsitikinimą. Priklijuosim, prikarpysim ir prispalvosim tokių muzikinių dovanų, kurios patiks ir 30-ties, ir 60-ies metų mamoms. Bus lengvosios muzikos žanro kūrinių, prancūziškos operetės niekada neapkaltinsi naftalinu, be to, atliksime kūrinius, kuriuos galima pavadinti šansonu, bet jie išsivystė iš tos pačios operetės žanro. Norime šiuo koncertu padėkoti savo ir visų mamoms, dėkosim jautriai, tačiau be ašarų, liūdesio ir naftalino. Norim pradžiuginti, nustebinti, priminti kažką svarbaus iš praeities ar dabarties.“, - sako Edmundas Seilius.
Pasak koncerto sumanytojų, scenoje pasirodys dainuojančios ir grojančios mamos. Prie programos prisideda visi. „Norim išvysti mamų šypsenas kaip iš vaikystės laikų. Kai ištiesi savo dovaną, o ji skuba tave apkabinti, kad nepamatytum jos išdavikių ašarų. Norim tą prisiminti ir visoms mamoms padovanoti tą gražų jausmą“, - sako E. Seilius.

Svetimų mamų nėra
Vytautas Lukočius šį koncertą vadina išskirtiniu, ir ne vien tik dėl to, kad jam pirmą kartą teks koncertuoti su kvartetu ARTVIO. Pasak V. Lukočiaus, be solistų atliekamų kūrinių, bus ir instrumentinės muzikos, kvartetas pagros solinius kūrinius.
„Kartu su Edmundu kalbėsimės, improvizuosim. Apie ką kalbėsime? Vien tik apie mamas kalbėti negalėsiu, nes jos kartais ateina su vyrais“, - juokiasi Vytautas Lukočius. – „O jei rimtai, tai, žinoma, dėkosime mamoms už jų rankų švelnumą, globą, meilę, už tai, kad užaugino. Koncertas tikrai nebus banaliai sentimentalus, mes norėsim džiugiai paminėti Mamų dieną. Nenorim būti sentimentalūs, verksmingi ar liūdni. Mamos diena man išskirtinė, nes tai svarbiausias žmogus gyvenime. Kviečiu visas mamas: ir savo, ir svetimas. Nors... tądien nėra svetimų mamų“.

Pasiimkite mamą į kelionę
Apie koncerto nuotaiką antrina ir Edmundas Seilius: „Norim sugroti tokią muziką, kurią klausėsi ir klausosi lyg šiolei mūsų mamos. Ta muzika jautri ir įdomi. Norime pakeliauti ir mamas pasiimti į tą virtualią kelionę po muzikinius stilius, įvairias šalis. Skambės prancūziška operetė, kuri Lietuvoje dar nėra skambėjusi, bet kitų šalių klausytojai jau yra pamėgę šiuos kūrinius. Tai nebus vien tik visiems žinoma muzika. Bus naujų kūrinių“. – sako E. Seilius.
Atlikėjas žada, kad bus ir miuziklų, ir lietuviškos estrados (Raudonikio, Noviko kūrinių). „Norisi kažko gražaus, tyro, jausmingo. Bet nenorėčiau, kad viskas virstų nesibaigiančiais ašarų upeliais ir liūdesiu. Juk tai šventė! Tai padėka mamoms, kurioms (mes dažnai tą užmirštame) patinka ne vien tik melodijos apie mamą. Tad koncertuojant mamoms norime, kad skambėtų muzika apie gyvenimą, apie įvairias to gyvenimo situacijas, kuriose atsirandame tai mes, tai mūsų mamos, tai mūsų vaikai ir mūsų mamos. Gyvenimas kupinas visko, dėl to jis ir žavus“, - šypsosi Edmundas Seilius.


Šventinis GALA koncertas „Dainos mamai“ vyks gegužės 5 d., 18 val., šv. Kotrynos bažnyčioje. Koncertuoja organizuoja studija SHOWART. Bilietus platina www.bilietai.lt