logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Į Lietuvą atvyksta Kanų Kino Festivalio laureatas Jozefas Van Wissemas

Spalio 24 dieną, sekmadienį, Šv. Kotrynos bažnyčioje koncertuos Barokinio instrumento liutnios virtuozas iš Nyderlandų Jozefas Van Wissemas

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

Amerikos roko legenda Alice Cooper įspūdingą koncertą surengs Vilniuje

Oficialiai patvirtinta, kad Amerikos roko legenda Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Fantastiška naujiena: vasarą vainikuosiantis festivalis „M.A.M.A. vasara“ tikrai įvyks!

M.A.M.A. muzikinių apdovanojimų“ organizatoriai skelbia, kad festivalis „MAMA vasara 2020“ tikrai įvyks. Kaip ir planuota, trečią kartą rengiamas geriausių šalies muzikos atlikėjų ir grupių festivalis paskutinįjį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 29 dieną, sugrįš į vieną gražiausių Lietuvos vietų - Raudondvarį.

Bilietus į festivalį „M.A.M.A. vasara“ galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.lt.

Festivalio „MAMA vasara“ akimirkos: http://bit.ly/MAMAvasara2019akimirkos

„Džiaugiamės, kad jau keletą metų iš eilės tradicija tapęs festivalis šiemet taip pat sukvies visą būrį pačių geriausių ir perspektyviausių mūsų šalies atlikėjų bei grupių“, - sako „M.A.M.A.“ apdovanojimus organizuojančios asociacijos pirmininkas Martynas Tyla. „Dėl susiklosčiusios situacijos, šiemet festivalis vyks taikant visas saugumo priemones, kad būtų užtikrintas maksimalus žiūrovų saugumas - tam bus skirtas ypatingas dėmesys“.

Kaip ir skelbta anksčiau, rugpjūčio 29 d. rengiamame muzikos festivalyje dalyvaus įspūdingas skaičius muzikos žvaigždžių: pasirodymus surengs Justinas Jarutis, Jazzu, „Flying Saucer Gang“, Vidas Bareikis, Mad Money, DJ Jovani, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Jurijus, „8 Kambarys“, „Junior A“, „Jauti“ ir „Kabloonak“.

„Tikiu, kad bus galima vėl pamatyti žmonių akis. Kai žmogus klausosi muzikos, jis tampa geresnis. Labai laukiu gyvų susitikimų, todėl „M.A.M.A festivalis“ yra ypač laukiamas“, – savo emocijomis dalinasi dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Vienai populiariausių dainininkių šalyje pritaria ir energija trykštančius pasirodymus rengiantis Vidas Bareikis.

„Džiaugiuosi, kad šią, tikrai kitokią vasarą, turėsiu galimybę pasirodyti šiame festivalyje“, teigia atlikėjas. „Praėjusiais metais buvo nerealiai gerai, tad tikiu, kad per šį laikotarpį sukauptą energiją realizuosime „M.A.M.A. vasara“ festivalyje. Tai bus įsimintiniausias vasaros uždarymo vakaras“.

Organizatoriai atskleidė, kad vienoje gražiausių Lietuvos vietų – Raudondvaryje – vyksiančio festivalio „M.A.M.A. vasara“ scenoje rugpjūčio 29 d. įspūdingus pasirodymus publikai surengs Justinas Jarutis, Jazzu, „Flying Saucer Gang“, Vidas Bareikis, Mad Money, DJ Jovani, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Jurijus, „8 Kambarys“, „Junior A“, „Jauti“, „Kabloonak“ ir kiti atlikėjai.