logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

Legendinė grupė ''Man–go'' po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus ''Vėl kartu!''

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Inga Jankauskaitė pristato kūrinį skambiu pavadinimu ''Gulinčių nemuša'' bei atskleidžia koncertinius planus

Viena populiariausių pastarojo meto šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė nuolatos savo gerbėjus džiuginanti naujienomis, šiandien pristato singlą „Gulinčių nemuša“. Apie ką naujasis kūrinys, intriguojančiu pavadinimu, atlikėja nelinkusi detalizuoti ir teigia, kad laukia klausytojų versijų. Be to, atlikėja jau kitą savaitę leisis į koncertinį turą, kurio metu aplankys dar seniai suplanuotus miestus.

Elektroninės muzikos diva Róisín Murphy pavasarį koncertuos Vilniuje

Oficialiai patvirtinta - Airijos elektroninės muzikos žvaigždė Róisín Murphy grįžta į Lietuvą.

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Festivalis ''Nida On Air'': gražiausias vasaros muzikos nuotykis ant jūros kranto

Nors dažnas mūsų į Kuršių neriją važiuoja pasidžiaugti gamta, ramybe ir sulėtėjusiu laiku, ne paslaptis, jog saulei pasislinkus žemiau horizonto, pradeda galvoti apie džiugius susitikimus, garsius pokalbius, muzikos keliamą svaigulį ir šokius basomis pėdomis smėlyje iki aušros. Visiems, atostogaujantiems Nidoje – ar planuojantiems tą daryti – ir galvojantiems, kad atostogoms gali šiek tiek pritrūkti smagių patyrimų, naktinio jaudulio ir miesto ritmų, festivalis „Nida On Air“ jau trečią kartą dovanos vakarus, kurie kiekvieno dalyvausiančių atmintyje išliks kaip gražiausias vasaros nuotykis.

Rugpjūčio 13-14 ir 20-21 dienomis – net du savaitgalius iš eilės vyksiantis festivalis visus, pasiilgusius geros muzikos, laisvės ir malonių potyrių kvies vakarus leisti paplūdimyje, šalia vieno pagrindinių naktinės Nidos traukos taškų – paplūdimio baro „Kupolas“.

Festivalio organizatorius Valdas Petreikis sako, kad „Nida On Air“ – tai festivalis, kuriame galima šokti basomis ant smėlio, klausantis savo mėgstamos grupės. „Neabejoju, jog stebuklingo grožio Nidos šiauriniame paplūdimyje net du savaitgalius vyksiantys koncertai visiems, juose apsilankiusiems, suteiks tik pačias geriausias emocijas, kurių užteks visam rudeniui ir žiemai“, – tikina jis.

Šių metų „Nida On Air“ atidarys įtraukiantis, pilnas jausmų, karščio, bangų ošimo ir visų mylimų dainų Jazzu pasirodymas. Naujasis, daugelio grojaraščiuose nuolat skambantis atlikėjos vasaros hitas „Vasara“ gera nuotaika ir sodriu tembru apgaubs nuo pat pirmųjų akordų ir nepaleis, o vasariškas lengvumas, laisvė, draugystė, aistra gyventi čia ir dabar bei muzika, skambanti ant jūros kranto, atsiskleis dar stipriau ir taps maloniu vasaros nuotykiu.

Pasiilgusiems miesto triukšmo ir ritmo ji prisiminti padės Lietuvos hiphopo vėliavnešiai „G&G Sindikatas“, kurių griausmingos energijos ir pozityvios jėgos banga užlies kiekvieną, rugpjūčio 14 dieną užsukusį į festivalio „Nida On Air“ koncertą. Daugybę apdovanojimų už tiesią, standartus laužančią muziką gavusi grupė padės trumpam persikelti į miestą, pasidžiaugti jo malonumais ir po kelių valandų vėl sugrįžti į gamtą ir jos ramybę net neiškėlus kojos iš paplūdimio.

Tuos, kurių atostogos Nidoje tęsiasi jau kelias dienas ir vis dažniau aplanko namų ilgesys, rugpjūčio 20 dieną festivalyje į jaukų, šviesų koncertą, su namus primenančiais pašnekesiais kvies Mantas Jankavičius. Kiekvienas, bent kartą buvęs atlikėjo koncerte žino, kad jo atliekama muzika, sodrus balsas ir pasirodymą gaubianti atmosfera įkvėps švelnaus džiugesio, juoko ir padės namus susikurti ten, kur tuo metu bebūtumėte.

Rugpjūčio 21 dieną festivalį uždarys „Saulės kliošo“ koncertas. Jei atostogų dienos pašykštėjo saulės ir šviesos, o niūrūs debesys pritraukė liūdesį, grupės atliekama kokybiška muzika ir gebėjimas nuolat pateikti ką nors novatoriško suteiks šilumos, o visų pamėgti hitai privers šokti net ir didžiausią skeptiką, taip padovanodami jam gražiausią atostogų potyrį.

Pagal šiuo metu galiojančius teisės aktus patekimas į renginį bus galimas  tik su Galimybių pasu.