logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Fink“ triguba staigmena: koncertas Vilniuje, gastrolės Europoje ir naują albumą pristatantis singlas

Lietuvoje jau tris anšlaginius koncertus surengusi grupė „Fink“ šįkart koncertuos kitąmet - 2022-ųjų gegužės 22 d. menų fabrike „Loftas“ Vilniuje.

PAVEL VOLIA – vienas iš pačių drąsiausių TNT Comedy Club rezidentų Vilniuje!

Esate intelektualaus humoro mėgėjas? Norite pasilinksminti iš visos širdies? Sutikite!

Gyvi koncertai sugrįžta. Inga Jankauskaitė surengs išskirtinius pasirodymus Šv. Kotrynos bažnyčioje jau kitą savaitę

Itin stipriai paveikusi pandemija, ypač skaudžiai palietė atlikėjus. Atšaukti koncertai, visiška pauzė nuo muzikinės veiklos. Tokią patirtį išgyveno ir viena ryškiausių pastarojo meto atlikėjų Inga Jankauskaitė. Visai neseniai dainininkė tapo geriausia 2020 metų populiariosios muzikos atlikėja muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A.“. Šiandien kūrėja sugrįžta į sceną ir skelbia apie jau ateinančią savaitę įvyksiančius koncertus Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje.

Paskelbta nauja „OneRepublic” koncerto data

Grupė labai vertina savo gerbėjų lojalumą, tačiau vis dėlto mano, jog žiūrovų saugumas ir sveikata yra šių dienų prioritetai.

SOLIARIS live | Kaunas

Po ilgos pertraukos atlikėjas SOLIARIS sugrįžta į sceną ir kviečia į didžiausią savo koncertą Kaune.

Martynas Kavaliauskas pristato naują dainą!

Martynas Kavaliauskas – gerai žinomas dainininkas ir aktorius, sukūręs ryškius pagrindinius vaidmenis Kauno Valstybinio muzikinio teatro miuzikluose bei Anželikos Cholinos šokio teatre, laimėjęs net keletą televizijos projektų, pradeda naują – kitokį – kūrybinį etapą. Artimiausiuose atlikėjo planuose – debiutinis autorinių lietuviškų dainų albumas. „Man tai labai svarbus laikas, nes pristatau pirmąją savo debiutinio albumo dainą „Blaško vėjai“. Albumą kūriau visus pastaruosius metus, tad klausytojams atėjo metas išgirsti pirmąjį jo kūrinį ir specialiai jam kurtą vaizdo klipą“,- džiaugėsi Martynas.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Geriausia dovana Kovo 8-osios proga!
Geriausia dovana Kovo 8-osios proga! 


Sveikiname Jus su pirmąja pavasario švente – Tarptautine moters diena Kovo 8-ąja! Tai grožio, švelnumo, išminties ir kantrybės šventė, motinystės ir dėmesio moteriai – amžinam gyvenimo stebuklui – šventė.
Euroshow Group siūlo padovanoti nepamirštamą dovaną ir apsilankyti Jūsų mylimo artisto koncerte! Kovo 8-osios proga galioja 20% NUOLAIDA į pačius laukiamiausius šių metų koncertus! Bilietus su nuolaida galima įsigyti tik iki 03-11! Geriausia dovana – tai nepamirštamos emocijos!

Nuolaidos kodas – 0803

NB! Į kiekvieną renginį už akcijinę kainą parduodami tik 99 bilietai.

Akcijoje dalyvauja renginiai: 
BILAN PLANETA. ПЛАНЕТА БИЛАН |Vilnius
BILAN PLANETA. ПЛАНЕТА БИЛАН | Klaipėda
Bežaro baletas / Béjart Ballet MAURICE BEJART BALLET LAUSANNE

LOBODA Superstar Tour 2019 | Vilnius
LOBODA Superstar Tour 2019 | Klaipėda
HBDS-Šou Vilnius
HBDS-Šou PALANGA