logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Wow! Į Lietuvą atvyksta „Mercury“ prizo laimėtoja ir naujos kartos balsas Arlo Parks

Patvirtinta, kad į Lietuvą atvyksta dar viena „Mercury“ prizo laimėtoja ir tai yra nuostabu.

Atskleidžiami M.A.M.A apdovanojimų vedėjai: tai – duetas, kokio nesitikėjote!

Prestižiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2021 jau sausio 28 dieną įvyks Kauno „Žalgirio“ arenoje. Šiandien organizatoriai atskleidžia, kas taps laukiamiausio muzikos renginio vedėjais.

Žavusis scenos duetas R. Karpis ir J. Bareikis kviečia išgirsti John Lenon istoriją

Draugai scenoje ir gyvenime – operos solistas Rafailas Karpis ir aktorius bei muzikantas Jokūbas Bareikis – ruošia kokybiškos muzikos gerbėjams naują staigmeną. Visų klausytojų širdis palietę teatralizuotu muzikiniu pasakojimu apie legendinę grupę The Beatles, dabar muzikantai pasakos John Lenon istoriją.

Lietuviškos kilmės garsus muzikos projektas „Low Roar“ pavasarį koncertuose Vilniuje

Islandijoje gyvenantis lietuvių kilmės muzikantas Ryanas Karazija, žinomas kaip „Low Roar“, pavasarį surengs koncertą Vilniuje.

Jurga – Gimtadienio turas

Gimtadienį netrukus minėsianti Jurga kviečia į svarbiausius šių metų koncertus!

M.A.M.A apdovanojimų šou pasirodys J. Jarutis: ruošiamos išskirtinės dekoracijos

Sausio 28 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje 11-ą kartą įvyks didieji, prestižiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2021. Įspūdingoje ceremonijoje skambės populiariausi praėjusių metų superhitai. Šventėje dalyvaus ir penkiskart M.A.M.A nominuotas dainų autorius bei atlikėjas Justinas Jarutis.

Šv. Valentino diena kartu su Donatu Montvydu!

Visų mylimas atlikėjas, dainų kūrėjas, nuostabaus balso savininkas Donatas Montvydas kviečia pasitikti Šv. Valentino dieną drauge. Koncerto metu atlikėjas ruošia ypatingai šventišką programą, kuri puikiai tiks kiekvienam romantikui ar įsimylėjėliui.

Inga Jankauskaitė skelbia savo koncertinį turą!

Saugumo reikalavimai nesutrukdė Jazzu surengti įsimintiną koncertą Palangoje

Viena garsiausių šalies dainininkių Justė Arlauskaitė – Jazzu trečiadienio vakarą Palangos koncertų salėje surengė įspūdingą koncertą, į kurį, laikantis visų saugumo reikalavimų, atvyko pilnutėlė koncertų salė gerbėjų. Pasak atlikėjos, tai didžiulė dovana jai ir akimirka, kurią bus gera prisiminti dar ilgai.

Į sceną grįžtantis Mantas Jankavičius: labiausiai mėgstu dainuoti moterims

Pavasaris žada atnešti šilumą į mūsų namų kiemus, o atlikėjas Mantas Jankavičius – į savo klausytojų širdis. Kovo mėnesį muzikos gerbėjus dainininkas kviečia į jaukius ir nuoširdžius gyvo garso koncertus.

Hiphopo scenos revoliucionierius Aries vasarą surengs pasirodymą Vilniuje

Hiphopo scenos revoliucionierius Aries vasarą surengs pasirodymą Vilniuje

Gerų koncertų banga Lietuvoje nežada nuslūgti. Tolyn žvelgianti muzikos agentūra „8 Days A Week“ antrą dieną iš eilės skelbia koncertą ir pristato naują talentą. Dar vienas naujas vardas šauna tiesiai į šios vasaros koncertų kolekciją ir agentūros šlovės sieną – Aries. Daug talentų savyje talpinantis veikėjas iš Kalifornijos, socialinių tinklų žvaigždė ir pačios Billie Eilish kolega į Vilnių užsuks rugpjūčio 28 d. Aries taip pat pasirinko naują Lukiškių kalėjimo versiją tokiam pasirodymui sostinėje ir ačiū jam už tai.

„Aš esu tik artistas, daugiau niekas” – sako prodiuseris, muzikantas, dizaineris, iliustratorius ir reperis Aries, kurio tikrasis vardas Arshia Nicholas Fattahi. Jis pradėjo kurti muziką, kai jam buvo vos 13 metų. Žmogus, kuris pats sugeba kurti, prodiusuoti, atlikti garso galutines korekcijas ir apipavidalinti savo albumą be kitų pagalbos. Perfekcionistas, siekiantis aukštumų ir kylantis į „Spotify“ viršūnes. Aries po savo sparnu globoja gigantai „Columbia Records“. Billie Eilish taip pat. Tiesa sakant, su juo dirba tie patys žmonės ir Billie komanda. Dauguma rimtų industrijos veikėjų sako, kad Aries yra kitas didelis dalykas ir perspektyva muzikos pasaulyje. Artistas, kurį būtina stebėti. Jo akcijos ir vertė kyla kasdien. Išvadas galite pasidaryti patys.

Išankstiniai koncerto reikalai

Išankstiniai bilietai visada pigiau. Bilietų į Aries pasirodymą sostinėje prekyba prasidės penktadienį, sausio 14 d., tačiau jau šiandien Aries fanai Lietuvoje gali įsigyti išankstinius bilietus. Tiesa, tam reikia kodo iš „8 Days A Week”. Parašyk jiems žinutę feisbuke, tau bus suteiktas specialus kodas ir taip sutaupysi. Kodai galios labai ribotą laiką. Toks presale’as baigiasi sausio 14 d. 10 val. Žanro klasika - pigiausių bilietų užteks greičiausiems.

Apie Aries

Jei Aries gyventų video žaidime, tikrai būtų pagrindinis veikėjas. Tai naujas, dar negirdėtas ir kai kam netgi netikėtas vardas. Muzikos versle tokie vardai yra bene geidžiamiausi. Industrija nori juos atrasti ir „pagauti“ dar karjeros pradžioje. To siekia ir „8 Days A Week”. Maišydamas hiphopą ir alternatyvą su mažu Post Malone vokalo prieskoniu, jis skrodžia pasaulį skersai ir išilgai. Vien „Spotify“ platformoje debiutinis Aries albumas „Welcome Home“ perklausytas net 300 mln. kartų. Šį albumą Aries išleido savo pačio jėgomis ir be jokios leidybinės kompanijos pagalbos. Vaikystėje įkvėptas tėčio smuikininko, DVD kolekcijos ir gyvų „Linkin Park“ pasirodymų, jis rado būdą kaip jungti skirtingus muzikinius polius į vieną visumą. Mokykloje jis praleisdavo pamokas tam, kad namuose galėtų kurti muziką iki ryto.

Šiandien jo gerbėjų bazė – itin didelė, neįtikėtina ir išprotėjusi. Prieš keletą metų „YouTube“ platformoje Aries pradėjo atkartoti populiarių dainų ritmus ir talpino jas į 2 minutes. Peržiūros augo, auditorija pasiekė beveik pusę milijonų žmonių, o Aries pradėjo dalintis savo autorine kūryba. Tada jis suprato, ko nori iš savęs gyvenime ir ką gali pasiūlyti pasauliui. Įrašė pirmajį albumą ir išpardavė absoliučiai visą 21 koncertų turą Europoje ir Šiaurės Amerikoje. Toks startas atkreipė rimtų leidybinių kompanijų ir didžiųjų festivalių dėmesį. Jo vardą pradėjo linksniuoti visi.

Mada – dar viena jo aistra ir labai svarbi karjeros dalis. Aries pats įkūrė savo mados namus „Wunderworld“ ir per kelias valandas išpardavė visą sukurtą drabužių liniją ir iliustracijas. Lapkritį įvyko ir to paties pavadinimo festivalis, į kurį Aries sukvietė kylančias Kalifornijos hiphopo žvaigždes. Nėra abejonių, kad šis sparčiai kylantis personažas šiais metais kils dar aukščiau. Pats Anthony Fantano jį šlovina ir palaiko, o Demi Lovato klausosi jo muzikos prieš savo pasirodymus.

„Muzika yra mano aistra. Tačiau tik ant scenos galiu parodyti žmonėms, kas aš esu. Mano energija! Vėl jaučiuosi kaip vaikas, stovintis prieš veidrodį ir dainuojantis „Linkin Park” dainas“, – sako Aries. Pats juokauja, kad pasirašė sutartį su muzikiniu velniu – visas laisvalaikis, pažintys, sapnai ir filmai yra apie muziką ir dėl muzikos. Į Vilnių jis atvyks pristatyti naujausio savo darbo „Believe In Me, Who Believes In You“. Tai jo paties žinutė sau po sunkaus nueito kelio – blogos draugų kompanijos, tėvų nepripažinimo, priklausomybių, panikos atakų kambaryje ir kitų baimių. Kad ir kaip banaliai beskambėtų, visa tai išgydė tik muzika. Dabar jis tuo dalinasi su visu pasauliu ir jam gražiai sekasi. Jo kūryboje daug nostalgijos, bet ji pažymėta jo paties antspaudu. Tai jį išskiria iš kitų. Vasaros pabaigoje turėsim progą su juo susipažinti ir mes. Lukiškių kalėjime, kur daugiau.

Aries Vilnių pirmą kartą pažymėjo savo koncertų planuose ir taip įsirašys mūsų sostinę į savo biografiją. Jam tai bus pirmoji viešnagė Baltijos šalyse ir pirmas toks solidus turas. Šiame koncertų ture paskelbta 20 pasirodymų. Nauja Lukiškių kalėjimo versija yra geriausia vieta atrasti kažką naujo ir tokius vardus. „Jungle“, Aurora, Tash Sultana, „Inhaler“ anksčiau, dabar Aries – tai pirmieji paskelbti pasauliniai vardai, kurie matuosis kalėjimo sceną ir neš žinią pasauliui. Bus dar, net neabejok. Tik gyvi pasirodymai atskleidžia visą artisto jėgą ir potencialą. Parodykim, kad tokie aktualūs vardai turi vietos Vilniuje, yra verti dėmesio ir ovacijų.

Fone – naujausias Aries darbas „Riding“
https://youtu.be/fnYO8ff7L3M

Nuorodos, muzika, viską ten

https://www.facebook.com/aries
https://www.instagram.com/aries/
https://twitter.com/aries_ix
https://www.tiktok.com/@aries