logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Pikaso'' perrašė ''Baltą laišką''

Artėjančių Kalėdų proga grupė „Pikaso“ paruošė gerbėjams 2 dovanas: naują legendinės dainos „Baltas laiškas“ versiją ir džiugią žinią apie planuojamą koncertinį turą per Lietuvą.

Pirmąkart Lietuvoje koncertuos viena populiariausia visų laikų roko grupė „Foreigner“

ficialiai patvirtinta - viena populiariausia visų laikų roko grupė „Foreigner“ pirmąkart koncertuos Lietuvoje.

GREGORY PORTERIS – JAU PAKELIUI Į LIETUVĄ

PIRMADIENĮ KAUNE SURENGS ILGAI LAUKTĄ KONCERTĄ SU ORKESTRU

Atlikėja Inga Jankauskaitė pristato Kalėdoms dedikuotą dainą ir atskleidė šventės reikšmę

Visais neseniai naujausią savo darbą – albumą „Švyturys“ pristačiusi kūrėja Inga Jankauskaitė, šiandien pristato šventėms dedikuotą kūrinį „Apie tai yra Kalėdos“. Pasak atlikėjos, kūrinyje sudėto mintys, kurios apibūdina šią šventę iš atlikėjos perspektyvos.

Opera-performansas „SAULĖ IR JŪRA“ Vilniuje

Prestižiniu Venecijos meno bienalės „Auksiniu liūtu“ apdovanota opera-performansas „Saulė ir jūra“ kviečia į saulėtą vasaros paplūdimį Vilniuje.

Edukacinis šou “DIDŽIOJI TELEPORTACIJA Į ŽAIDIMŲ PASAULĮ”

Tai interaktyvus spektaklis vaikams. Į spektaklio veiksmą bus įtrauktas kiekvienas vaikas. Visi svečiai gaus specialų rekvizitą – stebuklingas jėgas turinčią apyrankę, kurios pagalba vaikai padės Rokui ir Rokai įvykdyti užduotis. Tai istorija apie amžinai išsiblaškiusį profesorių H2O - dienos metu pardavinėjantį vaikams ledus, o naktimis…

JIE grįžta! Britų duetas „Jungle“ įsirašys Lukiškių kalėjimą į savo biografiją

Po prancūzo Woodkido pasirodymo Vilniuje, „8 Days A Week“ skelbia dar vieną koncertų turą Baltijos šalyse.

Neda Malūnavičiūtė ir Olegas Ditkovskis kviečia į šventinius geros muzikos koncertus

Neda Malūnavičiūtė ir Olegas Ditkovskis kviečia savo gerbėjus į šventinius koncertus. Šio dueto talento gerbėjai galės pasisemti šventinės nuotaikos ir pozityvių emocijų gruodžio 6 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje ir gruodžio 31 d. vyksiančiame naujametiniame koncerte Šiaulių kultūros centre.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

Inga Jankauskaitė pristato trečiąjį solinį albumą ''Švyturys'': tikslas – dovanoti viltį

Viena ryškiausių pastarųjų metų šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė, nuolat stebinanti muzikinėmis naujienomis, pristato trečiąjį solinį albumą „Švyturys“. Pasak kūrėjos, šis albumas kupinas vilties, o skambesys labiausiai atspindi pačią dainininkę. Naujausiame darbe nugulė aštuonios dainos, tarp kurių yra ir visai netikėto stiliaus kūrinys.

Kasmet – po albumą. Tokį produktyvumą demonstruoja aktorė, dainų kūrėja ir atlikėja I. Jankauskaitė. Šiandien pristatanti jau trečiąjį solinį albumą „Švyturys“.

Muzika yra vartai ten, kur įvyksta susitikimai su kažkuo esminiu. Muzika guodžia, priima ir supranta. Jai pasiduoda kiečiausios širdyssušyla, apsivalo, pasikrauna. Kartais net prieš jų pačių norąveikia ir viskas. Muzika neauklėja, neteisia, nevertina, nepataikauja. Ji veda. Ir tuo keliu einant, palaipsniui įsiveliant, įvyksta pokytis. Žmoguje ir aplink jį. Aš pati ėjau paskui tą jausmą, rašiau, skambėjau viduje ir beveik fiziškai jutau, kaip šio sudėtingo visiems mums laiko tamsa virsta į kažką, kas atneša viltį. Būtent tokia yra kiekvieno kūrėjo užduotis ir kūrybos tikslasdovanoti viltį. Šviesą. Toks yra mano Švyturys. Tokį jį kūriau. Ne mada ir ne trendas. Muzika“, – apie naujausią kūrybą pasakoja I. Jankauskaitė.

Pasak dainininkės, naujausias darbas labai džiugina ir pačią. Vientisame albume nugulė ir  viena visai netikėto stiliaus kūrinys, atlikėja ryžosi eksperimentui sukurti dramenbeisinę dainą.

Šis albumas sukurtas ir įrašytas lyg vienu kvėpavimu. Idėja sekė idėją, o tai leido labai produktyviai išnaudoti laiką studijoje. Mudu su Paulium Jasiūnu visiškai nesiblaškėm. Tiksliai žinojom, koks albumas bus ir kaip jis turi skambėti. Tikriausiai todėl, nors yra žanriškai įvairus, tačiau labai vientisas. Dainos sugulė tarsi į vieną istoriją, jį norisi klausyti kaip senais laikaisvisą iš eilės, kaip atskirą kūrinį. Skamba plačiai, giliai, su užmoju ir labai profesionaliai. Aš labai didžiuojuosi šiuo albumu. Švyturys yra šventė“, – apie kūrybos užkulisius pasakoja Inga.

Šiuo metu atlikėja užbaiginėja savo rudens koncertinį turą, kurio metu apkeliavo daugybę šalies miestų. Dar lapkričio 19 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose, lapkričio 20 d. Šiaulių arenoje bei lapkričio 27 d. Mažeikių kultūros centre atlikėja sukurs paskutinius turo koncertus.

Gruodžio mėnesį Inga surengs ir didžiuosius šventinius koncertus, kurie įvyks Vilniuje bei Palangoje. Be to, naujausiame albume „Švyturys“ nugulė ir kūrinys skirtas vienai iš artėjančių švenčių – Kalėdoms.

Aš nesureikšminu kalėdinio periodo. Albume yra daina Apie tai yra Kalėdos“, tad ten ir suguldžiau viską, ką galvoju apie tai. Šiaip ar taip kiekvienas koncertas man yra kalėdos, todėl laukiu visų tam, kad pabūčiau Kalėdų seneliu ir įteikčiau jums brangiausia, ką galiusavo muziką. Naują albumą. Jūs gi žinotbus labai gera!“, – kviesdama į  gruodžio 19 d. Vilniuje „Compensa“ koncertų salėje ir sausio 1 d. Palangos koncertų salėje vyksiančius šventinius koncertus pasakoja kūrėja.

Kviečiame išgirsti albumo „Švyturys“ dainas: https://spoti.fi/2YE9ERg
Pirkti bilietą INGA JANKAUSKAITĖ | VILNIUS PopuliarusPopuliarusINGA JANKAUSKAITĖ | VILNIUS COMPENSA koncertų salė, Vilnius 29.00 - 63.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą INGA JANKAUSKAITĖ | PALANGA PopuliarusPopuliarusINGA JANKAUSKAITĖ | PALANGA Palangos koncertų salė, Palanga 29.00 - 63.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!