logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Romantiškasis britų atlikėjas James Arthur vasarą koncertuos Kaune

Rugpjūčio 21 d. VDU Botanikos sode Kaune savo koncertą surengs garsus britų atlikėjas ir dainų kūrėjas James Arthur.

Modernizmas ateičiai/MoFu 360/365

Ekspozicijoje kuriamas vientisas pasakojimas apie modernizmo architektūrą kaip reiškinį, kurį patyrė Rytų, Vidurio ir Vakarų Europos miestai.

William Kentridge paroda TAI, KO NEPAMENAME

Williamo Kentridge‘o paroda „Tai, ko nepamename“

Jovani Live in Mirage Vilnius

Jovani Live in Mirage Vilnius

Prancūzų muzikos programoje nacionaliniais instrumentais – bučiniai ir intriguojančios patirtys

Šiltos emocijos ir prancūziškų garsų bei spalvų patyrimas – tai, ką meno gurmanams paruošė su muzikos žanrais eksperimentuojantis ansamblis „Lietuva“ .

Wow! Į Lietuvą atvyksta „Mercury“ prizo laimėtoja ir naujos kartos balsas Arlo Parks

Patvirtinta, kad į Lietuvą atvyksta dar viena „Mercury“ prizo laimėtoja ir tai yra nuostabu.

Atskleidžiami M.A.M.A apdovanojimų vedėjai: tai – duetas, kokio nesitikėjote!

Prestižiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2021 jau sausio 28 dieną įvyks Kauno „Žalgirio“ arenoje. Šiandien organizatoriai atskleidžia, kas taps laukiamiausio muzikos renginio vedėjais.

Žavusis scenos duetas R. Karpis ir J. Bareikis kviečia išgirsti John Lenon istoriją

Draugai scenoje ir gyvenime – operos solistas Rafailas Karpis ir aktorius bei muzikantas Jokūbas Bareikis – ruošia kokybiškos muzikos gerbėjams naują staigmeną. Visų klausytojų širdis palietę teatralizuotu muzikiniu pasakojimu apie legendinę grupę The Beatles, dabar muzikantai pasakos John Lenon istoriją.

M.A.M.A apdovanojimų šou pasirodys J. Jarutis: ruošiamos išskirtinės dekoracijos

Sausio 28 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje 11-ą kartą įvyks didieji, prestižiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2021. Įspūdingoje ceremonijoje skambės populiariausi praėjusių metų superhitai. Šventėje dalyvaus ir penkiskart M.A.M.A nominuotas dainų autorius bei atlikėjas Justinas Jarutis.

Šv. Valentino diena kartu su Donatu Montvydu!

Visų mylimas atlikėjas, dainų kūrėjas, nuostabaus balso savininkas Donatas Montvydas kviečia pasitikti Šv. Valentino dieną drauge. Koncerto metu atlikėjas ruošia ypatingai šventišką programą, kuri puikiai tiks kiekvienam romantikui ar įsimylėjėliui.

Inga Jankauskaitė skelbia savo koncertinį turą!

Saugumo reikalavimai nesutrukdė Jazzu surengti įsimintiną koncertą Palangoje

Viena garsiausių šalies dainininkių Justė Arlauskaitė – Jazzu trečiadienio vakarą Palangos koncertų salėje surengė įspūdingą koncertą, į kurį, laikantis visų saugumo reikalavimų, atvyko pilnutėlė koncertų salė gerbėjų. Pasak atlikėjos, tai didžiulė dovana jai ir akimirka, kurią bus gera prisiminti dar ilgai.

Į sceną grįžtantis Mantas Jankavičius: labiausiai mėgstu dainuoti moterims

Pavasaris žada atnešti šilumą į mūsų namų kiemus, o atlikėjas Mantas Jankavičius – į savo klausytojų širdis. Kovo mėnesį muzikos gerbėjus dainininkas kviečia į jaukius ir nuoširdžius gyvo garso koncertus.

Inhaler - European Tour 2022 - Vilnius

„U2” lyderio Bono sūnaus grupė „Inhaler“ pavasarį atvyks į Lietuvą

Taip, tai tiesa! „8 Days A Week“ naujus metus pradeda linksniuodami „U2” vardą ir meta ant stalo Bono sūnaus grupės „Inhaler“ kozirį. Naujienos yra didelės. Tokios agentūros pažintys yra jėga. Dabar su Bono Lietuvą sies ne tik anksčiau jo ir partnerių valdytas prekybos centras Utenoje, bet ir sūnaus viešnagė Lukiškių kalėjime. Kas žino, gal ir pats Bono užsuks į šį koncertą Lietuvoje?

Ne taip ir dažnai pasitaiko proga į Lietuvą pakviesti taip sparčiai kylančias roko grupes. Faktai rodo, kad ši grupė iš Dublino yra Airijos muzikos viltis, kiti geriausi ir karščiausias šių dienų šalies muzikos eksportas. „Inhaler“ verti pažinties, muziką jaučia daugeliu kampų, nėra vienos dainos grupė ir tikrai turi ateitį. „U2“ genais pažymėtas airių roko ketvertas „Inhaler“ užsuks į Vilnių 2022 m. gegužės 19 d. ir tai yra nuostabi žinia. Daugiau tokių koncertų kalėjime, kuris ką tik buvo paskelbtas Metų kultūros reiškiniu.

Išankstiniai koncerto reikalai

Išankstiniai bilietai visada pigiau. Bilietų į „Inhaler“ pasirodymą sostinėje prekyba prasidės penktadienį, sausio 14 d., tačiau jau šiandien „Inhaler“ talento gerbėjai Lietuvoje gali įsigyti išankstinius bilietus. Tiesa, tam reikia kodo iš „8 Days A Week”. Parašyk jiems žinutę feisbuke, tau bus suteiktas specialus kodas ir taip sutaupysi. Kodai galios labai ribotą laiką. Toks presale’as baigiasi sausio 14 d. 11 val. Žanro klasika - pigiausių bilietų užteks greičiausiems.

Apie „Inhaler“

Talentas, laukinė energija scenoje, prasmingos žinutės, geros dainos ir gyvo pasirodymo estetika geriausiai apibūdina „Inhaler“ visumą. Nors vokalisto Elijah Hewsono tėvas – legendinis airių roko muzikantas Bono iš „U2”, talentas savitas. Tiesa, jo dainavimo maniera ir balsas tikrai primena tėvą. Smagu, kad pats Elijah to neakcentuoja ir tuo nesinaudoja. Bet obuolys nuo obels netoli rieda – grupei „Inhaler“ jau nusilenkė muzikos kritikai, žiniasklaida nuolat trimituoja grupės vardą, o didžiausi pasaulio festivaliai pešasi dėl jų pasirodymų. Debiutinį „Inhaler“ albumą muzikos kritikai pavadino triumfu. Šiemet jiems patikėta apšildyti pačius „Arctic Monkeys“ išskirtiniame Europos koncertų ture. Visi šio turo pasirodymai išparduoti ir jau dabar aišku, kad „Inhaler“ koncertuos tūkstančiams. Koks debiutas!

Vasarą „Inhaler“ kompaniją palaikys geram draugui Noeliui Gallagheriui ir jo grupei „High Flying Birds“. „Oasis“ narys juokaudamas ketvertą pavadino kažkuo tarp „U2“ ir „Echo & the Bunnymen“. Jie tarsi chameleonai, mokantys keisti savo garsą ir pilni kūrybinių idėjų. Jie žavisi visa muzika nuo rokenrolo iki Billie Eilish, kurios koverį neseniai ir patys įrašė.

Atrodo, kad „Inhaler“ gyvenimas sukasi tarp „U2” ir „Oasis“ ne tik muzikine, bet ir tiesiogine prasme. Kai tau 22-eji ir augi apsuptas roko žvaigždžių, esi įleistas į vieną kambarį su Davidu Bowie, ko dar gali norėti? „Jei būtume prasti ir neįdomūs, apie mus nekalbėtų, tiesa?“, – pasitikėjimo „Inhaler“ nariams tikrai netrūksta. Jie gerbia roko istoriją ir visus jos herojus, šlovina jaunystę ir visus gražiausius jos privalumus. Norisi tikėti, kad juos atras ir išgirs kuo daugiau žmonių.

Dabar keistas laikas būti roko žvaigždėmis – jiems 22-eji, jie ką tik atrado pasaulį ir atrodo, kad pasaulis tuoj baigsis. Tikrai yra apie ką rašyti ir kurti. Muzikinis žurnalas „NME“ jų debiutinį albumą „It Won’t Always Be Like This“, kurį „Inhaler“ pavasarį pristatys Vilniuje, įtraukė į geriausių 2021-tųjų debiutinių albumų sąrašą pavadindami jį įrašu, „<...> kuriame siaučia mintys apie išvirkščią pasaulį, meilę, pasiklydimą, savęs atradimą, apmąstymai apie šventuosius, nusidėjėlius ir svajones“. Debiutas pilnas gylio, spalvų, rimtų gitarų sluoksnių ir netgi iš tėvo paveldėto vokalo. Jie turi ką pasakyti pasauliui, nereikalauja palaikymo, pritarimo, nedvejoja, eina savo keliu ir kuria naują istoriją. Pirmąjį „Inhaler“ albumą išleido labai įtakinga britų leidykla „Polydor“, kurios globojamus vardus itin mėgsta ir „8 Days A Week”. Nėra jokių abejonių, kad koncerto kalėjime metu tikrai atsiras norinčių savo albumo kopijas papuošti grupės parašais. Dar bus įdomu sužinoti, kuri lietuvių grupė apšildys „Inhaler“ pasirodymą.

Muziką „Inhaler“ pradėjo kurti dar paauglystėje, klausydami „Nirvanos“, „The Stone Roses“, „The Strokes“ ir grodami vietiniuose baruose. Apdainavo viską, kas tuo metu buvo svarbu – meilę, nusivylimą, jaunatvišką pyktį. Tačiau kūriniai apie merginas greitai virto skaudžiais apmąstymais apie visuomenę, kada pasaulis užsidarė karantine. Ironiška, kad albumo pavadinimas šiandien turi visai kitą prasmę. Didžioji dalis albumo muzikos buvo parašyta „Zoom“ pokalbių metu, o praėjusią vasarą jie įrašė puikų albumą, kuris tarsi uždaro vieną „Inhaler“ etapą ir atidarė duris kitam. Šiandien jų sąskaitoje - 32 mln. perklausų vien „Spotify“ platformoje, pasirodymai Jimmy Kimmelio ir Jameso Cordeno vėlyvos nakties šou, geriausių pasaulio muzikos festivalių dėmesys ir daug kitų gerų dalykų, kurie aiškiai sufleruoja „Inhaler“ vertę ir talentus. Tai pirmoji airių grupė Jungtinės Karalystės daugiausiai parduodamų albumų sąraše pasiekusi pirmąją vietą. Tam prireikė net 13 metų - jokiai kitai grupei iš Airijos nepavyko to padaryti anksčiau. Vilniuje pavasarį laukiama ketveriukė nustūmė net naująją pop princesę Olivią Rodrigo į apačią. „MTV“, „Radio X“ ir kiti ruporai „Inhaler“ debiutą irgi priskyrė prie metų geriausiųjų.

Palyginimui – debutinis „U2“ albumas prieš beveik 30 metų nepapuolė net į 40-tuką. Iš savo atžalos Bono tikrai turi ko mokytis. Vienintelis jo paties patarimas sūnui buvo neklausyti tėčio, kurti savo pačių istoriją ir žiūrėti į viską ironiškai. Ne be reikalo turėdamas silpną astmos formą, savo grupę Elijah pavadino „Inhaler“. Nors dalinasi tuo pačiu DNR, Elijah jau įrodė, kad „Inhaler“ kuria savo muzikos pasaulį, o jis pats nėra tik tėtušio šešėlis.

„Inhaler“ pasiilgo minios prakaito, iškeltų rankų į viršų, susižavėjimo šūksnių, didžiosios scenos jaudulio, ovacijų, moshpitų ir nuo muzikos garsų virpančio oro. Vienintelį pasirodymą Baltijos šalyse kylančios Dublino žvaigždės surengs laisviausioje sostinės vietoje – atnaujintame Lukiškių kalėjime. „Inhaler“ savo albumo pavadinimu buvo teisūs sakydami, kad „taip visada nebus“. Grupės laukia dar didesni dalykai. Dabar – tinkamiausias laikas tuo įsitikinti patiems ir su jais gyvai susipažinti. Eime!

Fone – skambiausias „Inhaler“ darbas „Cheer Up Baby“