logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Edukacinis šou DIDŽIOJI TELEPORTACIJA“

Tai istorija apie amžinai išsiblaškiusį profesorių H2O - dienos metu pardavinėjantį vaikams ledus, o naktimis kuriantį teleportacinį mechanizmą.

JIE grįžta! Britų duetas „Jungle“ įsirašys Lukiškių kalėjimą į savo biografiją

Po prancūzo Woodkido pasirodymo Vilniuje, „8 Days A Week“ skelbia dar vieną koncertų turą Baltijos šalyse.

Neda Malūnavičiūtė ir Olegas Ditkovskis kviečia į šventinius geros muzikos koncertus

Neda Malūnavičiūtė ir Olegas Ditkovskis kviečia savo gerbėjus į šventinius koncertus. Šio dueto talento gerbėjai galės pasisemti šventinės nuotaikos ir pozityvių emocijų gruodžio 6 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje ir gruodžio 31 d. vyksiančiame naujametiniame koncerte Šiaulių kultūros centre.

Gabrielė Vilkickytė

Atlikėja Gabrielė Vilkickytė švenčių proga dovanos savo klausytojams susikaupimą, ramybę ir tikrumą.

Daniel Puente Encina & Band (Čilė, Argentina, Brazilija, Vokietija)

Daniel Puente Encina, iš Čilės kilęs Atlikėjas bei daugelių filmų muzikos Autorius atvyksta į Lietuvą su gyvo garso grupe!

MONIKA LINKYTĖ IR STYGINIŲ KVINTETAS

Gruodžio 21 d. Žalgirio arenos amfiteatre, Kaune ir gruodžio 30 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje

Inga Jankauskaitė pristato trečiąjį solinį albumą ''Švyturys'': tikslas – dovanoti viltį

Viena ryškiausių pastarųjų metų šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė, nuolat stebinanti muzikinėmis naujienomis, pristato trečiąjį solinį albumą „Švyturys“. Pasak kūrėjos, šis albumas kupinas vilties, o skambesys labiausiai atspindi pačią dainininkę. Naujausiame darbe nugulė aštuonios dainos, tarp kurių yra ir visai netikėto stiliaus kūrinys.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

Įspūdingą šou „Žalgirio“ arenoje ruošiantis D.Montvydas: ''Tai bus svarbiausias koncertas mano karjeroje''

Šie metai Donatui Montvydui – ypatingi. Ką tik visose skaitmeninėse muzikos platformose gerbėjams į rankas atidavęs savo naujausią albumą „1987“, atlikėjas nesiruošia sustoti. Priešingai – su galinga jėga jis grįžta į Kauno „Žalgirio“ areną ir sako: „Tai bus svarbiausias koncertas mano karjeroje, po kurio galėčiau daryti pertrauką“.

Žinomiausias šalies atlikėjas per savo muzikinę karjerą jau spėjo surengti tris grandiozinius pasirodymus didžiausioje arenoje šalyje. Tai, kas laukia gerbėjų šių metų gruodžio 27-ą dieną Kaune, neabejotinai ilgai įsirėš atmintyje. Tiek Donatui Montvydui, tiek jo ištikimai klausytojų miniai.

„Žalgirio“ arenoje įvyksiantis koncertas jau dabar kruopščiai dėliojamas, o prie vizualinių ir techninių sprendimų prisideda talentingiausi Lietuvos kūrėjai. Atlikėjas neslepia – atsakomybė didžiulė. Ir nors šiuo sudėtingu laikotarpiu gal ir būtų paprasčiausia šiek tiek atsitraukti, Donatas Montvydas pabrėžia, kad tai vienintelis laikas ir vieta parodyti tai, ko Lietuvos žiūrovai dar nėra matę.

Įspūdingas šou Kaune – tai duoklė ką tik pasirodžiusiam albumui „1987“. Būtent jis paskatino sukurti koncerto konceptą, kur dar ryškiau atsispindės atlikėjo muzikinė retrospektyva, asmeniniai išgyvenimai, didžiausią įtaką karjeroje turėjusios detalės. Ši kelionė, kaip sako atlikėjas, bus paskutinis taškas, užbaigsiantis ne tik šiuos metus, bet ir vieną iš svarbiausių muzikinių etapų.

Atlikėjas džiaugiasi, kad unikaliems sumanymams Kauno „Žalgirio“ arena yra pati tinkamiausia. Nors neretai šalies atlikėjai baiminasi čia rengti pasirodymus, Donatas Montvydas sako, kad būtent šioje arenoje galima įgyvendinti tokius užmojus, kurie tikrai nebus pamiršti. Ore kabančios milžiniškos kinetinės platformos, išskirtinis scenos išplanavimas ir pirotechnikos naujovėmis lydimi muzikiniai akcentai. Garsas bus tik viena iš sudedamųjų šou efekto dalių: „Mano tikslas yra įtraukti žiūrovą į pasirodymą, provokuojant visus įmanomus pojūčius“.

Gruodžio 27-ą dieną Kaune į sceną žengs ir puikiai žinomi atlikėjai bei ypatingi svečiai, kurie bus paskelbti artėjant pasirodymui, o šou kurs specialiai šiam koncertui renkami talentingiausi šokio profesionalai. Jau visai netrukus bus paskelbta ir šokėjų atranka. Ištikimiausi gerbėjai galės ne tik įsigyti limituoto tiražo albumo „1987“ vinilinę plokštelę, bet ir bilietus į gerbėjų zoną, kuri suteiks galimybę patekti į užkulisius ir pasimatyti su pačiu atlikėju.