logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Į Lietuvą atvyksta Kanų Kino Festivalio laureatas Jozefas Van Wissemas

Spalio 24 dieną, sekmadienį, Šv. Kotrynos bažnyčioje koncertuos Barokinio instrumento liutnios virtuozas iš Nyderlandų Jozefas Van Wissemas

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

Amerikos roko legenda Alice Cooper įspūdingą koncertą surengs Vilniuje

Oficialiai patvirtinta, kad Amerikos roko legenda Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

JAZZU | NIDA

Turbūt niekas taip nedera prie jūros, Nidos ir saulėlydžio kaip romantiškosios Justės Arlauskaitės-Jazzu balsas ir širdį paliečiančios melodijos. 

Rugpjūčio 8 dieną, Šiauriniame paplūdimyje, prie Kupolo Jazzu sugrįžta į Nidą dar vienam įsimintinam vakarui su muzika, brangiais žmonėmis ir jūra. Ne kartą kaip metų atlikėja įvertinta dainininkė, pernai išleidusį savo pirmą solinį albumą, ruošia programą, puikiai užpildysiančią svajingą pajūrio atmosferą. Koncerte suskambės klausytojų pamilti kūriniai - tiek solinė atlikėjos kūryba, tiek ir ankstesnės dainos. 
„Mes norime mylėt – stipriau / Mes esame basi,“ - dainuoja Jazzu. Tokie ir susitikime jaukiame koncerte prie jūros - basi ir mylintys!