Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Grupės „Hurts“ koncertas perkeliamas į 2021 metų rudenį

021 metų rudenį. „Hurts“ koncertas Kaune yra įtrauktas į grupės naujausio albumo „Faith“ pristatymo turnė, kurio metu stilingasis duetas aplankys 17 šalių ir surengs 37 koncertus.

Viena geriausių šiuolaikinio baleto trupių iš JAV „Complexions“ grįžta į Lietuvą

2021 metų gegužės 1 d. grįžta į Lietuvą ir Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje, garsioji Niujorko baleto trupė pristatys dviejų dalių pasirodymą

M.A.M.A. organizatoriai kreipiasi į kūrėjus: kviečia nepamiršti užregistruoti nuveiktus darbus

Jau artėjančių metų sausio 29 dieną Kauno „Žalgirio“ areną sudrebins svarbiausias metų muzikos įvykis – 10 – oji muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ ceremonija. Nuslūgus koronaviruso pikui, organizatoriai planuoja į renginį pakviesti šalies muzikinį pasaulį bei ribotą skaičių žiūrovų, kurie arenoje išvys ne tik garsiausių šalies atlikėjų pasirodymus, bet ir turės galimybę aplodismentais pasveikinti produktyviausius metų kūrėjus. Šiandien organizatoriai primena muzikantams, kad oficialiame apdovanojimų tinklapyje galima užregistruoti savo darbus ir taip padėti tarybai plačiau sužinoti apie kūrybą.

Garsiojo Wilo Saldeno vadovaujamas legendinis Glenno Millerio orkestras

„Koncertinis turas 35-rių metų veiklos proga (35 YEARS ANNIVERSARY TOUR)“

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

JAZZU | NIDA

Turbūt niekas taip nedera prie jūros, Nidos ir saulėlydžio kaip romantiškosios Justės Arlauskaitės-Jazzu balsas ir širdį paliečiančios melodijos. 

Rugpjūčio 8 dieną, Šiauriniame paplūdimyje, prie Kupolo Jazzu sugrįžta į Nidą dar vienam įsimintinam vakarui su muzika, brangiais žmonėmis ir jūra. Ne kartą kaip metų atlikėja įvertinta dainininkė, pernai išleidusį savo pirmą solinį albumą, ruošia programą, puikiai užpildysiančią svajingą pajūrio atmosferą. Koncerte suskambės klausytojų pamilti kūriniai - tiek solinė atlikėjos kūryba, tiek ir ankstesnės dainos. 
„Mes norime mylėt – stipriau / Mes esame basi,“ - dainuoja Jazzu. Tokie ir susitikime jaukiame koncerte prie jūros - basi ir mylintys!