Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras - „Romeo ir Džuljeta“

S. Prokofjevo baletas „Romeo ir Džuljeta“, sukurtas pagal to paties pavadinimo Williamo Shakespeare'o tragedijos siužetą

Fortepijoninės muzikos vakarai Vilniuje ir Kaune. Rojalis.

Grojant Minsko simfoninio orkestro pianistui išgirsite pačias įspūdingiausias ir emocingiausias genijaus Hanso Zimmerio kompozicijas

„Daddy Was A Milkman“ kviečia į Kalėdinį koncertą Palangoje

Antrąją Kalėdų dieną „Daddy Was A Milkman“ kviečia į išskirtinį muzikinį vakarą, kurio metu nuskambės visi gerai žinomi atlikėjo hitai.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Legendinis „Spragtukas“ Klaipėdoje

„Spragtuką“ Klaipėdoje stato garsus rusų choreografas Kirilas Simonovas

Oficialu: dešimtoji muzikos apdovanojimų ceremonija M.A.M.A. įvyks sausio 29 dieną

Jau dešimtmetį skaičiuojanti ir kiekvienais metais geriausius šalies atlikėjus pagerbianti apdovanojimų ceremonija „M.A.M.A.“ Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks ir ateinančių metų sausio 29 dieną. Dešimtąjį kartą geriausius šalies atlikėjus ir kūrėjus po vienu stogu subursiantis renginys žada būti kaip niekad inovatyvus, netikėtas, o svarbiausia palaikantis Lietuvos muzikos atstovus, kurie pastaruoju metu dėl pandemijos išgyvena sunkų laikotarpį.

SYNAESTHESIS: ReAppearing Focus

Vilniaus miesto šiuolaikinės muzikos ansamblio „Synaesthesis“ programos „Reappearing Focus“ akiratyje – kompozitoriai Unsuk Chin ir Beatas Furreris.

Svarbi informacija apie perkeltų renginių kompensavimą

Svarbi informacija apie perkeltų renginių kompensavimą

JAZZU | NIDA

Turbūt niekas taip nedera prie jūros, Nidos ir saulėlydžio kaip romantiškosios Justės Arlauskaitės-Jazzu balsas ir širdį paliečiančios melodijos. 

Rugpjūčio 8 dieną, Šiauriniame paplūdimyje, prie Kupolo Jazzu sugrįžta į Nidą dar vienam įsimintinam vakarui su muzika, brangiais žmonėmis ir jūra. Ne kartą kaip metų atlikėja įvertinta dainininkė, pernai išleidusį savo pirmą solinį albumą, ruošia programą, puikiai užpildysiančią svajingą pajūrio atmosferą. Koncerte suskambės klausytojų pamilti kūriniai - tiek solinė atlikėjos kūryba, tiek ir ankstesnės dainos. 
„Mes norime mylėt – stipriau / Mes esame basi,“ - dainuoja Jazzu. Tokie ir susitikime jaukiame koncerte prie jūros - basi ir mylintys!