logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

Legendinė grupė ''Man–go'' po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus ''Vėl kartu!''

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Inga Jankauskaitė pristato kūrinį skambiu pavadinimu ''Gulinčių nemuša'' bei atskleidžia koncertinius planus

Viena populiariausių pastarojo meto šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė nuolatos savo gerbėjus džiuginanti naujienomis, šiandien pristato singlą „Gulinčių nemuša“. Apie ką naujasis kūrinys, intriguojančiu pavadinimu, atlikėja nelinkusi detalizuoti ir teigia, kad laukia klausytojų versijų. Be to, atlikėja jau kitą savaitę leisis į koncertinį turą, kurio metu aplankys dar seniai suplanuotus miestus.

Elektroninės muzikos diva Róisín Murphy pavasarį koncertuos Vilniuje

Oficialiai patvirtinta - Airijos elektroninės muzikos žvaigždė Róisín Murphy grįžta į Lietuvą.

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Jessica Shy ir Jovani ruošiasi koncertui Klaipėdoje – žada atsakyti į vieną klausimą

Jau rugpjūčio 27 dieną Klaipėdoje įvyks išskirtinis vieno geriausių šalies DJ‘s Jovani ir sparčiai populiarėjančios jaunosios kartos atlikėjos Jessicos Shy koncertas. Unikalioje uostamiesčio vietoje, Elinge, įvyksiančiame koncerte atlikėjai žada atsakyti ir į šios vasaros hite „Rugpjūtis“ nuskambėjusį klausimą.

Jau ne vienerius metus išskirtinė Klaipėdos vietas pavirsta koncertų erdve, į kurią susirenka tūkstančiai klaipėdiečių ir miesto svečių, šiais metais žada nustebinti dar stipriau. Rugpjūčio 27 dienos vakarą atlikėjai Jessica Shy ir Jovani žada surengti įsimintiną vakarėlį.

„Klaipėda vasarą visada bus kažkas išskirtinio ir įsimintino. Lokacija, žmonės, atmosfera – viskas tiesiog nuostabu. Mes irgi padarysime viską, kad tai taptų įsimintiniausiu koncertu. Aš pasiruošęs, kaip visada, atiduot visas jėgas didžiausiai diskotekai, o su Jessica atsakysim visi į tą klausimą: Ar gali šitaip būti, kad pamilau Tave rugpjūtį. Laukiam visų miesto gyventojų ir svečių. Bus labai linksma“, – kviesdamas į koncertą teigia Jovani.

Jessica Shy – jaunosios kartos atlikėja, kuri gali džiaugtis ne vienu hitu per dar visai neilgą karjeros kelią. Atlikėjos dainų sąraše tokie kūriniai kaip „Rožė“, „Viskas Ką Turiu“, „Užmerk Man Akis“, o taip pat ir su Justinu Jaručiu parašyti kūriniai „Alright“ ar šios vasaros hitas – „Rugpjūtis“.

Pasak Jovani, kuris ir padėjo talentingai atlikėjai kopti į didžiąją sceną, labiausiai jie yra dėkingi klausytojams, kurių dėka ir pavyko visko pasiekti.

„Vertiname labai pozityviai ir esame dėkingi klausytojams. Jų dėka vyksta koncertai ir Jessicos vardas vis labiau skamba Lietuvoje. Link to ėjome nelengvu komandiniu darbu, labai smagu matyti pirmuosius vaisius. Ypač džiaugiamės dėl Jessicos ir jos grupės. Susilipdė nereali, chemiška komanda. Tikimės, kad taip ir liks ateityje, o jau rugpjūčio 27 dieną ją galėsime pristatyti ir Klaipėdoje“, – pasakoja vienas geriausių šalies DJ‘s.

Bilietus į Klaipėdos Elinge rugpjūčio 27 – osios vakarą įvyksiantį Jessicos Shy ir Jovano koncertą platina Bilietai.lt. Jų kiekis yra ribotas.