logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

Legendinė grupė ''Man–go'' po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus ''Vėl kartu!''

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Inga Jankauskaitė pristato kūrinį skambiu pavadinimu ''Gulinčių nemuša'' bei atskleidžia koncertinius planus

Viena populiariausių pastarojo meto šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė nuolatos savo gerbėjus džiuginanti naujienomis, šiandien pristato singlą „Gulinčių nemuša“. Apie ką naujasis kūrinys, intriguojančiu pavadinimu, atlikėja nelinkusi detalizuoti ir teigia, kad laukia klausytojų versijų. Be to, atlikėja jau kitą savaitę leisis į koncertinį turą, kurio metu aplankys dar seniai suplanuotus miestus.

Elektroninės muzikos diva Róisín Murphy pavasarį koncertuos Vilniuje

Oficialiai patvirtinta - Airijos elektroninės muzikos žvaigždė Róisín Murphy grįžta į Lietuvą.

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Klasteris. Šiuolaikinės muzikos showcase

Klasteris. Šiuolaikinės muzikos showcase

„Klasteris“ - pirmas toks šiuolaikinės muzikos įvykis ir savotiškas showcase‘as Lukiškių kalėjime, kuriame „Melos“, „Twenty Fingers Duo“ ir „Synaesthesis“ dalinsis viena scena. Trys kertiniai šiuolaikinės muzikos kolektyvai ir vietinio meno vardai, kuriuos tikrai verta pamatyti kalėjimo aplinkoje. Įdomi detalė – visi jie yra Lukiškių kalėjimo 2.0 rezidentai ir šią konversiją mato kasdien.

Unikalų vakarą kalėjime pirmosios pradės „Melos“. Tai naujas stiprių merginų vokalinis muzikinis projektas. „Melos“ bendradarbiauja su pagrindiniais Lietuvos ir užsienio kompozitoriais ir išbandė save ne viename festivalyje. Kalėjimo tvirtovėje skambės pernai išleistas jų debiutinis albumas „Minimal Voices“ – minimalistinės, redukuotos muzikos rinkinys, kuriame pristatomi šiuolaikinių lietuvių kompozitorių kūriniai.
Kiti vakaro herojai „Twenty Fingers Duo“ – sesers ir brolio Loros ir Arno Kmieliauskų styginių duetas, kurių kūryboje susipina performansas, muzikos atlikimas ir vizualiniai potyriai. Lukiškių kalėjimo scenoje jie pristatys „my ____ is your ____“ – smuiko, violončelės, elektronikos ir video interakcijas, kurias vėliau lydės kūrinys „please leave your message after the tone“.

Vakarą užbaigs ir savotišką iliuziją čią kurs unikalus Vilniaus miesto šiuolaikinės muzikos ansamblis „Synaesthesis“. Dideliame ekrane bus parodytas Dominyko Digimo ir Kristijono Dirsės nebylus muzikinis filmas „Why Does This Appear?” apie atmintį ir ryškiausius žmogaus prisiminimus. Tai - audiovizualinė kelionė tarp dokumentikos ir surrealistinių siluetų pasaulio, kurio aktoriais ir garso takelio autoriais taps paties ansamblio „Synaesthesis“ nariai.

Nepraleisk šio šiuolaikinės muzikos įvykio! Mūsų laukia labai kokybiškas, išieškotas ir intelektualus vakaras po atviru dangumi. Gal paskutinį kartą šiais metais. Trys skirtingi ir dėmesio verti kolektyvai ir viena bendra idėja kelti šiuolaikinės muzikos kokybę Lietuvoje į viršų.

Vartai: 18:00 val.
Melos: 19:00 val.
Twenty Fingers Duo: 20:00 val.
Synaesthesis: 21:00 val.