logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Legendinė grupė ''Man–go'' po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus ''Vėl kartu!''

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Inga Jankauskaitė pristato kūrinį skambiu pavadinimu ''Gulinčių nemuša'' bei atskleidžia koncertinius planus

Viena populiariausių pastarojo meto šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė nuolatos savo gerbėjus džiuginanti naujienomis, šiandien pristato singlą „Gulinčių nemuša“. Apie ką naujasis kūrinys, intriguojančiu pavadinimu, atlikėja nelinkusi detalizuoti ir teigia, kad laukia klausytojų versijų. Be to, atlikėja jau kitą savaitę leisis į koncertinį turą, kurio metu aplankys dar seniai suplanuotus miestus.

Elektroninės muzikos diva Róisín Murphy pavasarį koncertuos Vilniuje

Oficialiai patvirtinta - Airijos elektroninės muzikos žvaigždė Róisín Murphy grįžta į Lietuvą.

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Kviečiame į koncertą ''Kalėdų atvirukas''

Klasikinės ir populiariosios muzikos mylėtojai, vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami į šventinį kalėdinį koncertą „Kalėdų atvirukas“.

Ateinančią savaitę Vilniaus Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje rengiamas koncertas prieš didžiąsias metų šventes suburs charizmatiškus muzikantus bendram tikslui – susitikti, kartu pakoncertuoti, dar ir dar sykį išgyventi  jaudinančias akimirkas. Koncerto programoje -  Kalėdinės dainos, instrumentiniai šaržai, amerikiečių, airių, anglų ir lietuvių kompozitorių kompozicijos, skirtos Adventui ir Šventų Kalėdų laukimui. Skambės ypatinga muzika, kurioje klausytojai atras ir patirs daugybę gyvenimo spalvų…

Scenoje susitiks Lietuvos nacionalinės premijos laureatė, operos solistė Asta Krikščiūnaitė (sopranas), vokalinis ansamblis „Draugiški projektai“, atliekantis įvairių muzikos žanrų kūrinius ir styginių kvartetas „Music Atelier“. 

Vakaro svečias - solistė Asta Krikščiūnaitė atlieka įvairių žanrų muziką: operas, oratorijas, kamerinę muziką, šiuolaikinių kompozitorių opusus, koncertuoja su simfoniniais orkestrais. Ji yra sukūrusi daug įspūdingų vaidmenų Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Suomijos ir kt. operos teatruose, atliko soprano partijas garsiuose oratoriniuose  J. S. Bacho, G. F. Händelio, F. Liszto, W. A. Mozarto, G. Verdi, J. Brahmso ir daugelio kitų žinomų kompozitorių kūriniuose. A. Krikščiūnaitė daug koncertuoja ne tik Lietuvoje, yra žinoma ir vertinama daugelyje Europos šalių, taip pat Rusijoje, Skandinavijoje, Amerikoje, Izraelyje.

Kitas koncerto dalyvis - vokalinis ansamblis „Draugiški projektai” – ypatingas kolektyvas, kuris įgyvendina skirtingų žanrų muzikos projektus, dalyvauja operų ir miuziklų pastatymuose, rengia įvairias programas festivaliams, koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje.

Styginių kvarteto „Music Atelier“ nariai – J. Martinkėnaitė (I-as smuikas), R. Smolinskytė (II-as  smuikas), R. Bliškevičius (altas), R. Jaraminaitė (violončelė) – muzikos profesionalai, groja orkestruose, drauge susiburia ypatingų projektų įgyvendinimui.

Koncerto laikas: Gruodžio 17 d., antradienis, 19.00 val.
Koncerto vieta:  Taikomosios dailės ir dizaino muziejus, Arsenalo g. 3A, Vilnius.