Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Fortepijoninės muzikos vakarai Vilniuje ir Kaune. Rojalis.

Grojant Minsko simfoninio orkestro pianistui išgirsite pačias įspūdingiausias ir emocingiausias genijaus Hanso Zimmerio kompozicijas

„Daddy Was A Milkman“ kviečia į Kalėdinį koncertą Palangoje

Antrąją Kalėdų dieną „Daddy Was A Milkman“ kviečia į išskirtinį muzikinį vakarą, kurio metu nuskambės visi gerai žinomi atlikėjo hitai.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Legendinis „Spragtukas“ Klaipėdoje

„Spragtuką“ Klaipėdoje stato garsus rusų choreografas Kirilas Simonovas

Oficialu: dešimtoji muzikos apdovanojimų ceremonija M.A.M.A. įvyks sausio 29 dieną

Jau dešimtmetį skaičiuojanti ir kiekvienais metais geriausius šalies atlikėjus pagerbianti apdovanojimų ceremonija „M.A.M.A.“ Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks ir ateinančių metų sausio 29 dieną. Dešimtąjį kartą geriausius šalies atlikėjus ir kūrėjus po vienu stogu subursiantis renginys žada būti kaip niekad inovatyvus, netikėtas, o svarbiausia palaikantis Lietuvos muzikos atstovus, kurie pastaruoju metu dėl pandemijos išgyvena sunkų laikotarpį.

Koncertas HIGHLIGHTS LT

ŠMC pasirodys Rūtos Rikterės ir Zbignevo Ibelhaupto fortepijoninis duetas, dainininkė Nora Petročenko ir kt.

Svarbi informacija apie perkeltų renginių kompensavimą

Svarbi informacija apie perkeltų renginių kompensavimą

Kviečiame į koncertą ''Kalėdų atvirukas''

Klasikinės ir populiariosios muzikos mylėtojai, vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami į šventinį kalėdinį koncertą „Kalėdų atvirukas“.

Ateinančią savaitę Vilniaus Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje rengiamas koncertas prieš didžiąsias metų šventes suburs charizmatiškus muzikantus bendram tikslui – susitikti, kartu pakoncertuoti, dar ir dar sykį išgyventi  jaudinančias akimirkas. Koncerto programoje -  Kalėdinės dainos, instrumentiniai šaržai, amerikiečių, airių, anglų ir lietuvių kompozitorių kompozicijos, skirtos Adventui ir Šventų Kalėdų laukimui. Skambės ypatinga muzika, kurioje klausytojai atras ir patirs daugybę gyvenimo spalvų…

Scenoje susitiks Lietuvos nacionalinės premijos laureatė, operos solistė Asta Krikščiūnaitė (sopranas), vokalinis ansamblis „Draugiški projektai“, atliekantis įvairių muzikos žanrų kūrinius ir styginių kvartetas „Music Atelier“. 

Vakaro svečias - solistė Asta Krikščiūnaitė atlieka įvairių žanrų muziką: operas, oratorijas, kamerinę muziką, šiuolaikinių kompozitorių opusus, koncertuoja su simfoniniais orkestrais. Ji yra sukūrusi daug įspūdingų vaidmenų Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Suomijos ir kt. operos teatruose, atliko soprano partijas garsiuose oratoriniuose  J. S. Bacho, G. F. Händelio, F. Liszto, W. A. Mozarto, G. Verdi, J. Brahmso ir daugelio kitų žinomų kompozitorių kūriniuose. A. Krikščiūnaitė daug koncertuoja ne tik Lietuvoje, yra žinoma ir vertinama daugelyje Europos šalių, taip pat Rusijoje, Skandinavijoje, Amerikoje, Izraelyje.

Kitas koncerto dalyvis - vokalinis ansamblis „Draugiški projektai” – ypatingas kolektyvas, kuris įgyvendina skirtingų žanrų muzikos projektus, dalyvauja operų ir miuziklų pastatymuose, rengia įvairias programas festivaliams, koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje.

Styginių kvarteto „Music Atelier“ nariai – J. Martinkėnaitė (I-as smuikas), R. Smolinskytė (II-as  smuikas), R. Bliškevičius (altas), R. Jaraminaitė (violončelė) – muzikos profesionalai, groja orkestruose, drauge susiburia ypatingų projektų įgyvendinimui.

Koncerto laikas: Gruodžio 17 d., antradienis, 19.00 val.
Koncerto vieta:  Taikomosios dailės ir dizaino muziejus, Arsenalo g. 3A, Vilnius.