logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

Legendinė grupė ''Man–go'' po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus ''Vėl kartu!''

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Inga Jankauskaitė pristato kūrinį skambiu pavadinimu ''Gulinčių nemuša'' bei atskleidžia koncertinius planus

Viena populiariausių pastarojo meto šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė nuolatos savo gerbėjus džiuginanti naujienomis, šiandien pristato singlą „Gulinčių nemuša“. Apie ką naujasis kūrinys, intriguojančiu pavadinimu, atlikėja nelinkusi detalizuoti ir teigia, kad laukia klausytojų versijų. Be to, atlikėja jau kitą savaitę leisis į koncertinį turą, kurio metu aplankys dar seniai suplanuotus miestus.

Elektroninės muzikos diva Róisín Murphy pavasarį koncertuos Vilniuje

Oficialiai patvirtinta - Airijos elektroninės muzikos žvaigždė Róisín Murphy grįžta į Lietuvą.

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

M.A.M.A. vasara 2021 organizatoriai: pakvietėme Vyriausybės narius apsilankyti festivalyje

Rugpjūčio 28 dieną vienoje gražiausių šalies vietų, Raudondvaryje, įvyks kasmetinis Lietuvos atlikėjų muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara“, kuris suburia ne tik ryškiausias grupes ir atlikėjų, bet ir tūkstančius melomanų. Pasak organizatorių, vakar buvo išsiųstas oficialus kvietimas Vyriausybės nariams, atkreipiant dėmesį į komercinių renginių saugumą bei galimybę iš arti pamatyti saugumo užtikrinimo procesą, kad ateityje nekiltų abejonių dėl komercinių renginių saugumo.

„Esame sau pažadėję jau anksčiau, pradėjus darbą šiai Vyriausybei, kad pakviesime į festivalį. Mūsų tikslas – parodyti, kaip veikia komercinis renginys, kiek daug pastangų ir investicijų įdeda organizatoriai, kad užtikrintų saugumą. Dažniausiai ministrai lankosi nekomerciniuose renginiuose, kuriuose nėra užtikrinamas saugumas, nėra valdomi srautai bei neinvestuojama į renginio infrastruktūrą, užtikrinančią lankytojų saugumą“, – teigia festivalio organizatoriai.

Vakar oficialiai išsiųstą kvietimą „M.A.M.A. vasara 2021“ organizatoriai adresavo ministrei pirmininkei, ministrams, viceministrams ir kitų institucijų, atsakingų už sprendimus dėl renginių ribojimų, atstovams.

Vyriausybei skirtame kvietime prašoma atkreipti dėmesį ir išsklaidyti kylančius mitus ar viešojoje erdvėje atsirandančias spekuliacijas.

„Renginiai – vis dar labiausiai nuo pandemijos situacijos priklausanti sritis. Atlikėjai ir organizatoriai, o lygiagrečiai ir daugybė renginius aptarnaujančio sektoriaus įmonių ir asmenų gyvena nežinomybėje ir negali planuoti savo profesinės ateities. Reaguodami į tai ir daugybę kitų viešumoje pasigirstančių spekuliacijų apie renginių nesaugumą, norime atkreipti dėmesį, kad visų renginių absoliutinti negalima, o komercinius renginius organizuojančios įstaigos deda dideles pastangas ir išteklius, kad renginiuose žmonės galėtų jaustis saugūs, kad būtų užtikrintos visos privalomos bei taikomos papildomos saugumo priemonės“, – rašoma kvietime Vyriausybei.

Didžiausio šios vasaros festivalio „M.A.M.A. vasara 2021“, kuris įvyks rugpjūčio 28 dieną Raudondvaryje organizatoriai tikisi, kad ministrai atkreips dėmesį į kvietimą ir ras laiko čia apsilankyti.

„Ši Vyriausybė yra jauna, energinga ir tikime, kad priimamus sprendimus gali įvertinti į juos įsigilinus praktikoje, tad tai būtų ne tik tolimesnio dialogo pradžia, bet ir ženklas, kad jiems rūpi kultūra, šalies muzikos industrija“, – atkreipia dėmesį Vyriausybę pakvietę organizatoriai.