logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Dėl didelio susidomėjimo, pratęsiamas estafetės ''Red Bull 211'' registracijos laikas

„Red Bull 211“ – tai rugpjūčio 14 d. pirmąkart Lietuvoje vyksiantis unikalus sporto renginys, kuris apjungs irklavimą, važiavimą dviračiu bekele ir bėgimą. O svarbiausia, visa tai vyks ne bet kur, o gražiausiame Lietuvos kampelyje – Kuršių nerijoje. Tad nenuostabu, jog ši estafetė sulaukė didelio dalyvių susidomėjimo, o į tai reaguodami organizatoriai praneša, jog komandų registracijos laikas yra pratęsiamas.

UEFA Čempionų lyga: Žalgiris - Ferencvaros

FK „Žalgiris“ elitiniame Europos klubiniame turnyre – UEFA Čempionų lygoje – startavo dviem pergalėmis.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

Grupė ''Pikaso'' pristato naują dainą: kai negali kartu ir atskirai

Kūrinys „Pabučiuosiu tave“ – pirmoji „Pikaso“ naujiena šią vasarą. Naujoji daina atskleidžia istoriją, kupiną siekio suprasti, kodėl žmonės išgyvena skirtingus pojūčius. Kaip išsaugoti ir sutvirtinti ryšį, ar būtina paleisti vienas kitą, kai meilė džiugina ir slegia vienu metu.

Netikėtas duetas: Soliaris ir OG Version pristato dainą ir vaizdo klipą, kuriame nusifilmavo ir Karolina Meschino

Itin netikėtas duetas: jėgas bendrai dainai ir vaizdo klipui suvienijo du skirtingas auditorijas turintys atlikėjai. Pop muzikai atstovaujantis Soliaris ir jaunimo dievaitis, trap muzikos atlikėjas OG Version pristato bendra darbą „Neskaičiuoju”.

Festivalis M.A.M.A. vasara skelbia dar daugiau atlikėjų – vienoje scenoje bus galima išvysti Justiną Jaurutį, Flying Saucer Gang, Vaidą Baumilą ir daugelį kitų

Rugpjūčio 28 dieną Raudondvaryje įvyksiantis didžiausias pastarųjų metų muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ žada būti kaip niekad stiprus. Vienoje gražiausių šalies vietų, paskutinį vasaros šeštadienį, garsiausius šalies atlikėjus subursiantis renginys, šiandien atskleidžia dar daugiau vardų. Justinas Jarutis, „Flying Saucer Gang“, Vaidas Baumila – tai tik dalis vardų, kurie prisijungia prie jau anksčiau pristatytų scenos žvaigždžių.

Naujoje ''Man-go'' dainoje - atviras Rimos laiškas mylintiems

Šiltai vasariška, kupina meilės ir vilties – savo naująją dainą „Gyvenime sekas“ apibūdina grupės „Man-go“ merginos. Iš karto po Joninių pasirodantis kūrinys - bendras darbas su latvių kompozitoriumi ir prodiuseriu Modriu Skaistkalniu. Žodžius dainai sukūrė „Man-go“ ilgametė lyderė Rima Petrauskytė – Paulauskienė: „Meilės nebūna be muzikos. O muzikos pasaulis gyvuoja todėl, kad kompozitoriai ir tekstų autoriai nenustoja mylėti, dalintis savo išgyvenimais posmuose ar natų kompozicijose.“

Jazzu pasirodys išskirtinėse erdvėse Šiauliuose ir Tauragėje: ši vasara atveria galimybes pakeliauti

Viena ryškiausių šalies atlikėjų, jausmingoji scenos diva Justė Arlauskaitė – Jazzu šią vasarą gerbėjus džiugina išskirtiniais koncertais įvairiuose Lietuvos miestuose. Jau liepos mėnesį garsi dainininkė koncertuos Šiauliuose ir Tauragėje. Šiuose miestuose bus surengti koncertai netradicinėse erdvėse, iš kurių viena jai asocijuojasi su mylimuoju Donatu Ivanausku.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Monika Marija pristato kūrinį iš „Mažvydo“: tokiame amplua dar neteko būti

Monika Marija pristato kūrinį iš „Mažvydo“: tokiame amplua dar neteko būti

Po sėkmingo dueto su aktoriumi Vladu Bagdonu, dainininkė Monika Marija pristato naują kūrinį – „Marijos ariją“ iš koliažinės operos „Mažvydas“. Jautri, švelni, tačiau tragiško likimo Mažvydo mylimoji – tokį vaidmenį įkūnija garsi atlikėja, kuri dainoje perteikia jaunos ir kenčiančios moters istoriją. „Marijos ariją“ bus galima išgirsti ir gyvai – ansamblio „Lietuva“ muzikinė drama pagal Justiną Marcinkevičių įvyks liepos 6 d. Palangoje, minint Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, o liepos 8 d. – Vilniaus Valdovų rūmų kieme.

„Man Marija – ištikimybės ir meilės simbolis, todėl visad dainuodama jaučiu didžiulį šio personažo „svorį“. Ne veltui šis kūrinys man gražiausias iš visos operos. Kiekvienas galės įsitikinti pats“, – sako muzikinės premjeros solistė.
 
Arijoje – negailestingas likimas

Prie ansamblio „Lietuva“ programos prisijungusi Monika Marija atvira – Mažvydo mylimosios istorija sukrečia. Poeto ir rašytojo Arno Ališausko parašytoje „Marijos arijoje“ perteikiamas švelnus Marijos būdas, kartu ir jos skausminga patirtis.

„Įdomu įsijausti į šią sceną, nes pačiai tokiame dramatiškame amplua niekada neteko būti. Labai padeda mūsų režisieriaus pastabos ir įžvalgos. Marijos arija – apie paklaikusią iš ilgesio, pamišusią dėl rūpesčio sūnui, paskendusią prisiminimuose ištikimą moterį. Prieš egzekuciją pripažinusi, jog „žmonėms ir Dievui matyti“, kad ji iš tikrųjų nekalta, ji paskutines savo minutes praleidžia prisimindama išėjusį ir namo negrįžusį Martyną, kurio, kone kliedėdama, žada bristi į Nemuną ir jo ieškoti.“

„Ši arija spektaklyje suskamba tik vėliau, kaip žvilgsnis į praeitį. Staiga atsiradęs Mažvydo sūnus Kasparas papasakoja apie liūdną savo motinos lemtį. Marija yra Mažvydo jaunystės pirmoji meilė, jie vienas kitam jautė giliausius jausmus, bet Mažvydas iškeliauja į Prūsijos Ragainę ir palieka savo mylimąją. Arijoje – visa tiesa apie jos likimą, kaip buvo nukankinta vardan meilės Mažvydui. Marija spektaklyje vaizduojama jauna, nes kai žmogus jaunas numiršta, jis prisiminimuose toks ir išlieka“, – kūrinio prasmę paaiškina režisierius Kęstutis Jakštas.

Šių veikėjų išgyvenimus bei išsiskyrimo kančią atskleidžia kitas, prieš daugiau nei metus išleistas kūrinys „Dabar ir visados“. Tai Monikos Marijos ir pagrindinį Mažvydo vaidmenį atliekančio aktoriaus V. Bagdono duetas.

Su „Mažvydu“ – aktorystės pamokos

Kaip žinia, dainininkė su „Mažvydu“ pirmą kartą žengė į teatro pasaulį. Nors muzikinė drama turėjo tik vieną progą nustebinti žiūrovus 2020 m. kovo 11 d. Vilniuje, „Lietuvos balso“ nugalėtoja jau spėjo įgyti aktorinės patirties.

„Labiausiai išmokau komandinio darbo. Atrodo gražu ir tuo pačiu labai trapu būti dalimi tokio didelio projekto, kuris, vis dėlto, priklauso nuo kiekvienos mažytės savo grandies. Po nesuskaičiuojamų repeticijų per pastaruosius metus, labai vieni kitais pasitikime ir tikime. Na, bent jau aš tikrai tikiu, kad tie du vyrukai iš ansamblio mane sugaus šokant žemyn „į šulinį“ (juokiasi). Apskritai „Lietuvos“ ansamblyje – vien profesionalai, kurie atiduoda save visu šimtu procentų. Didžiuojuosi, galėdama dirbti su tokia komanda“, – šypsosi Monika Marija, kalbėdama apie spektaklio užkulisius.

Kaip ir kitiems „Mažvydo“ atlikėjams, merginai smagu po ilgos pertraukos grįžti į repeticijas.

„Jausmas ir smagus, ir bauginantis. Su kitais atlikėjais juokavome, kad jaučiamės per karantiną praradę visus savo socialinius gebėjimus. Dabar šalia teksto, muzikinės medžiagos ir savo vaidybinių scenų dar turime prisiminti ir kaip bendrauti (juokiasi). O dėl sugrįžtančių renginių, jau radome priemonių, kurios saugo mūsų sveikatą – dabar reikia nepamiršti pasirūpinti ir savo siela.“

Spektaklio muziką parašė Jonas Jurkūnas, pelnęs Lietuvos kompozitorių sąjungos apdovanojimą, kuriantis kino filmams, spektakliams, populiariosios ir elektroninės muzikos gerbėjams. Kartu „Marijos arijos“ aranžuotę kūrė Juozas Martinkėnas.

Dainos teksto autorius – koliažinės operos „Mažvydas“ libreto autorius A. Ališauskas, Just. Marcinkevičiaus poezijos rinktinės „Viešpatie, nejaugi neprašvis?“ sudarytojas, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto premijos laureatas.

„Mažvydo“ kūrybinę grupę subūrė muzikinės dramos sumanytojai, organizatoriai ir atlikėjai – valstybinis ansamblis „Lietuva“. Pagrindiniuose vaidmenyse kartu su V. Bagdonu ir Monika Marija – Mantas Jankavičius, Giedrius Arbačiauskas, Rokas Laureckis, Jovita Vaškevičiūtė, Rokas Spalinskas, Joana Gedmintaitė, Dovilė Kazonaitė ir kiti. Projekto globėjas – Valdas Adamkus.

Po „Mažvydo“ sugrįžimo Palangoje ir Vilniuje, rudenį programa bus tęsiama ir kituose Lietuvos miestuose: Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje bei Mažeikiuose.
 
Pirkti bilietą (Perkeltas) (PANEVĖŽYS) Mažvydas (Perkeltas) (PANEVĖŽYS) Mažvydas Panevėžio bendruomenių rūmai, Panevėžys 16.00 - 31.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) (ALYTUS) Mažvydas (Perkeltas) (ALYTUS) Mažvydas Alytaus kultūros centras, Alytus 16.00 - 31.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) (MARIJAMPOLĖ) Mažvydas (Perkeltas) (MARIJAMPOLĖ) Mažvydas Marijampolės kultūros centras, Marijampolė 13.00 - 31.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) (MAŽEIKIAI) Mažvydas (Perkeltas) (MAŽEIKIAI) Mažvydas Mažeikių kultūros centras, Mažeikiai 13.00 - 26.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) (KLAIPĖDA) Mažvydas (Perkeltas) (KLAIPĖDA) Mažvydas Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda 13.00 - 26.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) (KAUNAS) Mažvydas (Perkeltas) (KAUNAS) Mažvydas Girstučio kultūros rūmai, Kaunas 16.00 - 36.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) (KAUNAS) Mažvydas (Perkeltas) (KAUNAS) Mažvydas Girstučio kultūros rūmai, Kaunas 16.00 - 36.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!